Ніж

bamberas

Мисливець
Шановні колеги прошу Вашої кваліфікованої допомоги в мене трапилось неприемна ситуація з ножем зломався кінчик. Прикрим є те що це мій перший ніж який був подарований мені старшими колегами коли приймали мене в мисливці, допоможіть можливо в нас на форумі є майстер який вирішить це питання. Ніж компанії "Кізляр"
 

Вкладення

Копатыч

Зброяр
Если дорог как "память", то ничего не делайте, положите и пусть лежит на полке. Паять, варить, клеить, там не получится, надо "обрезать" клинок, потеряется "геометрия" и сам "вид".
Этот оставте как "память", если есть еще один - хорошо, а нет - прийдется приобрести.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Зверніться до tapir. Він спеціаліст, причому відкритий до спілкування, і напевно дасть вам кращу пораду.
 

БИГЛЕМАН

Снайпер
не парься - попроси тут куча мастеров переточат и вся любоффффь
" размер - не главное"
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Студент

Мисливець
Если дорог как "память", то ничего не делайте, положите и пусть лежит на полке. Паять, варить, клеить, там не получится, надо "обрезать" клинок, потеряется "геометрия" и сам "вид".
Этот оставте как "память", если есть еще один - хорошо, а нет - прийдется приобрести.
Цілком згідний з Копатич.
 

Muk

Слідопит
надо "обрезать" клинок, потеряется "геометрия" и сам "вид".
Переточити, і нічого не "потеряется" - був просто "Норд", стане "Норд малий"...Різниця між ними 3,5 см...
Може в даному випадку навіть "Норд середній" вийде :);)

nord1.jpg
nordm1.jpg
 

VADAS67

Слідопит
Нічого страшного нема-переточіть і буде дальше служити.А надалі правильно експлуатуйте ніж .
 

bamberas

Мисливець
всім дякую за надані рекомендації. А сам ніж зломав не я а мій племіник по необережності
 
Зверху