Охота на пушного: сезон 2017/2018

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Мужики название темы Охота-на-пушного-сезон-2017-2018 при чём тут
РЕЛИГИОЗНЫЕ наклонности каждого из НАС? Кому Вера не позволяет охотится
сидите ДОМА и держите своё мнение при себе! 70% тех кого я знаю ездили на ОХОТУ!
30% не смогли утром встать после вечерней вечери....)))) Не надо здесь разводить РЕЛИГИОЗНУЮ
полемику! Каждый вправе решать сам что ему и где делать в РАМКАХ ЗАКОНА!
 

Кайзер

Мисливець
Мужики название темы Охота-на-пушного-сезон-2017-2018 при чём тут
РЕЛИГИОЗНЫЕ наклонности каждого из НАС? Кому Вера не позволяет охотится
сидите ДОМА и держите своё мнение при себе! 70% тех кого я знаю ездили на ОХОТУ!
30% не смогли утром встать после вечерней вечери....)))) Не надо здесь разводить РЕЛИГИОЗНУЮ
полемику! Каждый вправе решать сам что ему и где делать в РАМКАХ ЗАКОНА!
Та,я й не заперечую,Різдво Христове,саме той день,щоб іти на полювання.Зрештою,Ви праві,кожен для себе вирішує сам.
 

web2r

Мисливець
А в нас 7-го числа не було виходу, ще 2 виходи в УТМРі і 1 в ЛМГ
 

север

ветеран форуму
надійна команда
06.01.17, вместе с дратхаааром, обошли все заветные места: зайца, увы, практически нет: на+-25 км по пересеченной местности всего лишь один подъем за пределами уверенного выстрела и один, сработанный собакой, табун куропаток, правда о-о-чень приличный ( видно объединились несколько выводков).
07.01.17 в 70% охотников не попал. По озвученным выше причинам. Да и подагра так прихватила, после субботы, большой палец правой ноги, что хоть волком вой, какая уж тут охота.:(
 

Garik.sh

Новачок
Доброго дня всім! Я в рядах мисливців другий сезон. В 2017 добув свого першого зайчугана))) В траві вискочив з під ніг, дріб«0» взяв з другого пострілу, першим промазав)
 

Вкладення

hanter1982

Слідопит
В траві вискочив з під ніг, дріб«0» взяв з другого пострілу, першим промазав)
Молодец хоть правду говорит!!! Ато некоторые : выстрел-заяц, выстрел-заяц заяц, да ещё и с 60-70метров.... Так никаких зайцев не напасёшся!!! :D:D:D С полем!!!
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Первый заяц в этом году.
Просто таки подарок.....Шах на противоходе развернулся в траву, окаймляющей край балки.От меня метров 60-70.... стал оооочень душевно и красиво.Я успел подойти..
за это спасибо зайка,что выдержал стойку.
А потом как обычно " дай!" , в траве замелькала уши....выстрел был метров с 40-45... на вскидку.Первым попал ,вторым на автомате стрельнул , но в молоко....зверёк скрылся за пригорком,а через секунду был у собаки в зубах
IMG_20180107_111556.jpg
IMG_20180107_111613.jpg
IMG_20180107_111631.jpg

Пи.Си.
Отмечу дробь от Капитана.....при разделке обнаружил 3 попадания.
Одна дробинка прошла через хребет на вылет,вторая через грудь на вылет,а третья через пах.... пробив заднюю ногу,живот и застряла под шкурой,запутавшись в шерсти , с обратной стороны.

Так вот отмечу,что дробина нисколько не потеряла формы....чуток стёрлась,когда шла по стволу.
Как то так
 

kef

Зброяр
31 грудня не ходив .так сталось.7 січня Різдво Христове...свято і для різної живності спокій теж необхідний.Залишається два виходи.Закриття на пушного 21 січня 2018 року...Одне добре що дякуючи погоднім умовам і профілактичній бесіді поля озимини залишилися без ознак заїзду авто браків. ...Так що шанс збереження кількості зайця в угіддях збільшиться.Лиса майже немає
Хочу зробити обкатку Зауера 8 в 16 калібрі....Правда ще з нього по дичині не стріляв але навскидку лягає дуже гарно....Добротно зроблена руками майстрів рушниця ......

Всіх мисливців риболовів з святами. ...Здоров'я. Миру.Любові і добра.....
 

Viktor95

Мисливець
07.01.18 полював сам, пройшов стару ферму і залишки старого саду все марно. Вирішив топтати балки і ось він встає з високої трави і біжить від мене пахотою першим в гарячці мажу, відпускаю метрів на 30 постріл трофей добутий. Стріляв патронами нобель спорт 32 грама шріт №-1.
gRHJymcOoxk.jpg
 

Михась123

Мисливець
З приводу полювання в Свята.
В неділю були на полюванні, взяли норму (вперше за сезон), потім трошки відсвяткували Різдво та поїхали до дому, а там - мама дарагая, риба на привозі торгує тьотею Сонєю :eek: - один устроїв шкандаль з мордобоєм, другого жінка вигнала з хати, третій теж вліз в якусь бійку..... і всі такі набожні, хоч до вавки прикладуй. Подивився я на це все і не пойму хто ж з грішив - той хто погуляв в своє задоволення на свіжому повітрі чи той хто горілку жер до нестями. o_O
 

мр 153 12 76..

Снайпер
З приводу полювання в Свята.
В неділю були на полюванні, взяли норму (вперше за сезон), потім трошки відсвяткували Різдво та поїхали до дому, а там - мама дарагая, риба на привозі торгує тьотею Сонєю :eek: - один устроїв шкандаль з мордобоєм, другого жінка вигнала з хати, третій теж вліз в якусь бійку..... і всі такі набожні, хоч до вавки прикладуй. Подивився я на це все і не пойму хто ж з грішив - той хто погуляв в своє задоволення на свіжому повітрі чи той хто горілку жер до нестями. o_O
слова не юноши,а мужа....:D:D
 

Копатыч

Зброяр
Подивився я на це все і не пойму хто ж з грішив - той хто погуляв в своє задоволення на свіжому повітрі чи той хто горілку жер до нестями. o_O
Тот, кто ... одной рукой хрестится, а другой рукой, дулю, в кармане крутит ......
 

andryx1

Снайпер
З приводу полювання в Свята.
В неділю були на полюванні, взяли норму (вперше за сезон), потім трошки відсвяткували Різдво та поїхали до дому, а там - мама дарагая, риба на привозі торгує тьотею Сонєю :eek: - один устроїв шкандаль з мордобоєм, другого жінка вигнала з хати, третій теж вліз в якусь бійку..... і всі такі набожні, хоч до вавки прикладуй. Подивився я на це все і не пойму хто ж з грішив - той хто погуляв в своє задоволення на свіжому повітрі чи той хто горілку жер до нестями. o_O
але прийде той час-коли кожен буде відповідати за своє.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
 
Зверху