Охота на хищников весной.

M.zp.ua

Мисливець
Уважаемые комрады!!! Сегодня стал острый вопрос, об охоте на лису в марте. В этом сезоне в наших угодиях лисы стало на много больше. Сейчас у лисы начался гон, соответственно очень много этой твари сидит по норам. По скольку я норник, и в коллективе есть норные, интересует вопрос об норной охоте в этот период. В связи с этим стал вопрос о возможности легальной охоте на хищницу. Кто в теме, подскажите пожалуйста, как можно организовать легальную охоту в этот период.
 

Винтик

Мисливець
Кто в теме, подскажите пожалуйста, как можно организовать легальную охоту в этот период.
Не в теме, но юридически - никак. Сезон охоты закрыт. Уверен, что можно все сделать разумно, т.е. с пользой для охотхугодий.
Уважаю "норников", трудная охота.
 

M.zp.ua

Мисливець
Сезон закрыт, но говорят есть возможность по приказу.
 

old hunter

Снайпер
У вас есть желание?) Идите к председателю первички...
Председатель первички конечно серьезная должность, и может помочь в этом вопросе.
Знаете как, нальет чарку и скажет не расстраиваться.

Есть конечно возможность попасть на отстрел волков, лисиц, бродячих собак и других вредных хищников, но.................... если Вы начальник полиции, судья, прокурор или хотя-бы НАБУНАЗКСБУ.
Вот как эти очень нужные парни:
 

Вкладення

Винтик

Мисливець
Председатель первички конечно серьезная должность, и может помочь в этом вопросе.
Знаете как, нальет чарку и скажет не расстраиваться.
Помочь может, как и ПО жопе дать тоже может... Есть закон и здравый(трезвый) смысл. Я хотел селезня весной, увидел... Не интересно.
 

M.zp.ua

Мисливець
Помочь может, как и ПО жопе дать тоже может... Есть закон и здравый(трезвый) смысл. Я хотел селезня весной, увидел... Не интересно.
Трезвый и здравый смысл говорит, её нужно бить, но закон говорит НЕТ!
 

VS1975

Снайпер
Тепер з осені треба серйозніше за нього братися. А зараз...... ніяк, на жаль.
 
Вітаю вас!
Сьогодні значить приходить до мене до дому єгер, я одразу подумав перевірка сейфа... але ні! Представився і каже, що збираємо підписи власників земельних паїв, щоби дозволити відстріляти лиса! Їй богу, за все життя - це вперше, коли проводять таку акцію!!!
Волинська обл. Рожищенський р-н.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Вітаю вас!
Сьогодні значить приходить до мене до дому єгер, я одразу подумав перевірка сейфа... але ні! Представився і каже, що збираємо підписи власників земельних паїв, щоби дозволити відстріляти лиса! Їй богу, за все життя - це вперше, коли проводять таку акцію!!!
Волинська обл. Рожищенський р-н.
Щось зарухалось на ваших теренах!!Зарухалось в кращу сторону!!
 
Щось я не зрозумів "єгер ... і перевірка сейфа":eek:
Я побачив камуфляжника, який розкрив папочку і дістав звідти листа на підпис, я й подумав, шо перевірка, бо за все життя, ніколи не бачив шоби єгер збирав підписи, мені було дивно, та ще й недавно зробив дозвіл і обставини в своїй сукупності, склали у мене таку думку :) пізніше він назвав свою причини даного обходу! Все ж молодці, за всі роки ніхто не відстрілює лиса, а розвилося його тьма. Коли будуть стріляти не відомо!
 

VS1975

Снайпер
Я побачив камуфляжника, який розкрив папочку і дістав звідти листа на підпис, я й подумав, шо перевірка, бо за все життя, ніколи не бачив шоби єгер збирав підписи, мені було дивно, та ще й недавно зробив дозвіл і обставини в своїй сукупності, склали у мене таку думку :) пізніше він назвав свою причини даного обходу! Все ж молодці, за всі роки ніхто не відстрілює лиса, а розвилося його тьма. Коли будуть стріляти не відомо!
Не бачу логічного зв'язку між відстрілом хижаків і дозволом на це власників земельних паїв. Може проводять переукладення договорів оренди мисливських угідь. Це більш правдоподібно. А то.... де селяни, а де лисиці ;).
 
Не бачу логічного зв'язку між відстрілом хижаків і дозволом на це власників земельних паїв. Може проводять переукладення договорів оренди мисливських угідь. Це більш правдоподібно. А то.... де селяни, а де лисиці ;).
Як то було! Представившись, чоловік сказав, що збираємо підписи на добування лиса на людських паях, я звісно не проти! Він записав моє ім"я та прізвище і запитав скільки маю паїв, сказав, він написав 2 і дав підписатись! Переді мною було зо 15 імен та підписів.
 
Не бачу логічного зв'язку між відстрілом хижаків і дозволом на це власників земельних паїв. Може проводять переукладення договорів оренди мисливських угідь. Це більш правдоподібно. А то.... де селяни, а де лисиці ;).
Ваша правда, немає логіки! Я йому надав від себе інформацію, яку він запросив але тепер думаю, а й справді, чи не все-одно на яких паях полювати, аби було до угіддя. Можливо й було переукладання договорів, не знаю, але описав все так, як і відбулось!
 

Dedushka

Снайпер
Як то було! Представившись, чоловік сказав, що збираємо підписи на добування лиса на людських паях, я звісно не проти! Він записав моє ім"я та прізвище і запитав скільки маю паїв, сказав, він написав 2 і дав підписатись! Переді мною було зо 15 імен та підписів.
Доброго вечера. Вы сделали подпись в документе которого не читали. А вдруг это вы продали уже свои паи подписавшись в документе. . И какое удостоверение вам предоставил егерь, если он еще и егерь?
 

VS1975

Снайпер
Ваша правда, немає логіки! Я йому надав від себе інформацію, яку він запросив але тепер думаю, а й справді, чи не все-одно на яких паях полювати, аби було до угіддя. Можливо й було переукладання договорів, не знаю, але описав все так, як і відбулось!
Схоже, що реально це переукладення. А лисиці - то так, розвод :D.
 
Зверху