Новий Порядок видачі посвідчень мисливця

кей

Мисливець
В прошлому. та ні позапрошлому році був запрошений на полювання на кабана. Всі мисливці набагато молодші мене. Мої друзі ( більшість) вже в другому світі... Обумовлене місці збору о 7.00. Приїхали... 90% мисливців в глибокому алкогольному стані. Більшість 25-30 років. Про що ми говоримо? Яке знання етики мисливства, правил полювання. Ніхто нічого не читав ( про полювання). Гроші, посвідчення, зброя. Патрони і алкоголь в магазині. Ну і на полювання. Висловився. Цей рік ( 2022) не запрошували. Та я і не пішов би - полювання заборонене.
 

VS1975

Снайпер
В прошлому. та ні позапрошлому році був запрошений на полювання на кабана. Всі мисливці набагато молодші мене. Мої друзі ( більшість) вже в другому світі... Обумовлене місці збору о 7.00. Приїхали... 90% мисливців в глибокому алкогольному стані. Більшість 25-30 років. Про що ми говоримо? Яке знання етики мисливства, правил полювання. Ніхто нічого не читав ( про полювання). Гроші, посвідчення, зброя. Патрони і алкоголь в магазині. Ну і на полювання. Висловився. Цей рік ( 2022) не запрошували. Та я і не пішов би - полювання заборонене.
На жаль, так часто буває. І те саме посвідчення мисливця видається за 20 л бензину ( це факт, який знаю особисто ). Екзамен тільки для " галочки ". Гроші вирішують усе.
 

HOWA

Слідопит
В прошлому. та ні позапрошлому році був запрошений на полювання на кабана. Всі мисливці набагато молодші мене. Мої друзі ( більшість) вже в другому світі... Обумовлене місці збору о 7.00. Приїхали... 90% мисливців в глибокому алкогольному стані. Більшість 25-30 років. Про що ми говоримо? Яке знання етики мисливства, правил полювання. Ніхто нічого не читав ( про полювання). Гроші, посвідчення, зброя. Патрони і алкоголь в магазині. Ну і на полювання. Висловився. Цей рік ( 2022) не запрошували. Та я і не пішов би - полювання заборонене.
УТМР чи приватне мисл. господарство? Мій досвід . Кілька разів в приватному господарстві (Чернігівська обл.) був свідком як кількох "мисливців" з запахом алкоголю розпорядник не допустив до полювання. Також таке бачив і в ДМГ (Державному мисливському господарстві, на Сумщині).
 

old hunter

Снайпер
УТМР чи приватне мисл. господарство? Мій досвід . Кілька разів в приватному господарстві (Чернігівська обл.) був свідком як кількох "мисливців" з запахом алкоголю розпорядник не допустив до полювання. Також таке бачив і в ДМГ (Державному мисливському господарстві, на Сумщині).
Отакої.
Нащ егер без добрячого перегару до полювання не допускае. :D
 

кей

Мисливець
УТМР чи приватне мисл. господарство? Мій досвід . Кілька разів в приватному господарстві (Чернігівська обл.) був свідком як кількох "мисливців" з запахом алкоголю розпорядник не допустив до полювання. Також таке бачив і в ДМГ (Державному мисливському господарстві, на Сумщині).
Приватне.
 

Altay1972

Снайпер
В прошлому. та ні позапрошлому році був запрошений на полювання на кабана. Всі мисливці набагато молодші мене. Мої друзі ( більшість) вже в другому світі... Обумовлене місці збору о 7.00. Приїхали... 90% мисливців в глибокому алкогольному стані. Більшість 25-30 років. Про що ми говоримо? Яке знання етики мисливства, правил полювання. Ніхто нічого не читав ( про полювання). Гроші, посвідчення, зброя. Патрони і алкоголь в магазині. Ну і на полювання. Висловився. Цей рік ( 2022) не запрошували. Та я і не пішов би - полювання заборонене.
К сожалению это так во многих местах, бабки превыше всего... но вне зависимости от результата, состояния, порядочности вас там все равно приняли и обилетили, для хозяйства в итоге "плюс". а учить молодых и перспективных какой то этике - это не их задача...
сам попадал не однократно в такие сборные солянки и теперь стараюсь договариваться и ездить на такую охоту своим коллективом где все мы знаем друг друга...
 

HOWA

Слідопит
Повний триндець... 20 років тому! , в Україні не було поліції, а отже і поліцейських!
Будучи хлопцем багато рибалив років 20 так назад сидячі на одному з озер Львівщини посеред якого росли старі верби сидів ловив карася ,озеро було дуже гарне а зі сходом сонця можна було спостерігати всіх його мешканців лебедів ,качок,лисок та інших птахів часом пропливали ондатра або видра які замітивши мене зі сплеском ховались під воду .І тут я почув близько 8 00 рев мотора і на озеро залетіла нива з ниви вийшов пан поліцейський і з ще одним колегою в стеклясі (модний камуфльований костюм тих часів з базару) із питанням,, шо там пацан клює" почали витягувати горизонталки та пішли один одним берегом другий іншим невдовзі я почув постріли довольний пан полісмен приніс 2 качки а другий сказав що стріляв канюків шкідників хлопнувши дверима вони поїхали а я пішов дивитись тих стріляних канюків як виявилось на одній з верб по серед озера було гніздо луня болотного і горе мисливець його розстріляв із трьох молодих птахів один бився в очереті ще живий шипів і бив клювом накинувши куртку на нього мені вдалось його забрати та посадити по сусідству з кролями птах був красивий всі всім селом ходили на нього дивитися і кожен казав забий його вони ж шкідники домашню птицю їдять на оправдання я почав ритись в батькових книжках і читати виявилось що живиться він земноводними гніздиться на болотах і тут я зрозумів на скільки тупі внашій місцевості мисливці і як пофігістично всім на це
 

Altay1972

Снайпер
Выкрутились...это не хабар и 8-12 лет, это оказывается вплив на приняття рiшення и получивши доказанных не законных 30 тысяч гривен, отдал в виде штрафа 25.5 тыс грн... смешно... все равно в плюсах :)

этот пример порождает еще больше вопросов...между строк все понимают, что того мудака обобрали все остальные честные ;), адвокат, прокурор, судья и т.д.
 

HOWA

Слідопит
Я вже понад 5 років на Львівщині пояснюю людям що каліматор кацапською а коліматор Українською мовою буде але все одно називають каліматор )))) але ж сутті воно не міняє
А хто тоді вже надцять років полює в своєму лісі в Германії?
 

HOWA

Слідопит
Бо триндець... і там і тут, особливо про полювання "круглий рік". Надалі, пост про поліцейських 20 років тому якесь відношення має до нового порядку видачі посвідчень шановний Gogi ?
 
Останнє редагування:

Корнилов

Снайпер
Я наприклад не належу в Україні до жодного з колективів і надалі принципово не буду

Чому на вашу думку створюють приватні мисливські господарства?
Надо запамятати вашу "принциповість"))) А коли Україна стане ,в майбутньому, державою на заздрість іншим!!!! Нагадати вам це і заборонити вступати у будь який колектив !!!!
 

old hunter

Снайпер
Чому я маю вступати в колектив та сплачувати внески як я можу індивідуально полювати викупити при цьому ліцензію в будь якому регіоні чи країні і вполювати такий трофей який я хочу !!! А не платити внески і гонити одного зайця який вцілів від фар і тепловізорів всім колективом мотати по 10 кілометрів . Україна є була і буде незалежною державою !
Можете не вступати до колективу, не сплачувати внески та не гоняти одного зайця.
Ніхто Вас не примушуе ставати членом добровільних товариств на кшталт УТМРа.
Майте державне посвідчення мисливця, контрольну картку добутої дичини та порушень на мисливський сезон, але.............
Для того щоб полювати ще потрібно мати ліцензію або відстрілочку картку.
І якщо мисливське господарство де Ви збираетесь полювати продасть вам Їх, то все гаразд, можете полювати.
А от чи продасть, це вже питання. Порядки різні, в деяких УТМРах в Приказах прописано, що відстрільні картки тільки для членів УТМР і таке далі.
Треба телефонувати та домовлятись.
 

kef

Зброяр
Так відомо. Але лише два таких приклади...Хлопці з зовсім не заможних родин більше року ходили з нами на полювання без зброї і допомагали в усіх заходах (обліки, підгодівля, облаштування годівниць та солонців). Після досягнення 21 року, в тому числі за нашою участю, придбали рушниці і стали "повноцінними" мисливцями.
В цьому випадку мене радувало те, що більша частина мисливської бібліотеки пройшла через їх руки.
Так було завжди. Сам ходив з маличку з мисливцями. Так саме зі мною ходили хлопчаки які з часом стали власниками моїх рушниць які їм сподобались . І так саме з ними /ходять/ інші юнаки. Вірніше ходили до початку 2022 року. А зараз у них йде зовсім інше / полювання на копитних /.
З самого малечку хлопці допомагали робити солонці та поновлювати в них запаси солі. За усі роки полювання ніхто з них не поповнив ряди браконьєрів а навпаки - ганяли любителів нічної стрільби.
 

HOWA

Слідопит
Так і є тільки вцілому за кордоном товариства відкрито продають ліцензії вказана ціна точна дата тип полювання індивідуальне чи колективне і практично кожне мисливське товариство виставляє ліцензії
Карати не потрібно милувати... І яким чином ваше повідомлення #48 відноситься до нового порядку видачі посвідчення мисливця?
 

old hunter

Снайпер
Це в яких таких УТМРах), можете навести приклад наказу?
.
Накази мав тільки свого УТМРу. Але від егерів чув що в інших районних УТМР таке прописували.
А чому Ви дивуетесь, багато тут писали що не достатньо бути членом УТМР мати всі документи та відстрілочні, теба ще егерю подзвонити по дозвіл на полювання.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Можливо сезону -так
Накази мав тільки свого УТМРу. Але від егерів чув що в інших районних УТМР таке прописували.
А чому Ви дивуетесь, багато тут писали що не достатньо бути членом УТМР мати всі документи та відстрілочні, теба ще егерю подзвонити по дозвіл на полювання.
Я не зустрічав такого, щоб лише для членів товариства (можливо сезонна так. а разову думаю, можна купити всюди) - можливо помиляюсь, потрібно наводити приклад.

ще егерю подзвонити по дозвіл на полювання.
Я читав ці перли. але казати можна що завгодно і щоб знати як себе поводити потрібно апелювати факатми в нашому випадку - наказами!
 
Зверху