Оформление документов на охотничьи собаку

Статус
Закрита.

василь довжик

Слідопит
Собаку ми беремо на все життя. На все ЇЇ ЖИТТЯ !!! Тому: що може бути дорого ? Її любов, її відданість .... Тут на форумі чоловік продає курцгаара Десі. Знайдіть, кому може бути цікаво, почитайте. Мені цікаво, і я слідкую за цією темою. Собачкі два роки, пройшла курс дресировки, робить стійку .... Два роки. Усе життя ще, практично, попереду. З неї можна зробити гарного помічника. І її ціна 3 500 грн. - дорого ? З документами. Забрав би за ці гроші собі ... Так вже маю двох спанієльок. А цій Десі бажаю знайти гарного і відповідального господаря. Я висловив власну думку і нікому її не нав'язую.
Два роки це звістно не вік.Але не факт,що всьому чому научена,буде виконувати при новому хазяіну.Або ще два знадобиться для перевиховання.І в такому віці куц не тільки стійку повинен вміти.Стіка при правильній тактиці дресування вже в 5-8 місяців,собачка працює на ура.
 
Два роки це звістно не вік.Але не факт,що всьому чому научена,буде виконувати при новому хазяіну.Або ще два знадобиться для перевиховання.І в такому віці куц не тільки стійку повинен вміти.Стіка при правильній тактиці дресування вже в 5-8 місяців,собачка працює на ура.
То чему научена собака это одно, и зачастую очень важно, сможет ли владелец применять навыки собаки это другое и кто из них двоих -" баран"
Поэтому професиональный натасчик сразу подготовит владельца потом передает ему уже его собаку.
 
Останнє редагування:

VS1975

Снайпер
Я писав про те, що у 2 роки це вже готова для полювання собака ( у тій чи іншій мірі, звісно ). Про те, що 3 500 грн. - це не такі вже великі гроші за таку собаку. Як кажуть: " Пропиваємо більше " :D. А собака - це в першу чергу друг і партнер на полюванні. Це повинно бути так, і тільки так. Собака - не розхідний матеріал. І не товар чи майно. І чи варто брати цуценя без документів, а потім ховатися з ним від перевірки по кущах ? І позичати очей у Сірка ? Вибачте, але це така моя особиста думка.
 

василь довжик

Слідопит
А собака - це в першу чергу друг і партнер на полюванні.
Я такої думки,краще і тільки так.
Взяти маленьке і з самого початку,займатись чи то власними зусилями чи з допомогою фахівців в цьому питані.
І звісно,що потратити зусилля на чистокровного і вже в якійсь мірі бути впевненим,що зусилля не будуть марні.Якось так.
 

василь довжик

Слідопит
Поэтому професиональный натасчик сразу подготовит владельца потом передает ему уже его собаку.
Мені всі ці моменти відомі.День,місяць чи рік собачка в руках фахівця і при цьому час від часу прогулки відпрацювання команд потрібні саме хозяіном песика.А так не канає,відав приїхав і вже принеси подай.
 
Я писав про те, що у 2 роки це вже готова для полювання собака ( у тій чи іншій мірі, звісно ). Про те, що 3 500 грн. - це не такі вже великі гроші за таку собаку. Як кажуть: " Пропиваємо більше " :D. А собака - це в першу чергу друг і партнер на полюванні. Це повинно бути так, і тільки так. Собака - не розхідний матеріал. І не товар чи майно. І чи варто брати цуценя без документів, а потім ховатися з ним від перевірки по кущах ? І позичати очей у Сірка ? Вибачте, але це така моя особиста думка.
Ну, а почему всетаки, люди признают из всех домашних животных именно собаку другом человека?
 

Androsh

Слідопит
Не, так я таки не зрозумів щодо "інших ловчих звірів", про яких пишеться в Законі ... Це хто? Он вчора в новинах показували, що якийсь мужик в Києві леопардів тримає. Припустимо, цей леопард вміє за зайцями бігати. Може він бути "іншим ловчим звіром"? Леопард - він буде крутіший будь-якого дартхаара. І зовні симпатичний. :D
 

VS1975

Снайпер
I шо? На фредку видають якусь мисливську "корочку"?
А че нет? Наличие дичи формирует условия охоты, на кроликов охотятся и с хорьками, если кролики есть и охота на них открыта. Кстати у нас на ушатого с борзыми можно охотится в любой день недели!
 

VS1975

Снайпер
ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ полювання з хортами ( борзими ). А чому б і ні ? Я вважаю, що це правильно. PS. Учора в цій темі я писав про курцгаара Десі. Сьогодні її вже купили :). Кому цікаво - подивіться тему " Продам щенка курцхаара ". І купили, я думаю, не на цеп чи диван. Хтось придбав собі друга і помічника. І це тільки радує.
 
Статус
Закрита.
Зверху