Мц-108

Статус
Закрита.

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Продам мц 108 1990 року випуску 12 калібр 750 мм стволи два чоки ( трап)
Жоден гвинтик не крутився все покриття рідне навіть тальк з заводу на затильнику. Стан ідеальний!!! Настріл 100-150 пострілів. Ціна 3500 дол.Львівська реєстрація.
Рушницю можна оглянути чи з`ясувати деталі продажу і переоформлення за тел
+380 (67) 928 60 39
Андрій
 

Вкладення

Останнє редагування модератором:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Знаю цю рушницю особисто!!Все сказане відповідає дійсності.Рушничка бомба як по техстану і прикладистості,так і по бою.Продавцю удачної продажі.
 
Останнє редагування:

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Чоки вказано вірно і вони успішно працюють на полюванні
 

Вкладення

Володимир0504

Слідопит
Расстрелять можно любое ружье 108-е,и 8-е,и все остальные модели ружей которые есть на планете.Из за нехватки серого вещества в головах у некоторых охотников, если пользоваться различного рода самозарядными патронами,как говорят в народе с усиленными зарядами,а такой контингент есть.И как показывает практика, все эти усиленные заряды,не нужны вообще.И кроме вреда ружью,не чего хорошего не приносят.
Расстрелять,я имел в нормальном смысле слова и при применении нормальных патронов соответствующих данному ружью.
Просто "расстрелять" не вдалий термін. В Україні прийнято розстрілювати комісарів (але то з шмайсера). А рушниця МЦ-108 має інше призначення, як то качики, гусики, зайчики, тарілочки.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Цей екземпляр не потребує ніяких "відзивів",а модель і поготів.Така зброя повинна "відстоятись"для справжнього гурмана.Головне витримати час і не повестись на спішність,відкинути маячню "ціна-чоки" і все буде в порядку.Такі екземпляри -"останні з могікан",повтору вже не буде!!Хто в темі той зробить правильний висновок,який згодом буде золотим.
 

NASA

Слідопит
Арго прав, на это оружие нужен свой покупатель, главное не спешить и не подарить достойный экземпляр. Сам таким владею, доволен. Достает мишени там, где и не подумал бы.
 

OxotnikDpR

Новачок
заводской тальк на затыльнике и 150 выстрелов...что это за тальк то такой???
 

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
заводской тальк на затыльнике и 150 выстрелов...что это за тальк то такой???
Для зберігання гуми застосовують тальк, в даній ситуаціії зайшовши в прорізи на гумі він при малому використанні рушниці зберігся
Якщо щось гумове собі хочете посипати для збереження то марки тальку я Вам нажаль не скажу бо не знаю)))
 
Статус
Закрита.
Зверху