Оміняю ніж з камасутрою на звичайний

Статус
Закрита.

слон

ветеран форуму
надійна команда
Обміняю ніж в ручці якого знаходиться компас ,сірник,черкало,волосінь з гачком ,карандаш ,пружина і бумажка.Навіть з першого погляду зрозуміло що ніж адаптований до різних сюрпризів долі і навіть до зустрічі з медведем (інакше навіщо там бумажка)В середині ножен знаходиться резинка з рогатки в коробці ,на якій нанесені ,мабуть,фрагменти з наскельних малюнків або камасутри. (від часу резинка зіпсувалась) З приводу того що ніж для виживання мені не підходить ,бо я не хочу виживати -я хочу жити , -обміняю його на не великий практичний мисливський ніж .
 

Вкладення

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Льоха, здоров був! Запропонуй цього ножа Дімі (Моня), він любить ножову справу.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Обміняю ніж в ручці якого знаходиться компас ,сірник,черкало,волосінь з гачком ,карандаш ,пружина і бумажка.Навіть з першого погляду зрозуміло що ніж адаптований до різних сюрпризів долі і навіть до зустрічі з медведем (інакше навіщо там бумажка)В середині ножен знаходиться резинка з рогатки в коробці ,на якій нанесені ,мабуть,фрагменти з наскельних малюнків або камасутри. (від часу резинка зіпсувалась) З приводу того що ніж для виживання мені не підходить ,бо я не хочу виживати -я хочу жити , -обміняю його на не великий практичний мисливський ніж .
"камасутра" - то сигнальні рухи для того, щоб передати сигнал пошуковцям на гелікоптері.
що там всередині крім олівця? яка його вага? ширина, довжина та товщина леза? і краще купити ножа на Ваш смак, тому давайте мінятись на гроші? мисливські в мене є а от "тактика" в такій комплектації нема.
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Вибачаюсь !!! Тушимо пожежі і вдень і вночі трохи звільнюсь поспілкуємось.
 

Вкладення

слон

ветеран форуму
надійна команда
Фото практичних нездорових ножів.
 

Вкладення

слон

ветеран форуму
надійна команда
Тепер розбираємось що в ручці -компас,пружина,футляр,черкало,два сірника,пінцет,карандаш,дві голки ,чорна нитка,брошка,лезо скальпиля,волосінь з гачками,два пластирі.
 

Вкладення

слон

ветеран форуму
надійна команда
Мені він здається здоровим.Важко по фото зрозуміть розмір. Доречі ,одна полоска тєльняшки 8.8 мм.
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Я так зрозумів ,що маненький практичний ніж потрібний кожному.:) Тому пропоную виміняти у мене цей інструмент за 100 папкових гільз 16 го калібру.Як бонус можу доукомплектувати ножа ще одним сірником.
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Так і є -потрібно слідкувати за курсом папкової гільзи 16 кал. по відношенню до національної валюти.:):):)
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Якщо ви про це-то воно в комплекті.
 

Вкладення

слон

ветеран форуму
надійна команда
А низ ножнів -рогатка.Тільки резинки від старості попсувалися.От аби машину часу,та відправити цього ножа собі ,років в десять .Тоді коли я був індіанцем чи мушкетером.А ,можливо,і не треба відправляти,а то б я від радості б з глузду з'їхав.:):):)
 

Вкладення

Статус
Закрита.
Зверху