Мр 43 або Тоз 34 ?

Статус
Закрита.

Kostantin__1995

Новачок
Допоможуть визначитись з купівлею зброї, маю можливість придбати нову з магазину мр 43 12к ствол 725 або щось шукати інше? Наприклад тоз 34 або иж 27, 58,54 б/у. Маю тоз 63 але хочу щось інше.
 

Иван Глущенко

Мисливець
Допоможуть визначитись з купівлею зброї, маю можливість придбати нову з магазину мр 43 12к ствол 725 або щось шукати інше? Наприклад тоз 34 або иж 27, 58,54 б/у. Маю тоз 63 але хочу щось інше.
Прежде чем покупать нужно с выше перечисленных моделей пристрелятся что бы понять что по душе!
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Допоможуть визначитись з купівлею зброї, маю можливість придбати нову з магазину мр 43 12к ствол 725 або щось шукати інше? Наприклад тоз 34 або иж 27, 58,54 б/у. Маю тоз 63 але хочу щось інше.
Якщо вибирати саме між моделями, то точно не МР-43.
Тоді вже точно краще Тоз-34 :)
Але Тозики частіше всього дуже чокнуті :)
Теж може не підійти щільність осипу, особливо на ближній дистанції.
Крім того, горизонталка чи вертикалка тут ніхто не допоможе. Треба пробувати самому.
Ну і бюджет..
Т-34 явно дорожче за МР-43.
 

Иван Глущенко

Мисливець
Стріляв з тоз 34ер, але приклад був короткуватий. Не дуже сподобалось, не лягли
Это из-за короткого приклада такой вывод! Так будет со всеми моделями если не по размеру стрелка приклад!
 

Kostantin__1995

Новачок
Якщо вибирати саме між моделями, то точно не МР-43.
Тоді вже точно краще Тоз-34 :)
Крім того, горизонталка чи вертикалка тут ніхто не допоможе. Треба спробувати самому.
Ну і бюджет..
Т-34 явно дорожче за МР-43.
Справа в тому що краще нова мр або иж 54 80 років? Нова коштує 9800 мр 43е 1с, або мр 43 е
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Стріляв з тоз 34ер, але приклад був короткуватий. Не дуже сподобалось, не лягли
Найкращий і найпростіший варіант, щоб не витрачатися ще на перехід в інший калібр шукайте ИЖ-27 в 16-му.
Ну або ИЖ-58. Вони суттєво дешевші, трапляються частіше і в доволі гарному стані.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда

kef

Зброяр
За яку ціну новий МР 43 ? Якщо ціна більша а ніж 300 дол. , то краще вже купити ІЖ 58 .
А якщо чесно то Вам тут недопоможе жодна порада. Маєте бажання то купляйте що Вам до вподоби. А з часом стане зрозумілим що потрібно.
 

Тарас_Когут

Мисливець
Знаю мисливців які тільки стріляють вертикалкою, а інша категорія тільки горизонталками. І ті і ті доказують свою правоту. Я знаю одне,що це потрібно взяти і спробувати особисто, але з правильними прикладами і т.д. Не з якогось шерпотрепу. Тоді буде висновок.
Особисто я стріляю вертикалкою, але тут вам ніхто конкретно нічого не скаже, тільки радять що кому підходить, але точно не вам. Але є одне але, на стенді при змаганнях ніхто з горизонталки не стріляє!
 

Kostantin__1995

Новачок
Знаю мисливців які тільки стріляють вертикалкою, а інша категорія тільки горизонталками. І ті і ті доказують свою правоту. Я знаю одне,що це потрібно взяти і спробувати особисто, але з правильними прикладами і т.д. Не з якогось шерпотрепу. Тоді буде висновок.
Особисто я стріляю вертикалкою, але тут вам ніхто конкретно нічого не скаже, тільки радять що кому підходить, але точно не вам. Але є одне але, на стенді при змаганнях ніхто з горизонталки не стріляє!
Я на змаганнях не стріляю. Я полюю на пернату дичину та хутряну дичину.
 

Kostantin__1995

Новачок
За яку ціну новий МР 43 ? Якщо ціна більша а ніж 300 дол. , то краще вже купити ІЖ 58 .
А якщо чесно то Вам тут недопоможе жодна порада. Маєте бажання то купляйте що Вам до вподоби. А з часом стане зрозумілим що потрібно.
Найкращий і найпростіший варіант, щоб не витрачатися ще на перехід в інший калібр шукайте ИЖ-27 в 16-му.
Ну або ИЖ-58. Вони суттєво дешевші, трапляються частіше і в доволі гарному стані.
В знайомого з иж 58 стріляв пару років назад, дуже сильно сіє. Може такі набої.... А з моєї рушниці то взагалі грудкою летить ...
 

Panters

Снайпер
В знайомого з иж 58 стріляв пару років назад, дуже сильно сіє. Може такі набої.... А з моєї рушниці то взагалі грудкою летить ...
То вже інше питання, а взагалі ІЖ-58 вдала модель, особливо в 16кал.
 

Охотник77

Снайпер
Вибірай ту рушницю до якої непотрібно пристосовуватися та привикати якщо неплануєш змінити дерево під себе.Бо то все потрачений час та гроші та розчарування від промахів
 

okhorly

Слідопит
Допоможуть визначитись з купівлею зброї, маю можливість придбати нову з магазину мр 43 12к ствол 725 або щось шукати інше? Наприклад тоз 34 або иж 27, 58,54 б/у. Маю тоз 63 але хочу щось інше.
ИЖ-58 или ИЖ-27/12. Советских времен, в 16-м калибре. Не надо будет морочиться с двумя наборами комплектухи. Сам в молодости взял после ТОЗ-Б ежика 27-го. Так с ним всю жизнь и проходил. Были ружья 12 к - продал, нес смысла держать два калибра. Лет десять тому купил ИЖ-57. Взял бы и 58-ю, но не попадаются хорошие.
 
Статус
Закрита.
Зверху