Открытие на пушного зверя2018/19

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Так он заводом изготовлен. :D
Это он на катушку был изготовлен заводом, потом привезен на ней же на предприятие. А там будущий злоумышленник его обрезал до удобного для себя размера и пошел на дело! Тем более, что Хэнтер1982 сам все понимает лучше нашего.
Ладно, мужики, опять к философии тянет? Благо, сезон к финалу идет!..
 

Dedushka

Снайпер
А ми ще полюємо, лисичка і вовк, поки ще не в депресі;):D
На прошлых выходных ездил на дачу. По меже огородов в метрах 50 от меня мчались две лисицы. Красотище. Видно много их осталось еще. Видел и след зайчика, значит тоже еще остались, и это очень радует. Ружье мое в сейфе , закрыл сезон охоты 26. 01. Теперь хожу по охот магазинах, присмотрел ДВП пыжи. Нужно покупать)))). И так по чуть-чуть до лета и будет чем снарядить патроны.
 

kef

Зброяр
Нарешті...мисливці почали звітуватись. ..А мій земляк псевдонім "Атіс ", вже напевно оголосив "війну " для всіх сіроманців .!?!?:D
 
На прошлых выходных ездил на дачу. По меже огородов в метрах 50 от меня мчались две лисицы. Красотище. Видно много их осталось еще. Видел и след зайчика, значит тоже еще остались, и это очень радует. Ружье мое в сейфе , закрыл сезон охоты 26. 01. Теперь хожу по охот магазинах, присмотрел ДВП пыжи. Нужно покупать)))). И так по чуть-чуть до лета и будет чем снарядить патроны.
Закрыли сезон ??? А как же февраль охота по хищнику ??? Тем же лисичкам :)
 

Fonex

Снайпер
Закрыли сезон ??? А как же февраль охота по хищнику ??? Тем же лисичкам :)
Ага, у нас по разовым отстрелкам и то, если председатель УООРа местного разрешит...Так было мне сказано:): "...и только после моего личного разрешения..."
 

kef

Зброяр
На мою думку усі ці полювання на передодні весни окрім шкоди користі не принесуть. Не стільки вже тих лисиць і вовків є щоб аж до весни їх "стріляти ". Природа сама внесе свої корективи...чим меньше ми будемо вмішуватись в процес регуляції хижих видів і не тільки -тим довше самі проживем "виживем -може" ...Бо самі в багато разів гірші тих тварин.І самі впенено йдемо до власного кінця існування ,як "виду".
Лірика! ?!? Можливо...
 

Dedushka

Снайпер
Закрыли сезон ??? А как же февраль охота по хищнику ??? Тем же лисичкам :)
После закрытия охоты на зайца , на охоту не хожу. Жалко и таких вредителей как лисицы, которые уже ждут потомства. Пусть размножаются. Хотя и приносят очень много вреда в охот угодьях.
 

Varjag229

Слідопит
У нас лисиці почали гон та стали займати нори в середині січня. Чи вони вже вагітні - не впевнений.
Нажаль, з норовими та гончаками цей рік, навіть за участі єгеря, на лисицю полювання не продовжили.
 

kef

Зброяр
Для звіра необхідна тишина і спокій...З такою погодою як зараз...то сто відсотків будуть ранні виводки...А як буде. час покаже...Так що ті гонки з гончаками геть не доречні. ..Осінь початок зими."чорнотроп "то і є золота пора для гончих. А не кінець зими.
 

kef

Зброяр
После закрытия охоты на зайца , на охоту не хожу. Жалко и таких вредителей как лисицы, которые уже ждут потомства. Пусть размножаются. Хотя и приносят очень много вреда в охот угодьях.
Не менше як "двох ногі "...
 

Varjag229

Слідопит
Зате з норовими - зараз саме те (лисячі весілля). Все полювання - до 40 м. навколо нори. До місця - рушниця у чохлі, пес на повідці.
 

kef

Зброяр
Не думаю,що на Хмельниччині лиса і зайця більше ніж в Рівненській.
 

Varjag229

Слідопит
Мабуть так.
 

kef

Зброяр
Бо інакше як можна пояснити таку кількість мисливців сусідів з вашої області...З їхніх же слів...ще декілька років полювання в суботу та неділю .то тих зайців .лисиць. та іншу дичину..можна буде побачити лише в зоопарку...
 

Соболь 2000

Слідопит
На мою думку усі ці полювання на передодні весни окрім шкоди користі не принесуть. Не стільки вже тих лисиць і вовків є щоб аж до весни їх "стріляти ". Природа сама внесе свої корективи...чим меньше ми будемо вмішуватись в процес регуляції хижих видів і не тільки -тим довше самі проживем "виживем -може" ...Бо самі в багато разів гірші тих тварин.І самі впенено йдемо до власного кінця існування ,як "виду".
Лірика! ?!? Можливо...
Ну как сказать? Прошлые выходные- видели 12 волков. Перед этим за 2 недели была стая 6 штук- 5 было добыто. Вопрос : сколько сьедят 12 волков коз и зайцев до следующего сезона?
 

kef

Зброяр
Багато...Але користі від масовості тих брагад майже нульова...Лише спеціальні колективи принесуть користі більше.а ніж ті що масово прочісують угіддя..Я це мав на увазі.На всіх бажаючих єгерів не вистачить..
 
Зверху