Открытие по перу 2020.

Тема у розділі 'Харківська область', створена користувачем old hunter, 7 чер 2020.

 1. old hunter

  old hunter Слідопит

  Ну что коллеги, надеюсь в этом сезоне праздник будет.
  Прошу делиться информацией по районам и другими новостями.
  А то Харьковская вяленькая стала, нужно оживить. :)
   
  Небраконьер подобається це.
 2. Safari
 3. Direktor

  Direktor Новачок

  Для Харьковской обл. ещё рановато,недели за три до открытия начнут перемывать кости Зарецкому.
   
 4. Небраконьер

  Небраконьер Снайпер

  Не хочу спішити події, але сьогодні спілкувався з одним егерем, він десь дістав інформацію, що по Харківській обл. відкриття 08 серпня)!
   
 5. Небраконьер

  Небраконьер Снайпер

  Вітаю мисливців Слобожанщини, є проект наказу, відкриття заплановано на 1 серпня!)
   
 6. Небраконьер

  Небраконьер Снайпер

  ПРОЕКТ УКРАЇНСКЕ ТОВАРИСТВО МИСЛИВЦІВ І РИБАЛОК
  ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ
  НАКАЗ № 06 - О
  15 червня 2020 року м. Харків
  Про проведення полювання на пернату дичину та хутрових тварин в мисливських угіддях Харківської обласної організації УТМР в сезоні 2020/2021 року
  Згідно Рішень сесій Харківської обласної ради, у відповідності з Законом України «Про мисливське господарство та полювання», на підставі «Положення про правила проведення полювань, поводження із зброєю та порядку видачі ліцензій на добування мисливських тварин», затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 17.10.2011 №549 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 жовтня 2011 року за №1211/19949, положення «Про прикордонний режим», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України
  від 27 липня 1998 р. N 1147 (із змінами), у межах встановленої та погодженої пропускної спроможності мисливських угідь, інших діючих законодавчих та нормативних документів, -
  НАКАЗУЮ:
  1. Полювання в угіддях, наданих у користування Харківській обласній організації УТМР на територіях Барвінківського, Близнюківського, Богодухівського, Валківського, Великобурлуцького, Вовчанського, Дворічанського, Дергачівського, Золочівського, Кегичівського, Коломацького, Краснокутського, Лозівського, Нововодолазького, Сахновщинського, Чугуївського і Шевченківського районів, проводити при наявності мисливсько-рибальського квитка члена УТМР і щорічної картки до нього з відміткою про сплату членських внесків, посвідчення мисливця, «Контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання» з відміткою про сплату державного мита, дозволу на добування мисливських тварин (відстрільна картка), відповідного дозволу на право користування мисливською зброєю, паспорту на собак мисливських порід, тощо.
  2. Відкриття мисливського сезону на певній території здійснюється відповідно до статті 19 Закону України «Про ветеринарну медицину» після підтвердження територіальними органами Держпродспоживслужби (ветеринарної медицини), на підставі висновків проведення епізоотичного обстеження мисливських угідь в районах.
  3. Згідно п.21 Положення «Про прикордонний режим», полювання у прикордонній смузі Дворічанського, Дергачівського, Золочівського, Вовчанського та Великобурлуцького районів, здійснювати з обов’язковим інформуванням розпорядником полювання або особисто мисливцем органів або підрозділів Державної прикордонної служби, в межах відповідальності яких буде проводитися полювання, із зазначенням початку і строку її провадження, прізвища, імені та по батькові осіб, що провадитимуть полювання. Інформування здійснюється письмово не пізніше ніж за 24 години до початку проведення полювання.
  4. Полювання на пернату дичину та хутрових тварин проводити у наступні строки:
  4.1. На гусок: сіру, білолобу велику, гуменника, крім гуски малої (білолобої малої), качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів, черні червонодзьобої, нерозня, креха середнього, каменярки, казарок білощокої та червоноволої), лиску, куликів (крім кулика-сороки, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвоста, поручайника, крем'яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника, пісочників, плавунців, баранця великого), голубів (крім голуба-синяка), перепела:
  з 18-00 01 серпня по 27 грудня 2020 року.
  4.2. На зайця-русака: з 07 листопаду 2020 року по 17 січня 2021 року.
  4.3. На інших хутрових тварин (лисицю, єнотоподібного собаку, шакала, норку американськута вовка): з 07 листопаду 2020року по 28 лютого 2021 року, у тому числі в період з 23 січня по 28 лютого 2021 року полювання проводити тільки під контролем штатних єгерів.
  5. Порядок проведення полювання:
  5.1. На пернату дичину - субота, неділя та середа.
  5.2. На зайця-русаката інших хутрових тварин – суббота і неділя.
  5.3. Полювання на пернату дичину та зайця-русака проводити за відстрільними картками, у межах встановленої та погодженої пропускної спроможності мисливських угідь, згідно наказу Міністерства енергетики та захисту довкілля України від 25 травня 2020 року N 339 «Про затвердження Лімітів використання (відстрілу, відлову) диких парнокопитних та хутрових звірів і встановлення Норм відстрілу інших мисливських тварин, віднесених до державного мисливського фонду, у сезон полювання 2020 - 2021 років», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01 червня 2020 року за N 487/34770
  5.4. Денну норму відстрілу пернатої дичини та хутрових тварин у сезоні полювання 2020/2021 років встановити в кількості: гусей -1, качок -3, лисок -3, куликів -3, голубів -3, перепілок -3, зайців-русаків -1, норок американських – 3.
  5.5. Відстріл інших видів шкідливих хутрових тварин: лисиці, єнотоподібного собаки, шакала та вовка – не лімітовано.
  5.6. Відстріл мисливських тварин для ветеринарно-санітарної експертизи проводити відповідно до «Інструкції про вибірковий діагностичний відстріл мисливських тварин для проведення державної ветеринарно-санітарної експертизи», затвердженої
  наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 08.02.2014 №60, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 15 квітня 2014 року за №423/25200.
  5.7. Згідно статей 17 і 33 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», добування вовків, лисиць, єнотоподібних собак, шакалів, бродячих собак і котів, сірих ворон, дозволяється здійснювати за наявності у мисливця відстрільної картки на добування інших мисливських тварин.
  6. Право на пільгове (безкоштовне) полювання на пернату дичину та хутрових звірів надати:
  - почесним членам УТМР;
  - членам УТМР, які перебувають на дійсній строковій службі;
  - головам первинних колективів районних організацій;
  - штатним працівникам обласної і районних організацій УТМР.
  7. Встановити пільгу в розмірі 50%:
  - членам Товариства - пенсіонерам (у віці: для чоловіків - 60 років, для жінок - 55 років), які мають стаж в УТМР не менше 20 років;
  - учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС 1-ї категорії.
  8. Дозволити заохочення ветеранів та активістів УТМР пільговими (безкоштовними) відстрільними картками (до 3 % від загальної кількості мисливців).
  9. Відстрільні картки видавати мисливцям із зазначенням у них дати та місця проведення полювання.
  10. Реєстрацію мисливців та інструктаж по техніцібезпеки проводити перед початком полювання при видачі відстрільних карток.
  11. Відмітка мисливця про вид і кількість добутої дичини в відстрільній і «Контрольній...» картках обов'язкова.
  12. В мисливських угіддях, наданих у користування ХОО УТМР, розпорядниками полювання призначити керівників районних організацій УТМР та зобов'язати їх:
  12.1. Забезпечити дотримання профілактичних заходів щодо небезпечних хвороб диких тварин і людей.
  12.2. Постійно проводити роз’яснювальну роботу з населенням та інструктажі з техніки безпеки серед мисливських колективів щодо поп
   
 7. old hunter

  old hunter Слідопит

  Лисица и енот как-то не понятно :

  4.3. На інших хутрових тварин (лисицю, єнотоподібного собаку, шакала, норку американськута вовка): з 07 листопаду 2020року по 28 лютого 2021 року, у тому числі в період з 23 січня по 28 лютого 2021 року полювання проводити тільки під контролем штатних єгерів.
  И
  5.7. Згідно статей 17 і 33 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», добування вовків, лисиць, єнотоподібних собак, шакалів, бродячих собак і котів, сірих ворон, дозволяється здійснювати за наявності у мисливця відстрільної картки на добування інших мисливських тварин.

  Ну птахи це ж не тварини, т. е. с отстрелкой на пернатых лису и енота бить нельзя, а например при охоте на козлика в июне, или копытных в октябре можно?
   
 8. PirotehniK

  PirotehniK ветеран форуму надійна команда

  Ну хоть Вы не прикалуйтесь..
  Разбирали уже 100 раз в разных темах.

  https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Тварини
  /////// У побуті під словом «тварини» часто розуміють лише чотириногих наземних хребетних (ссавці, плазуни та земноводні). У науці за терміном «тварини» (Animalia) закріплено ширше значення (див. вище). Тому кажуть, що до тварин, крім ссавців, належить багато інших організмів: риби, птахи, комахи, павукоподібні, молюски, морські зірки, черви тощо. Людина теж належить до царства тварин, але традиційно розглядається окремо — навіть професійні біологи вживають звороти «тварини і людина» чи «тварини, включаючи людину». /////

  Про статью 17 и 33 правильно, но исключительно в пределах статьи 19 и 20.
  Это Вам ответ на вопрос, а можно ли шарахнуть лису при охоте на козлика с 01.05.
  Опять же, стаття 33 визначає ще і наступне:
  ////// Відстріл та відлов перелічених тварин, а також вовка і лисиці не в мисливський сезон або в заборонених для полювання місцях здійснюються мисливцями за дозволом центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства
  /////
  Так что, если на улице сентябрь, а у Вас отстрелка по перу, ибо сильно я сомневаюсь за "спеціальний дозвіл", то какая может быть лиса..
   
 9. old hunter

  old hunter Слідопит

  А где ответ на мой вопрос про то, что написано в приказе областного УТМР?
   
 10. PirotehniK

  PirotehniK ветеран форуму надійна команда

  Ответ в статьях 17 и 33 БэЗэ, но исключительно в пределах статьи 19 и частично статьи 20.
  Вы 19-ю прочтите внимательно, с начала и до конца.
   
 11. old hunter

  old hunter Слідопит

  Прочитал, в жовтні можна лисицу если есть отстрелка на других животных.
  А так как птицы тоже животные, то можно с отстрелкой по перу. Да?
   
 12. PirotehniK

  PirotehniK ветеран форуму надійна команда

  Ага! Согласен.gif Истинно глаголите!
  Если в октябре идете с отстрелкой на перо и тут выскакивает лиса, енотособ и дальше по списку, то можно гасить..
  С одной маленькой, но западлячей оговорочкой :) если иное не запрещено приказом охотпользователя.
  Но! :) все! абсолютно все пункты и меры по приказу пользователя могут быть только в рамках БЗ!
  Т.е., если какой-то пункт приказа выходит за рамки прописанного в БЗ, этот пункт не является законным, даже если оно там подписано и со всеми печатями. :)
  Это не законно. Кто им виноват, что проект приказа никто толком не читал или даже не знают норм закона.
  В таком случае выполнять нужно требования БЗ :)
  В смысле, что не может охотпользователь установить открытие на лису с 25 сентября.
  С 25 октября может, с 25 декабря, с 25 февраля и до когда там..:) хоть на три дня, но строго в рамках календаря согласно БЗ.
  День раньше позже - расстрел :D
  Ну и так далее..
   
 13. old hunter

  old hunter Слідопит

  Согласитесь, что Приказ прочитают ну может процентов 70 охотников (наверное оптимистично), а БЗ процентов 15.
  Так и охотится основная масса народу, в лучшем случае имея смутное представление о том, что можно а что нет.
   
  БЮВ та PirotehniK подобається це.
 14. PirotehniK

  PirotehniK ветеран форуму надійна команда

  Реалии..
   
 15. Для информации: Приказ согласован и подписан всеми уполномоченными службами. Одно изменение: охота на перепела до 29 ноября !!!
   
  Mazaj 2018, Гобой, old hunter та 2 іншим подобається це.
 16. Небраконьер

  Небраконьер Снайпер

  А сам наказ буде? З ПОВ.
   
 17. old hunter

  old hunter Слідопит

  Доброго дня Николай Иванович.
  Выложите пожалуйста скан Приказа с печатями.
   
  Mazaj 2018 подобається це.
 18. Приказ подписан председателем президиума ХОО УТМР Зарецким А.В., и согласован отдельными письмами Управления лесного хозяйства, Департамента экологии и Держпродспожиаслужби. Какой смысл публиковать эти письма? ПРИКАЗ СОГЛАСОВАН - 100%. Я его с собой не ношу, а впереди выходные, если хотите сброшу отредактированный текст с флешки ...
   
  БЮВ, VS1975, Небраконьер та ще 1-му подобається це.
 19. Небраконьер

  Небраконьер Снайпер

  Если не затруднит, скиньте пожалуйста текст. С УВ.
   
  VS1975 подобається це.
 20. Visioner

  Visioner Слідопит

  А когда (после какого события) Приказ начнет действовать?
   
 21. Без проблем, уже на форуме, заодно и на лицензионные виды - байбака и косулю !
   
  БЮВ та Небраконьер подобається це.

Поділитися цією сторінкою