Открытие в Киевской обл 2012

Статус
Закрита.

Muk

Слідопит
СССС;80124 сказав(ла):
що по вашому має мені подобатися? ваші волання про то що УТМР нічого не робить
У Львівській області в УТМР оренда угіддь закінчилась у ЛЮТОМУ...
Зараз вже СЕРПЕНЬ + відкриття полювання...А оренда не продовжена.
Що вони робили весь цей час?
 

СССС

Мисливець
Доцент;80130 сказав(ла):
Чем они занимались 8-мь месяцев в этом году
Muk;80136 сказав(ла):
Що вони робили весь цей час?
ви члни УТМР, і багато таких як ви, що ви самі зробили?
правильно! НІЧОГО
ось УТМР це ви Ви активні і керівництво буде активним, а ні буде боятися що переоберете,
а так вам з лютого було покуй, ну і керівництву тим більше
почніть з себе, так ні, ви чекаєте поки рябченко прийде, з вас кріпаків зробить, це в ліпшиш україньских традиціях
 

Alexxes

Новачок
если
СССС;80140 сказав(ла):
Доцент писал:
Это у тебя видать нефатка интеллекта и с памяттю туго
не бикуй
если кто и быкует так ето только вы .и не пишите херню всякую .такое впичетление что вы работник уоор.что защещаете его так !а если вам чтото не нравится то остовайтесь при своем мнении .тут люди высказуют то что у них накипело.
 

Alexxes

Новачок
и нащет 2011года не уоор ,а ИМЕННО УКРАИНСКИЙ СЕРВЕР ОХОТНИКОВ добилСЯ того что бы открыли охоту в сроки.
 

Muk

Слідопит
СССС;80139 сказав(ла):
ви члни УТМР, і багато таких як ви, що ви самі зробили?
Керівництво УТМР - це не директор ПП "УТМР", який може робити на свому підприємстві, що собі хоче...
Що ми зробили? Ми зробили все, що вимагається від члена УТМР - ми платили внески, щоб УТМР міг функціонувати, ми делегували цьому керівництву повноваження для захисту наших інтересів, і всім зараз видно, як вони ці наші інтереси захищали і захищають...

P.S. Минулого року ми вже один раз на ці граблі наступали, нам вже достатньо...
Для чого зараз збирати внески, якщо вже від лютого немає угіддь? І невідомо чи будуть...
Щоб я міг поїхати в іншу область в угіддях УТМР пополювати?
 

СССС

Мисливець
алекс, у вас не на кіпіло ви під впливом секти яка називається уахантер, вплив цей затуманив розум не тільки вам,

на особисте я не функціонер УТМР, я в ніякому разі не захищаю УТМР, я переконаний і відстоюю свою тезу що УТМР це ми, якщо негазд з керівництвом УТМР, так не винувате керівництво в тому винуваті ми всі з вами, в тому, що своєю бездіяльністю, дозволили керівництву погано працювати.
в твоїй секті питання в корні ставиться іншим чином, все робится для того щоб знищити УТМР, для подальшого дерибана його угідь, при підноситься все з благими намірами, ви зі своїми несформованими світоглядами ведетеся на їхню наживку.
підтримуючи хантер ти Алекс і тобі подібні рубаєте сук на якому сидите,
тож треба так вам затуманити мізки що б елементарних речей не бачити
 

СССС

Мисливець
Muk;80163 сказав(ла):
ось тут собака зарита, не тих обрали як завжди

переобирайте, це процес, чим більше активніший народ, тим краще керівництво,

добре, далі що ви пропонуєте, приватника який обіцяє золоті гори?
наївно вірити приватнику, тут ми господарі, хоч це формально але є з нашої волі, бути господарями формальними чи фактичними,
ну не заплатите, на що ви надієтеся, на рябченка чи на лозиньського?
наївні
 

Muk

Слідопит
СССС;80165 сказав(ла):
не тих обрали як завжди
Тому і поставив лапки біля слова "обрали", бо нам навіть обрати не дають...Ви це прекрасно знаєте.
Я в нашому УТМРі був з 99 року - дотепер там "одни и те же лица"...
 

СССС

Мисливець
Muk;80167 сказав(ла):
бо нам навіть обрати не дають...Ви це прекрасно знаєте.
так є прекрасно знаю, хто винуватий що ми не користуємося своїм правом?
Шуляр? Угляр? ні ні не перекидайте на них вину, вони діють рівно на стільки наскільки ми їм дозволяємо,
тобто в нас причина всіх негараздів, це потрібно уяснити собі і зрозуміти, до розуміння цього ой як далеко ще, поки не уяснимо собі далі не має про що говорити взагалі.
наразі немає для рядового мисливця кращої системи чим громадьська організація по типу УТМРу, приватне добре для приватника, нам воно нічого не дає доброго
 

Muk

Слідопит
СССС;80168 сказав(ла):
наразі немає для рядового мисливця кращої системи чим громадьська організація по типу УТМРу, приватне добре для приватника, нам воно нічого не дає доброго
Помиляєтесь,є - це інша "мисливська" громадська організація, керівництво якої має совість, і доказує це свєю роботою...
 

СССС

Мисливець
Мик, певно ти ще віку молодий, якщо думаєш, що добре десь де нас не має, та і ще до того не уважний, я писав про громадську організацію по типу УТМР
 

Muk

Слідопит
В мому пості ключове слово "совість" )...
Я ж теж ніде не писав про "приватника", як альтернативу, правда ?
 

СССС

Мисливець
Alexxes;80155 сказав(ла):
если кто и быкует так ето только вы .и не пишите херню всякую .такое впичетление что вы работник уоор.что защещаете его так !а если вам чтото не нравится то остовайтесь при своем мнении .тут люди высказуют то что у них накипело.
ось цього щось я не зрозумів? з чого ти взяв що твої переконання істина, мої хиба, на хантері наблатикався? і взагалі що за наглість вказувати що кому робити,
відчувається виховання хантера
 

Alexxes

Новачок
УВАЖАЕМЫЙ СССС,НА ХАНТЕРИ я мало общаюсь и я не говорю и не заставляю мне верить обсолютно не кого ,я высказую свою точку зрения ,я не навязую свое мнение другим .каждый вправи думать так как он щетает нужным.
 

СССС

Мисливець
Muk;80171 сказав(ла):
ключове слово "совість" )
це помилка, совість це якесь аморфне воно може бути в водночас її може і не бути, грані тонкі часто розмиті.
система потрібна, вона є, вона працювала до 90 року добре, не тому що ми її контролювали, ні контролювала партія, функціонери чогось боялися, партії не стало, влада нам на нас з неба впала, а ми ніяк нею по господарськи не здатні розпорядитися ось в чому біда.
поки самі не навчимося впливати на владу доти нічого не буде, тому чи це буде та інша ГО, вкусять кайф та рано чи пізно зкурвляться

ну а приватник на такому фоні приватник гарно виглядає, потім також з рябченка він стає лозиньським,

так Мик не казав ти про приватника, тільки дроблення УТМРу також ні до чого доброго не приведе
 

СССС

Мисливець
Alexxes;80175 сказав(ла):
я высказую свою точку зрения
точка зору люба виказується, друге ще вона відстоюється, аргументовано, а ти тут як на заборі написав слово з трьох букв і втік
так не можна без аргументів, якщо ти прав то прав за допомогою аргументів, а не тому що ти так думаєш
 

pobratum

Мисливець
СССС;80170 сказав(ла):
Мик, певно ти ще віку молодий, якщо думаєш, що добре десь де нас не має, та і ще до того не уважний, я писав про громадську організацію по типу УТМР
Хохлы это нация лохов какая разница какая организация или какой президент, единственное радует процентов 12 начинают понимать это.
 

Доцент

Мисливець
СССС;80165 сказав(ла):
переобирайте, це процес, чим більше активніший народ, тим краще керівництво,
Ану хотелось-бы мне взглянуть как вы Яныка переоберете-тоже ведь не того выбрали,так давайте,дерзайте,переизберите,а я посмотрю.Вы ведь тоже им недовольны,а некотрым нравиться. Давайте поактивнее,это-же процесс.
 
Статус
Закрита.
Зверху