Охота с рогатки

Статус
Закрита.

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
На рахунок рогатки це для мене смішно. У Вас є вогнепальна зброя, що ще потрібно для мисливця.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
AndriyJaremko;222906 сказав(ла):
ДенисовДА писал:
Поднял вопрос не с проста есть 12 кал сейчас делаю на мелкашку документы хочу


Полювати з "мелкашкою" не можна !!!
З пневматики також не можна! І наперед напишу Вам з Лука і Арбалета теж не можна. Капкани ставити теж не можна!

П.С. Дивуюсь тому що у Вас є рушниця 12К відповідно Ви мисливець а не знаєте елементарних речей! Зараз всі кричать про люстрацію чиновників! А розпочати вартує з себе я би люстрував недобросовісних "брако мисливців" які крутять - мутять як би обійти закон!
Стал охотником за сало! А люстрировать нужно сразу судей и всю систему потом тех кто в чьих угодьях эти с позволения сказать "охотники" бродят с воздушками, как писал выше
Копатыч;222862 сказав(ла):
Вот по Вашей ссылке, я посмотрел, то о чем писАл, летом "ушатого", "курицу" стреляют, еще и фотки выкладывают, УРОДЫ. Засунуть ему эту воздушку в ж..у, и выстрелить.
я думаю стрельнуть раз 20 в различные части тела и отпустить пущай побегает, или в больницу районную к фельдшеру чтоб отсрочить знакомство с патологоанатомом!
 

Вкладення

hunter_ua

Мисливець
Я з рогатки "охочусь" з 7-ми років, це розвиває навики в прицілювання і стрільбі.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
hunter_ua;223041 сказав(ла):
це розвиває навики
браоньєрства і більше нічого іншого. Я собі тільки представити можу скільки шкоди Ви нанесли тваринам скільки покалічили! Як Я би міг Я б у таких як Ви забирав право на носіння зброї і заносив у базу данних як браконьєрів!
 
Статус
Закрита.
Зверху