На Львівщині мисливець підстрелив двох людей

Тема у розділі 'Різне по полюванню', створена користувачем Mechanik, 4 тра 2018.

1. Mechanik

Mechanik Снайпер

Каже - не полював, а випробовував новий оптичний приціл. Що стріляє в людей і гадки не мав.
    Потерпілі - ледь не стекли кров`ю в полі. Лікарі роблять усе можливе, аби не довелося ампутувати потерпілим руки.

https://tsn.ua/video/video-novini/n...h-cholovikiv-splutavshi-yih-iz-dichinoyu.html

Останнє редагування: 4 тра 2018
  2. Safari
  3. tyrist 1945

tyrist 1945 Тигр

Тепловізор?

4. Mechanik

Mechanik Снайпер

Так, тепловізор.
    І як такого клєрка, і йому подібним ембіцилам, після такої зухвалої браконьєрки величати Пан мисливець чи ...?

ATIS та Валериевич подобається це.
  5. tyrist 1945

tyrist 1945 Тигр

Це точно.. Тепловізор потрібна річ для війни, для охорони, для спостереження... Ну а в полювання він ніяк не вписується. На жаль це люди не розуміють. І ось результати.

Tvereziy, ATIS та Валериевич подобається це.
  6. Mechanik

Mechanik Снайпер

А передати хлопцям на схід, що слабо було? Грудна жаба задушила б його, до повної асфікції.
    Тварі, виродки, і чепушили кончені.

Metis та Monya подобається це.
  7. andryx1

andryx1 Слідопит

Цей випадок стався у нас і я знаю дещо більше.В ЗМІ говорять одне,потерпілі-друге,винуватці-третье,а є ще чеверте,пяте і т.д. Цікаво, а що потерпілі робили серед ночі в приватних мисливських угіддях ? А орендар угідь-ох не простий...

8. krushinski00

krushinski00 Снайпер

Людина без зброі має право перебувати в будь яких угіддях як вночі так і в день.тут нема різниці чому вони там були.він ж стріляв явно по живим істотам

Аким, Корнилов та ura83 подобається це.
  9. andryx1

andryx1 Слідопит

Звідки Ви знаєте з чим вони були? Потерпілі добралися додому і аж тоді викликали швидку допомогу.А стрільців затримали за 20 км від місця події.

10. krushinski00

krushinski00 Снайпер

Да яка різниця з чим він вночі був в угіддях.стріляли по живій людині

11. andryx1

andryx1 Слідопит

Так можливо така була ціль.Не знаю як у Вас,а в нас,в приватних господарствах по браконьерах запросто можуть стріляти,можуть хату спалити або машину.Протоколів ніхто не складає.Просто якби я був на місці цих хлопців(постраждалих),то полюбому,відкрив би вогонь у відповідь.Я знаю єгерів з цьго господарства(Спектр- Центер),то їхня задача,при виявленні браконьера-встановити особу і доповісти шефу.Дальше до роботи приступають інші хлопці.В цих угіддях браконьерство скоротилося на 90% в порівнянні як було при лісгоспі і звіра стало на багато більше.

12. krushinski00

krushinski00 Снайпер

Жоден звір не вартий людського життя та здоровя.хоча в нас теж хватає всякоі нечесті з тепловізорами та нарізним.максімум це прикопані іжаки щоб порізали всі колеса

ura83 подобається це.
  13. CheshireCat

CheshireCat Мисливець

Людина, яка для боротьби з браконьєрами сама порушує закон, переходить ту межу, за якою іноді вже важко зупинитись.

Не здивуюсь, якщо там, де так скоротилось браконьєрство завдяки радикальним заходам, по-тихому браконьєрять і самі "захисники".

Tvereziy та ura83 подобається це.
  14. andryx1

andryx1 Слідопит

"Захистники"-звичайно що браконьерять.

krushinski00 подобається це.
  15. Tvereziy

Tvereziy Мисливець

Тепловізор, глушник і оптика на нарізному це комплект бракон'єра!

16. Аким

Аким Мисливець

Поділитися цією сторінкою