Нужна консультация.

Статус
Закрита.

Slavjan

Новачок
Приветствую всех.Мужики нужна помощь.У меня заболела помощница,спаниель,по докторам побегал все говорят,туда не ходи сюда ходи,ничего не помогает.народный метод вроде помогает но через время опять беда.кароче сразу она трусила ушами лечили от клеща ничего не помогло,потом сказали проколоть прививку,тоже порожняк,и это всё ветеринары,вычитал в нете камфорное масло,борный спирт,и прополис помогает но через время опять появляются ранки.подскажите что это за хрень и как с ней бороться.заранее спасибо.
 

Mechanik

Снайпер
Читайте та запоминайте. Ця болячка називається - вушний кліщ.
Колоти Вам треба вже собачку, наступним препаратом ІВОМЕК або ж йому подібний ВЕРМЕКТИН
ДОЗА 1кубік на 30 кг живої ваги собаки, з інтевалом 7 днів.
Тобто, зробили укол і через 7 днів робите натупний, далі ще через 7 днів вже третій.
Виліковується собака - 100%
P.S. Якшо собачка була на полюванні, та працювала по качці, то ще може бути запалення середнього вуха
Це в тому випадку, коли набирається в вуха води.
Тоді, це вже інший курс лікування.
Але, як правило у таких випадках:
75% - вушний кліш, або ж 25% - запалення середнього вуха.
 
Останнє редагування:

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Если это ушной клещ, лично я бы не стал колоть такие препараты. Это мое мнение. Обезопасил бы риски и купил дорогой препарат типа Адвоката. Но диагноза то нет, откуда уверенность в ушном клеще? Я не доктор, но не уверен что лечение ушного клеща не принесло результатов после стольких стараний. Я бы все же пошел в ближайшую ветлабораторию или даже человеческую и за определенное возгнаграждение сделал анализ. Если это клещ, то в обычный микроскоп его должны увидеть. Думаю, это самое правильное решение - в лабораторию.
 

Mechanik

Снайпер
Гена, живе в наших краях старша людина, та досить знатний фахівець, ветлікар, кінолог, експерт, який щойно в телефонній розмові, ще раз підтвердив захворювання даної собачки, про яку я описав вище.
Багато мисливських собак, на сьогодні залишились живими, завдяки Антон Ярославовичу.
За що, від нас мисливців - ДЯКУЄМО.
А згодом, я намагався домогти хоча б порадою людині , а там вирішувати господарю, як лікувати, і чим лікувати.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Я боюсь этих "конско-свинских" ивермектинов и ивомеков. Адвокат наносится наружно, печень точно не должна отпасть.
 

Slavjan

Новачок
Большое спасибо всем.дело в том что я обращался к ветеринаром,а не просто где-то чтото слышал.и диагноз ставили такой же,а эффекта не было.об таких препаратах я слышу впервые будем побывать.воспаление уха тоже может быть,она как услышит выстрел такв воду летит стрелой не взирая не на что.спасибо ещё раз за помощь.
 

Slavjan

Новачок
От клеща я покупал ,оридермил,доктор сказал поможет но нет.
 

Sdsw2109

Мисливець
Гляньте на ушную серу - колличество и цвет. А вообще мазок ветеринары должны были брать. Ушной клещ вряд ли наружными препаратами вылечите, как и подкожный клещ у людей. Я б к Механику прислушался.
 

собаколюб

Слідопит
Гена, живе в наших краях старша людина, та досить знатний фахівець, ветлікар, кінолог, експерт, який щойно в телефонній розмові, ще раз підтвердив захворювання даної собачки, про яку я описав вище.
Багато мисливських собак, на сьогодні залишились живими, завдяки Антон Ярославовичу.
За що, від нас мисливців - ДЯКУЄМО.
А згодом, я намагався домогти хоча б порадою людині , а там вирішувати господарю, як лікувати, і чим лікувати.
Жодний шанований ветеринар не буде ставити діагноз на основі "казав Вася, що в його сусіда..." і тим більше призначати лікування!
ПС: З діагнозом і лікуванням майже згідна.... Але спочатку заключення лабораторії! Щоб не зробити гірше....
 

Mechanik

Снайпер
А чому, Ви пані такі впевнені, що жодний ветеринар не буде ставити діагноз?
Є - ветілікарі з великим досвідом, та хорошими знаннями, а є просто, вибачте - коновали.
Тому, діагнози попередньо встановлені фахівцем в даній справі, з загальним описом протікання хвороби від власника домашьої тварини, мали стовідсоткове підтверждення після результатів аналізів та заключень ветлабораторії.
Наведу Вам один приклад, що значить, людина - фаховець.
Я багато вже років купляю молочні продукти, в одного місцевого жителя.
Так тримає людина корівки голандської породи, та такі молочні продукти, на базарі не знайти у бабуль, це факт.
Одним словом, те що я купував на базарі, це просто була назва: сир, сметана, та молоко.
Та ось одного разу, привозить мені чоловік зранку молочні продукти додому, але чоловік був чомусь зажурений...
Питаю чоловіка
- Що трапилась у Вас?
- Кінь впав на ноги, та не може тепер встати, шкода мені коня, та боюсь що пропаде кінь, сказав мені господарь.
Вислухавши його розповідь, про те що сталось з його конем, одразу зателефонував Антон Ярославовичу.
Розказавши йому все в подробицях, що кінь їв та які роботи виконував, почув відповідь наступну
- Коня обпоїли водою, та почалась хвороба -ламініт.
Так і було, як потім вже вияснилось. Господарь дав коника сусіду на поле зорати ділянку землі.
Коник з самого ранку до полудня тягав плуга, та кінь як кажуть, вже був в "милі" Натомився добряче.
Арендатор коника, після закінчення робіт, ОДРАЗУ дає коневі пити води вдоволь, і кінь п'є по самі края, із за спраги.
І в результаті такого різкого надходження води в розгарячнече тіло тварини, відбуваються досить тяжкі руйнівні процеси.
Це захворювання - копит тварин. А копита для коня, це друге його сердце. Без копит, тварина нажаль - гине.
Та й за життя такого коника, варто було боротись.
Так як, господарь привчив свого коника змалечку, пасти своїх корівок з весни і до осені в полі.
Прив'язує зранку до фіри побокам своїх дві корівки, та й коник веде їх польовою дорогою на пасовисько в поле.
В обід "караван" вже повертається до свого обійстя, де господарь їх зустрічає.
Подоївши корівок господинею, та годинним відпочинком для тварин, господарь знову збирає свій "караван" в дорогу, та чекає навечір їх знову ж.
Внутрішній годинник коника, працює бездоганно та шукати свою худобу по полях, господарю ніколи не доводилось.
І так, із дня в день, та з року в рік, коник і далі несе справно свою службу, своєму господарю.
Та мабуть, деякі види домашніх тварини, також нам людям дякують, за їхнє врятоване життя.
Я в це вірю.

admin_13.jpg
 
Останнє редагування:

Sdsw2109

Мисливець
А чому, Ви пані такі впевнені, що жодний ветеринар не буде ставити діагноз?
Є - ветілікарі з великим досвідом, та хорошими знаннями, а є просто, вибачте - коновали.
Тому, діагнози попередньо встановлені фахівцем в даній справі, з загальним описом протікання хвороби від власника домашьої тварини, мали стовідсоткове підтверждення після результатів аналізів та заключень ветлабораторії.
Наведу Вам один приклад, що значить, людина - фаховець.
Я багато вже років купляю молочні продукти, в одного місцевого жителя.
Так тримає людина корівки голандської породи, та такі молочні продукти, на базарі не знайти у бабуль, це факт.
Одним словом, те що я купував на базарі, це просто була назва: сир, сметана, та молоко.
Та ось одного разу, привозить мені чоловік зранку молочні продукти додому, але чоловік був чомусь зажурений...
Питаю чоловіка
- Що трапилась у Вас?
- Кінь впав на ноги, та не може тепер встати, шкода мені коня, та боюсь що пропаде кінь, сказав мені господарь.
Вислухавши його розповідь, про те що сталось з його конем, одразу зателефонував Антон Ярославовичу.
Розказавши йому все в подробицях, що кінь їв та які роботи виконував, почув відповідь наступну
- Коня обпоїли водою, та почалась хвороба -ламініт.
Так і було, як потім вже вияснилось. Господарь дав коника сусіду на поле зорати ділянку землі.
Коник з самого ранку до полудня тягав плуга, та кінь як кажуть, вже був в "милі" Натомився добряче.
Арендатор коника, після закінчення робіт, ОДРАЗУ дає коневі пити води вдоволь, і кінь п'є по самі края, із за спраги.
І в результаті такого різкого надходження води в розгарячнече тіло тварини, відбуваються досить тяжкі руйнівні процеси.
Це захворювання - копит тварин. А копита для коня, це друге його сердце. Без копит, тварина нажаль - гине.
Та й за життя такого коника, варто було боротись.
Так як, господарь привчив свого коника змалечку, пасти своїх корівок з весни і до осені в полі.
Прив'язує зранку до фіри побокам своїх дві корівки, та й коник веде їх польовою дорогою на пасовисько в поле.
В обід "караван" вже повертається до свого обійстя, де господарь їх зустрічає.
Подоївши корівок господинею, та годинним відпочинком для тварин, господарь знову збирає свій "караван" в дорогу, та чекає навечір їх знову ж.
Внутрішній годинник коника, працює бездоганно та шукати свою худобу по полях, господарю ніколи не доводилось.
І так, із дня в день, та з року в рік, коник і далі несе справно свою службу, своєму господарю.
Та мабуть, деякі види домашніх тварини, також нам людям дякують, за їхнє врятоване життя.
Я в це вірю.

Переглянути вкладення 216976
Цікава історія. Так, а коника спасли, чи ні?Цінець історії який?
 

Mechanik

Снайпер
Я ж описав в кінці посту, що коник і далі НЕСЕ справно свою службу, тому пасе такий собі "караванчик" корів та допомогає в введені домашнього господарства.
 
Останнє редагування:

собаколюб

Слідопит
Чому так кажу!?, бо вет має все бачити своїми очима і мацати своїми руками......
Є море хвороб, які відрізняються 1-2 ознаками! Зазвичай про де-які нюанси господар забуває, але вет бачення...
ПС: мене вчили не робити заочних діагнозів....
 

Mechanik

Снайпер
Дякую за відповідь собаколюб
Я нікого не закликаю до лікування тварин - заочно.
Але, щоб не було як кажуть в народі: Вже пізно пити Боржомі.
 
Статус
Закрита.
Зверху