Обставка з лисом по областях

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Лиса стало більше. Повертаючись з прогулянок по темному, завжди під світло фар попадає пару штук. На одному полі нарахував 7шт.
Його стало в рази більше! У нас військові їздили по полях в ночі і спостерігали в тепловізор, то від 2 до 6 штук, на кожному полі! Бригадир одного первичного колективу, на одному полі великому полі нарахував 12 штук. На вчора в нашому господарстві добуто 62 лисиці, а і признаку навіть немає, що їх поменшало.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Зараз гон. Є військові, є необхідне обладнання, тепловізори, зброя. Є і досі якісь єгеря, які по своїм посадовим обов'язкам мають боротися з хижаками. Ціна питання - жменя патронів і пару каністр бензину.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Так навчи, а краще покажи як:p
Чому навчити? Стріляти по лисиці? Доречі, зменшення поголів'я хижака - це робота власника мисливських угідь. Для них це робота, а не полювання.
Я не знаю, що шукають вночі військові з тепловізорами на ваших полях, мене це не обходить. Ви там живете. Тож вам вирішувати що краще - багато лисиць на полі чи більша кількість зайця восени.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Чому навчити? Стріляти по лисиці?
Ну да))) Ти ж бачиш, не все так гладко з її відстрілом, не хватає такого досвіду, про який ти пишеш))))
Доречі, зменшення поголів'я хижака - це робота власника мисливських угідь. Для них це робота, а не полювання.
То власниками більшості угідь є самі мисливці, бо вони громадські, а мисливці законопослушні, та і не такі багаті, як ти, не можуть собі дозволити купити гарну нарізну зброю з тепловізійною, чи ночною оптикою, тому і проводять законний відстріл хижака!
Я не знаю, що шукають вночі військові з тепловізорами на ваших полях, мене це не обходить. Ви там живете. Тож вам вирішувати що краще - багато лисиць на полі чи більша кількість зайця восени.
Теж "полюють" , але на другі цілі, такі як шахіди, ракети.
Так ми тут живимо і ми вирішили, як з нею боротися - це законним способом, шляхом полювання!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Його стало в рази більше! У нас військові їздили по полях в ночі і спостерігали в тепловізор, то від 2 до 6 штук, на кожному полі! Бригадир одного первичного колективу, на одному полі великому полі нарахував 12 штук. На вчора в нашому господарстві добуто 62 лисиці, а і признаку навіть немає, що їх поменшало.
Бригадир теж нічником їздив?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
арну нарізну зброю з тепловізійною, чи ночною оптикою
ті козаки на лиса не подивляться, навіть якщо він їм скати обісцить, там патрон дорожчий за 2 лиси. через теплак дивляться на те що з рогами, або хрокає.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
робота трьох посередніх петельщиків :) . дайте їм по 10 у.о. за хвіст - через 2 сезони будете лиса купувати і в зоопарк ходити щоб побачити:D:D:D
От у вас диванних, як все просто! Один жменею патронів і парою каністр бензину вирішить проблему з лисицями, другий доларами за хвіст, але не може навіть членські внески заплатить:D:D:D Якби лисиця коштувала гарних грошей, то мисливці давно б здали шкури на прийомку і не тільки її, а і твоїх петельщиків:D:D:D
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Бригадир теж нічником їздив?
Ні, немає в нього нічника, навіть авто, є ІЖ-58 і то від батька дістався. Але є совість і велика мисливська душа! Заїхали до нього, на зарощий ставок, поганять лисиць, то фазана в нього я бачив більше чим їздив на полювання в інші області до війни! Хлопець цим живе!
 

Altay1972

Снайпер

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Ситуація в нашій країні дуже нещадно розділила мисливців на "диванних" і на "практиків", що "спасають галузь", "борються зі сказом" і ті. Але не треба забувати, що ця ситуація в країні дуже динамічна і на жаль, не зовсім прогнозована. Тож не варто розкидатися словами і навішувати ярлики. Бо як там в царя Соломона було написано на персні - "так буде не завжди". Ніхто не знає, що буде завтра і де ми будемо завтра.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
другий доларами за хвіст
то я тобі пропозицію зробив, та й бульбаші так з ситуації вийшли, а я де ті долари видів - колись раз в кіні.
може навіть членські внески заплатить
різницю відчуваєш? от з внесками так саме.:):)
От у вас диванних, як все просто
та де нам темним, до просвітлених... от війна скінчиться. тоді лікнеп мисливський організують і ми тоді в постолах все як положено!!! :) :) :)
 
Зверху