Наказ Держлісагенства 03.07.2023 Про утворення робочої групи з розробки проекту Стратегії розвитку мисливського господарства та полювання до 23 р.

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Думаю добре, що щось рухається. Цікаво буде побачити стратегію та вдатися як вона формувалася.
Дуже шкода, що серед цих людей жодного собачника
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
В наказі зазначено в.о голови , а де Болоховець?
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Колеги, долучайтесь до обговорення!
Давайте, кому відомі прізвища з РГ спробуємо зробити аналіз, обговорити можливу стратегію. Коли ми будемо знати +/- фігурантів, ми зможемо орієнтуватися у ситуації
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
З всіх прізвищ мені відомо два - Шеремет І. - на мою думку це як Ющенко, толку мало, але біди не зробить.
Прокопенко А. - з одної сторони наче грамотний мисливець, але особисто мені не дуже до вподоби.
Решта люди "Х"
То давайте трохи по пліткуємо), хто що скаже?
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Аналізуючи ситуацію у групах фБ, всі так радіють , але самі не знають чому ( чи можливо знають?).
 

shpak

Мисливець
Якщо не помиляюся остання подібна робоча група була створена і працювала ще в 2008- 9 роках. Тому це значний
державний успіх на сьогодні .
Бажаю РГ плідної праці і втілення напрацьованого в законодавство України .
Правда сам проект змін до законодавства був уже напрацьований ще раніше ( це зробила неофіційна група з 6 чоловік , куда входив і я разом з Романом Ступчуком , керував групою депутат ВР - Марчук Ігор Петрович). Тепер офіційній державній робочій групі залишиться обговорити напрацьоване , щось добавити своє . Але якщо в цілому зарання напрацьоване пройде у Верховній Раді без змін мисливську галузь України будуть чекати грандіозні європейські нововведення по наданню угідь в користування , спрощених обліках дичини і процесах полювання на лімітовані види дичини . Поряд з тим посилиться відповідальність користувачів угідь , охорона угідь і дуже - дуже відповідальність за браконьєрство , як адміністративна так і кримінальна (по двох останніх силових питаннях включені мої пропозиції)
Сьогодні є значний шанс , що цей напрацьований законопроект в цілому пройде у Верховній Раді . Але час покаже .
P.s. Це все що я коротко і додатково можу сказати до цієї інформації.
( Микола Яцик )
 

Volodia Hirniak

Мисливець
Зверху