Обставка з лисом по областях

джейк

Мисливець
Це ще пів біди як кажуть .В тому місті за 100м в корчах нори лисячі .Два тижні назад коли був сніг в тих місцях бачив самку з двома молодими лисами тогорічний виводок бігали по полю.Самка була замітно більша від них . Цей лис якраз молодняк там напевно все сімейство вже заражено . Під вечір ходив дивитися чи ще десь бігають небуло видно.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда

Altay1972

Снайпер
Там фермер хозяин положения, вредных хищников перебили 70 штук по класике на приваде и все в порядке...
далек от мысли что он согласовывал в сильраде, райраде, облраде, в держпродспоживслужбе, в лесхозе, минприроды, МВД, СБУ, госпогранслужбе и многих многих других инстанциях...
 

Volodia Hirniak

Мисливець
Там фермер хозяин положения, вредных хищников перебили 70 штук по класике на приваде и все в порядке...
далек от мысли что он согласовывал в сильраде, райраде, облраде, в держпродспоживслужбе, в лесхозе, минприроды, МВД, СБУ, госпогранслужбе и многих многих других инстанциях...
А навіщо, це його поле його правила)))
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
В тому місті за 100м в корчах нори лисячі .Два тижні назад коли був сніг в тих місцях бачив самку з двома молодими лисами тогорічний виводок бігали по полю
використовуйте без докорів сумління "запріщонні методи", тільки на саму нору не ставте - краще на стежки за кілька десятків метрів від нори, бо не полізе (я так в кіні видів ;) )
 

VS1975

Снайпер
використовуйте без докорів сумління "запріщонні методи", тільки на саму нору не ставте - краще на стежки за кілька десятків метрів від нори, бо не полізе (я так в кіні видів ;) )
Любитель " запріщонного кіна " ;) :D. Чи таки професіонал ? :p
 

джейк

Мисливець
NORD 10 не хочу щоб ВИ мені приписували якусь браконьерку я написав так як було.Йшли по полю побачили лисицю пес погнав до неї вона круги нарізала.Вона вже була заражена сказом сліпа і нетікала.Не знаю що там в КІНІ ВИДІВ і щоб ВАС немучело СУМЛІННЯ .Маю зафільмовано на телефоні ту подію трохи здалеку знімав тай відео біля 10 хв.Но постараюся викласти коротеньке відео.З Повагою.
 
Останнє редагування:
❗Зафіксовано СКАЗ у домашнього пса на Київщині.

Інцидент стався у Таращі. Щоб не допустити захворювання інших тварин чи людей, у населених пунктах громади організують вакцинацію собак та котів.

Посилання на наш канал
https://t.me/+aAaZ8kQkkpo2ZjRi (натискай) (https://t.me/+aAaZ8kQkkpo2ZjRi)
 

HOWA

Слідопит
Там фермер хозяин положения, вредных хищников перебили 70 штук по класике на приваде и все в порядке...
далек от мысли что он согласовывал в сильраде, райраде, облраде, в держпродспоживслужбе, в лесхозе, минприроды, МВД, СБУ, госпогранслужбе и многих многих других инстанциях...
Караул! А де грета тунберг з борейком ? Терміново їх на захист бідних тваринок, а отих "хвермерів" до відповідальності за жорстоке поводження з тваринами..., та незаконне полювання з приладами нічного бачення ;)
 

Altay1972

Снайпер
NORD 10 не хочу щоб ВИ мені приписували якусь браконьерку я написав так як було.Йшли по полю побачили лисицю пес погнав до неї вона круги нарізала.Вона вже була заражена сказом сліпа і нетікала.Не знаю що там в КІНІ ВИДІВ і щоб ВАС немучело СУМЛІННЯ .Маю зафільмовано на телефоні ту подію трохи здалеку знімав тай відео біля 10 хв.Но постараюся викласти коротеньке відео.З Повагою.
Та яка браконьерка...Ви виявили осередок, фактично єпіцентр СКАЗУ, його треба негайно знищити, відстріляти, переловити, загорнути екскаватором тощо, але знищити! для унеможливлення подальшого росповсюдження небезпечного захворювання...
Тобто ви проявили байдужість та бездіяльність ;) в даному напрямку...тобто хто винен, той хто нічого не зробив :)..
Шуткую, зрозуміло... та Закон як дишло, як повернув - так і вийде :(
 

Altay1972

Снайпер
Таж як написав швидше що лисицю забив ПАТИКОМ і закопав прочитайте на попередні сторінці пост 160 .Маю записано все на телефоні відео скинув на комп хочу загрузити якось невиходить пише сталася помилка тай знову зталася помилка .......... невиходить комп матюкаю а він всеодно негрузе
Я все розумію...але не треба грузити відео де ви забили ПАТИКОМ на смерть лисицю. з відеодоказами вашого жорстокого поводження з тваринами, бо тоді до вас прийдуть хлопці (друзі Грети Борейко) і почнуть писати протоколи... воно вам надо?
Е такий вислів: сам себе не посадиш - ніхто тебе не посадить... мудрий вислів...подумайте... ;)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Любитель " запріщонного кіна "
кіна, кіна. і в книжках читав, а знімав скільки того всього!!!! трохи тяму маю
щоб ВИ мені приписували якусь браконьерку я написав так як було
боронь Боже, я б зробив так само, тільки б витрощив ще то, поки виводок не зробила.
Вона вже була заражена сказом сліпа і нетікала.Не знаю що там в КІНІ ВИДІВ і щоб ВАС немучело СУМЛІННЯ
мене б не мучило, якби ви капканом забрали і інших, я б тільки плескав в долоні, (да, капкан можна й на норі, тільки маскувати добре - таке цікаве кіно, всьо показувало)
на здорову пляшку від пепсіколи
 
Зверху