Обставка з лисом по областях

Охотник77

Снайпер
Ну є реально які боряться з лисом, але їх одиниці або взагалі немає(((
Якщо є змога гляньте фото отчети в групі мрб хоча б є пару свіжих фото і в мене але небуду ними хизуватисяа стосовно бракошить то є інші простіші способи
 
Останнє редагування:

Стойджер

Новачок
В нас на Полтавщині лиса дійсно багато стало,часто гуляю по угіддях з дратхаром то окрім куріпок,кіз лис в кожній сагі в кожній посадці,ліску.на останній прогулянці собака зробив стійку думав куріпки а ні,лис задрімав проти сонечка під очеретом а коли зрозумів що пес біля нього то з шостої передачі з місця рушив ситий,шерсть переливається.явно ніяких хвороб не має.Тай скільки ходжу ні разу не бачив підозрілих,за вихід 4-7 лисів піднімаю.а от з зайцем біда за рік зо три косих підняли.Лисом потрібно зайнятися серйозно.Дякую.
 
Який був діагноз? Що за захворювання і чим лікували?
Я в цих хворобах не розбираюсь, але лікар сказав що наче інфекція, вколов 2 уколи по одному з білою та коричневою речовиною, також набрав мені 4 шприци таких же, і я сам колов ще наступні два дні по два шт. Ранки обробляв мазями Сансодерм і Тріосан. Боялись щоб це не був підшкірний кліщ але пронесло....Після уколів відразу рани починають загоюватись. В мене це вже мабуть раз четвертий таке, тому їзжу до одного лікаря. Вже страшно собаку пускати в нору
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Сказ активізується при жарі. Літо, початок осені - пік.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
зараз скажені кліщі - вже 5 зняв з пса, який гуляє на поводку і вже 1 раз колов від піроплазмозу. лиси - то херня.
Хочемо чи не хочемо, а обробляти потрібно круглий рік, регулярно згідно інструкції. Син купляє Адвокат, думаю що один з самих дієвих препаратів. Тим більш всі ці препарати не тільки від кліщів, а й від бліх і гельмінтів.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
дай посилання чи фотку скинь сюди.
Забий в неті Advocate, повно посилань. Йдуть на вагу. В роздріб продають по одній піпетці, упаковка 3 шт. Ціна вже не така шокуюча якщо рівняти з конкурентами, але діє всього місяць. Я кращого засобу не знаю, точніше не шукаємо, влаштовує. Тут де я зараз, кліщі круглий рік, "зимових канікул" нема
Конкуренти - бравекто і сімпарика
 

Вкладення

Volodia Hirniak

Мисливець

old hunter

Снайпер
Таблетки довго тримають?
Сімпаріка 30-35 днів, Бравекто 90 днів.
Давав Бравекто декілька років, тепер думаю перейти на Сімпаріку, кажуть не такий сильний вплив на організм собаки, доза менша, але кожний місяць давати треба.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Краплі чи таблетки - це як блондинки чи брюнетки
Сімпарика, бравекто - примірно таж картина. По грошам різниці майже немає, +/-
Адвокат (трохи дорожчий) - бренд, якщо не підробка, то ім'я вирішує. З власного досвіду - одна піпетка вирішила питання з підкожним кліщем, якщо хто знає що це, але краще не знати
 
Останнє редагування:
Зверху