Открытие на пушного зверя2018/19

Dedushka

Снайпер
Знову "Сокіл", зайчики, лиси і кабани, море кози і суперова компанія. Суперові вихідні;). Добули три зайчики і одного лиса. Надивилися на кіз, чесно, як в зоопарку, цікаво скільки її в них.......
Добув двох, один піднявся з луга, другий лежав в тернику, вискочив на дорогу де і ббув успішно добутий. Патрон на Круку 2.15 × 32, 686, пиж - пробка. Перший.Другий
Ще щасливці
Сейчас опять начнется дискуссия, что двух зайцев взяли. :). Нужно было с одним сфотографироваться. У нас в коллективе ведь тоже,кто добыл второго отдает трофей напарнику. С полем вас .
 

ATIS

Снайпер
Сейчас опять начнется дискуссия, что двух зайцев взяли. :). Нужно было с одним сфотографироваться. У нас в коллективе ведь тоже,кто добыл второго отдает трофей напарнику. С полем вас .
Та знаю я про ці теми;) Не шифруюсь, в цих угіддях так полюють, другий йде на розіграш серед мисливців. Вони його розводять самі, може тому і дозволяють.
Дякую.
 

Dedushka

Снайпер
Та знаю я про ці теми;) Не шифруюсь, в цих угіддях так полюють, другий йде на розіграш серед мисливців. Вони його розводять самі, може тому і дозволяють.

Дякую.
У нас тянут спички))) Кому короткая попадется, того и заяц. В следующий раз он уже не участвует , а участвуют в розыгрише те кто еще остался без дичи. В итоге ,как бы там не было за сезон каждому зайчик достается . Ведь охота коллективная. Это о втором добытом зайце одним охотником за один день. Если идем на охоту вдвоем, добытого зайчика делим пополам.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
І так, поділюсь сьогоднішнім полюванням.
Вийшов я о восьмій ранку на поле, морозчик -7, сонячна погода, вітру майже немає, погодка просто клас!!
Переглянути вкладення 442332

Пішов я полем, по маленьким кущам, трава і не далеко від лісопосадок. Краєвид на сонці, просто краса, буквально пройшов 1.5 км, знаходжу свіжий заячий слід і давай ходити, все розплутувати і вийшов на "жировку" тааам натопкано...
Переглянути вкладення 442336

І розумію, що заєць десь рядом, бачу слід йде до маленького кущика (молода верба) а вихідного сліду немає, підійшов до куща і зліва мене на початку куща, з під снігу піднімається заєць, дистанція 15-20 м, вскидаю, перший постріл - чистий промах, другим пострілом, щось зацепив і пух полетів.
Підійшов до сліду, де стріляв, дивлюсь - на снігу полоси від шроту, легеньки каплі крові, значить десь все таки зацепило..
Переглянути вкладення 442337
Переглянути вкладення 442338
Переглянути вкладення 442339

Розумію, що підранка залишати не можна! І пішов слідом, і буду йти поки не знайду його. Йшов хвилин 40, а кров була, но як не странно каплі не збільшувались, тобто як було на початку сліду, так і всю дорогу капало, не більше і не менше..
Слід прийшов до лісопосадки, зайшов на бугорчик, не далеко від бугорчика побачив слід який різко розвертається до сухого болота, тільки спустився, пройшов трішки і з під маленького кущика вилітає цей же заєць, я знову вскидаю і знову же першим пострілом - мажу, блін! Другим пострілом сконцентрувався на випередженні (долі секунди) бах - куверок і ліг. Битий чисто!
Переглянути вкладення 442342

Глянув на годинник, а там уже майже десята година ранку, норму взяв, випив чаю і пішов додому, а по дорозі зустрів ще 2-х мисливців, один з них теж був з зайцем, привітались, привітали друг-друга "З Полем" і розминулись. По дорозі додому, ще потім одного побачив мисливця з Естонскою гончою. Йду, всі полюють, а я вже все..;)
Патрон: нова гільза - Нобель, капсюль - 686, порох - С7, Рівненський обтюратор, набірний пробковий пиж, Рівненський конт.стаканчик і шріт №1 - 32грами (Влада), зірочка.
С полем!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Сьогодні вийшли на лиса. Вінч спрацював на відмінно, а от я не дуже:). Смертельно поранений лис таки добрався до нори. Дістати його звідти вже нереально. Переглянути вкладення 442415 Переглянути вкладення 442416 Переглянути вкладення 442417 Переглянути вкладення 442418 Переглянути вкладення 442419
Лисица
На раздробленной ноге приковыляла,
У норы свернулась в кольцо.
Тонкой прошвой кровь отмежевала
На снегу дремучее лицо.

Ей все бластился в колючем дыме выстрел,
Колыхалася в глазах лесная топь.
Из кустов косматый ветер взбыстрил,
И рассыпал звонистую дробь.

Как желна над нею мгла металась.
Мокрый вечер липок был и ал.
Голова тревожно подымалась,
И язык на ране застывал.

Желтый хвост упал в метель пожаром.
На губах – как прелая морковь…
Пахло инеем и глиняным угаром,
А в ощур сочилась тихо кровь.
 

ATIS

Снайпер
Лисица
На раздробленной ноге приковыляла,
У норы свернулась в кольцо.
Тонкой прошвой кровь отмежевала
На снегу дремучее лицо.

Ей все бластился в колючем дыме выстрел,
Колыхалася в глазах лесная топь.
Из кустов косматый ветер взбыстрил,
И рассыпал звонистую дробь.

Как желна над нею мгла металась.
Мокрый вечер липок был и ал.
Голова тревожно подымалась,
И язык на ране застывал.

Желтый хвост упал в метель пожаром.
На губах – как прелая морковь…
Пахло инеем и глиняным угаром,
А в ощур сочилась тихо кровь.
Вірш з дитинства. Респект.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Охота на зайца-русака троплением одна из самых моих любимых охот.
Хоть и ноги, и поясница, после нее, гудят еще долго.
Но полученные эмоции, а, при удаче и завидный, трудовой трофей, во сто крат перекрывают все неурядицы и отодвигают на задний план физическую усталость организма.
А душу еще долго будут греть приятные воспоминания...
Чародейка-зима не может оставить равнодушным охотника-натуралиста к своим волшебствам.
Так вспомним, еще раз, прошлые выходные вместе!
П.С. Гильза пластиковая толстостенная СССРовская, капсюль-Жевело, порох- Сокол, прокладка на порох-3мм картон, два войлочных пыжа, прокладка тонкая под и на дробь "нолевку", закрутка военохотовской ручной матрицей, прогонка снаряженного патрона через калибровку.
Ружье? Конечно же любимое ИЖ-54!
И возвращение домой уже в ранних сумерках...

7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
5.jpg
6.jpg
2.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg
 
Останнє редагування:

Dedushka

Снайпер
Охота на зайца-русака троплением одна из самых моих любимых охот.
Хоть и ноги, и поясница, после нее, гудят еще долго.
Но полученные эмоции, а, при удаче и завидный, трудовой трофей, во сто крат перекрывают все неурядицы и отодвигают на задний план физическую усталость организма.
А душу еще долго будут греть приятные воспоминания...
Чародейка-зима не может оставить равнодушным охотника-натуралиста к своим волшебствам.
Так вспомним, еще раз, прошлые выходные вместе!
П.С. Гильза пластиковая толстостенная СССРовская, капсюль-Жевело, порох- Сокол, прокладка на порох-3мм картон, два войлочных пыжа, прокладка тонкая под и на дробь "нолевку", закрутка военохотовской ручной матрицей, прогонка снаряженного патрона через калибровку.
Ружье? Конечно же любимое ИЖ-54!
И возвращение домой уже в ранних сумерках...

Переглянути вкладення 443026 Переглянути вкладення 443027 Переглянути вкладення 443028 Переглянути вкладення 443029 Переглянути вкладення 443030 Переглянути вкладення 443031 Переглянути вкладення 443033 Переглянути вкладення 443034 Переглянути вкладення 443035 Переглянути вкладення 443036 Переглянути вкладення 443037
Вы как и я , патроны снаряжаете по старинке. :) . Хорошего зайчика добыли. Да и тропление зайца не из легких охот. На снегу множества разных следов, идешь и читаешь словно книгу. Мысленно представляешь ночные или утренние прогулки животных. Наслаждаешься красотой природы. И уже даже дома тебя не покидают приятные воспоминания.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Вы как и я , патроны снаряжаете по старинке. :) . Хорошего зайчика добыли. Да и тропление зайца не из легких охот. На снегу множества разных следов, идешь и читаешь словно книгу. Мысленно представляешь ночные или утренние прогулки животных. Наслаждаешься красотой природы. И уже даже дома тебя не покидают приятные воспоминания.
Так оно и есть!
А на охоте интересно все: и вороватый, бреющий полет, ястреба-перепелятника, охотящегося в бурьянах на птичью мелкоту, и щорох лап, по насту, поднявшегося за спиной русака, и запах сгоревшего Сокола, в морозном, хрустальном воздухе, и радужный закат зимнего дня, и наливающийся диск полной луны, восходящей над горизонтом, и кухта, осыпающаяся с заснеженных деревьев и точка парящего высоко в небе одиночного мышееда-зимняка , и, и, и .. и еще множество чего, за что мы все так любим Охоту!
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Вкладення

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Влад

Слідопит
І так, поділюсь сьогоднішнім полюванням.
Вийшов я о восьмій ранку на поле, морозчик -7, сонячна погода, вітру майже немає, погодка просто клас!!
Переглянути вкладення 442332

Пішов я полем, по маленьким кущам, трава і не далеко від лісопосадок. Краєвид на сонці, просто краса, буквально пройшов 1.5 км, знаходжу свіжий заячий слід і давай ходити, все розплутувати і вийшов на "жировку" тааам натопкано...
Переглянути вкладення 442336

І розумію, що заєць десь рядом, бачу слід йде до маленького кущика (молода верба) а вихідного сліду немає, підійшов до куща і зліва мене на початку куща, з під снігу піднімається заєць, дистанція 15-20 м, вскидаю, перший постріл - чистий промах, другим пострілом, щось зацепив і пух полетів.
Підійшов до сліду, де стріляв, дивлюсь - на снігу полоси від шроту, легеньки каплі крові, значить десь все таки зацепило..
Переглянути вкладення 442337
Переглянути вкладення 442338
Переглянути вкладення 442339

Розумію, що підранка залишати не можна! І пішов слідом, і буду йти поки не знайду його. Йшов хвилин 40, а кров була, но як не странно каплі не збільшувались, тобто як було на початку сліду, так і всю дорогу капало, не більше і не менше..
Слід прийшов до лісопосадки, зайшов на бугорчик, не далеко від бугорчика побачив слід який різко розвертається до сухого болота, тільки спустився, пройшов трішки і з під маленького кущика вилітає цей же заєць, я знову вскидаю і знову же першим пострілом - мажу, блін! Другим пострілом сконцентрувався на випередженні (долі секунди) бах - куверок і ліг. Битий чисто!
Переглянути вкладення 442342

Глянув на годинник, а там уже майже десята година ранку, норму взяв, випив чаю і пішов додому, а по дорозі зустрів ще 2-х мисливців, один з них теж був з зайцем, привітались, привітали друг-друга "З Полем" і розминулись. По дорозі додому, ще потім одного побачив мисливця з Естонскою гончою. Йду, всі полюють, а я вже все..;)
Патрон: нова гільза - Нобель, капсюль - 686, порох - С7, Рівненський обтюратор, набірний пробковий пиж, Рівненський конт.стаканчик і шріт №1 - 32грами (Влада), зірочка.
В каком районе охотились?
 

Лис74

Мисливець
В неділю вирішив прогулятись зі своїм курцхааром Бертусею та провітрити свій ТОЗ-34ЄР. В стволах патрони папка 12 кал., порох Сокол 2.2, пиж-контейнер "Сільвер", 32 гр. дробі, нижній одиниця, верхній 00 нуля (від Капітана). Майже пройшовши перспективне місце, вирішив повернутися в зворотньому напрямку. Зробивши пару кроків побачив підйом зайця в очереті , приблизно в десяти метрах від мене............... Вскидка ................. і зайця вже не бачу, куча непристойних висловів в свою адресу (не так пішов, а требуло так.....і т.п.), однак заєць повертає, і замість того, щоб бігти в чисте поле, біжить боком на відствні приблизно 30 метрів від мене............. винос пів "корпуса"............ постріл.................біжить, без виносів як то кажуть "по носі"........... постріл........... і заєць спотикається і летить через голову.... Заець-самець (старий) заважив 4.800 кг., коли в дома свіжував, найшов в спині одну дробину нульовки, а в м"язах передньої лапи заросшу дробину одиниці... Всім справжнім мисливцям НІ ПУХУ НЕ ПЕРА!!!!
 

paliy65

Слідопит
Зверху