ПІДГОТОВКА і ЗВІТИ ПО ПЕРУ 2021-22

Статус
Закрита.

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Не знаю, с РИО такую ж картину, как Вы с ТАХО описали, наблюдал у себя раньше и у приятеля в этом году(сам Рио перестал давно брать)
В мене зараз з покупних залишилось штук 30 20-го калібру та штук 15 16-го калібру, вистрелюю і взагалі вирішив переходити на "свої"))). Можливо буду брати якусь там пачку для різноманіття.
 

Fonex

Снайпер
Очень рекомендую Нобель Спорт Мультитаргет(7,5/28), патрон спортивный, но результаты его отстрелов - считаю, отличными,жалею, что больше не взял их, на охоте, по осыпи, мышь не проскочит
 

LEART

Мисливець
Дальше 35м не стреляю… хотя «дальномер» у всех разный)

2-3 выстрела, куча перья, вяхирь летит ещё метров 50-70 и падает… если на передискованое поле то находишь быстро, если подсолнух или соя ищешь часами… после такого я и исключил №7. Да, возможно дело было в патроне…
Дальномер это точно... Я вообще дистанцию не могу определить... Не только в охоте... спроси сколько метров в комнате... ага... хрен знает...
На охоте чуйкой... вижу... чую что достану стреляю... :):):)
 

LEART

Мисливець
На подсознательном уровне могу не могу. Такое наверное у всех.
У бати нет... Он из тозовки валит что .... На охоту уже почти не ездит... Но если выезжает... То ппц... Ни одного подранка... !!! И стреляет не своими... уже не крутит... Магазинными... 16кл...
 

Аникей

Мисливець
У бати нет... Он из тозовки валит что .... На охоту уже почти не ездит... Но если выезжает... То ппц... Ни одного подранка... !!! И стреляет не своими... уже не крутит... Магазинными... 16кл...
Дай Бог моб І МИ такими стали. Мій покійний батько з одностволкою все життя прополював і ні наяку іншу міняти не хотів і здобуває не менше ніж інші з двох і більше зарядний рушниць.
 

Аникей

Мисливець
Дальномер это точно... Я вообще дистанцию не могу определить... Не только в охоте... спроси сколько метров в комнате... ага... хрен знает...
На охоте чуйкой... вижу... чую что достану стреляю... :):):)
Тож працює все таки у Вас і дальномір тільки по своєму. Пам,читаєте як у мультику вимірювали довжину удава в папугах.
 

Aleksandr_Hunt

Новачок
Как-то с отчетами сегодня не густо…
Решили сегодня пойти в небольшой пеший поход, охотой это называть нельзя, похоже больше на обход «своих» угодий:) Метров 700 от деревни, кормились 2 маленькие стайки гуся, в наших местах это редкость…
73C0D106-20D5-424D-B73D-054D184191A3.jpeg

Водички в этом году нормально, есть надежда поохотится на северную утку, во время перелёта.
358CB598-2572-421E-8720-E2248400D6AF.jpeg
Утока тоже есть, парочку стаек подняли…
90AAC4F0-F7C3-4A7C-83B7-519B8BB8483C.jpeg

9FD9D699-298F-4EBA-A9C9-478A45120CF5.jpeg

И самая «своеобразная» фотография…
69C134FA-CEF0-4B84-9D01-276D1067AEAF.jpeg
наверно телефон увидел то, чего нет…
Итог: хорошо провели время, «убили» ноги, оружие сегодня было «для красоты», в угодьях есть вода и дичь… :)
 

VS1975

Снайпер
І я сьогодні відстояв " вечірку ". Був гарний наліт пари крижнів .... метрів 30. І два красивих промахи :D :D :p. Перед собачками якось :rolleyes:. Вони одразу у воду.... подавать.
 

Виталя

Снайпер
І я сьогодні відстояв " вечірку ". Був гарний наліт пари крижнів .... метрів 30. І два красивих промахи :D :D :p. Перед собачками якось :rolleyes:. Вони одразу у воду.... подавать.
Досадные промахи это святое на охоте.... куда без них
 

Jager127

Новачок
Давно заметил что лучшие охоты происходят когда их не планируешь. Вчера не собирался ехать на охоту. В конце рабочего дня напарник говорит "поехали на охоту, утром вроде стреляли".
И мы съездили...
Лет был средний, больше везло...
Сначала налетел "бешеный" чирок, по которому я доблестно промазал. Зато потом когда солнце уже село дело пошло лучше. Сначала выбил широконоску из пары, потом чирка, и в конце двух шилохвостей из четверки налетавших.
Ружье брал Browning Gold, патроны самокрут с самодельной дробью 7.
9 патронов, 4 утки...
IMG_20210902_003708_685.jpg
 

кудасов

Новачок
Вчора заїхав на ставок після безуспішних пошуків того голуба, якого в нас, скоріше всього, немає ні на чому...Розраховував, що серед тижня мисливців буде мало, та ще й футбол нам" в поміч"! Давно вже планував пройти на плесо серед очеретяних хащів, де ще в цьому році не ступала нога людини у вейдерсах. Довго пробивався через такі зарості,що хоч вудочки з них роби, впав у канаву, що виникла через падіння рівня води,ледь не зламав ноги в бобрових норах і нарешті підійшов до порівняно невисокої окуги, якою починалося плесо.Перевів дух,зняв зброю з запобіжника, починаю рухатися і ...Починалося воно тут, те плесо, минулої осені, а тепер все було сухе,лише муляки по коліна і невеличкий струмок по периметру.Жодного пір'ячка.Тим же шляхом з тими ж пригодами вийшов на берег та вирішив чекати на вечірній літ на основному дзеркалі ставку.Оскільки час ще був, вирішую обійти самі перспективні місця.Тільки вийшов на чисте, як піднялася п'ятірочка чирків(вже навчені, на 20 м не підпускають), а неподалік заляпотіли по воді троє хлопунців-чирят з пізнього виводку, завбільшки з жаворонка. Ще в суботу їх було більше десятка, де поділися інші, невідомо.Пройшовши метрів сто, раптом зліва чую шум крил качки,що піднімається,кидаю стволи в той бік, чекаю-але бачу лише як захитався очерет і все.Не знаю, це був підранок чи, може, линяюча качка(схожа ситуація була на вихідних на іншій водоймі-один крижень піднявся, а поруч в очеретах щось зашуміло по воді).Вирішую пройти в цьому напрямку і буквально через метрів десять піднімаю на крило качку, яка повільно і низько летить, але над очеретами і в останній момент палець все ж зупинився.Дуже вже не люблю такі моменти, коли розумієш, що даремно птицю загубив,тому якщо не знаходжу трофей, то закінчую полювання і в цей день більше не стріляю.Самообмеження дисциплінує і 3 підранки за сезон поки що мій максимум, а багато років було не більше одного.
На вечірній зорі крутив головою, як зенітник кулеметами при повітряній атаці, і однаково пропустив вірний наліт із-за спини шести крижнів, потім наманив манком ще пару -і раптом промах,а потім ще один- якось зовсім так несподівано.Багато разів за собою вже помічав, що коли ще до пострілу вже подумки вважаю трофей своїм, то обов'язково буде промах.Але тим полювання і захоплює- не м'ясом же, а емоціями, враженнями. Мене, в усякому разі.
Шансів на постріл над водою більше не було, а над очеретами ще трійку вже майже в темряві просто провів очима-хай живуть.
 

mulyavchik

Снайпер
вважаю трофей своїм, то обов'язково буде промах.
Теж саме в мене.Тільки но уявлю собі запеченого качурця на столі при підльоті,то зразу можна облизатись і геть стволи непіднімати.Промах буде 100%
 

Dedushka

Снайпер
Вчора заїхав на ставок після безуспішних пошуків того голуба, якого в нас, скоріше всього, немає ні на чому...Розраховував, що серед тижня мисливців буде мало, та ще й футбол нам" в поміч"! Давно вже планував пройти на плесо серед очеретяних хащів, де ще в цьому році не ступала нога людини у вейдерсах. Довго пробивався через такі зарості,що хоч вудочки з них роби, впав у канаву, що виникла через падіння рівня води,ледь не зламав ноги в бобрових норах і нарешті підійшов до порівняно невисокої окуги, якою починалося плесо.Перевів дух,зняв зброю з запобіжника, починаю рухатися і ...Починалося воно тут, те плесо, минулої осені, а тепер все було сухе,лише муляки по коліна і невеличкий струмок по периметру.Жодного пір'ячка.Тим же шляхом з тими ж пригодами вийшов на берег та вирішив чекати на вечірній літ на основному дзеркалі ставку.Оскільки час ще був, вирішую обійти самі перспективні місця.Тільки вийшов на чисте, як піднялася п'ятірочка чирків(вже навчені, на 20 м не підпускають), а неподалік заляпотіли по воді троє хлопунців-чирят з пізнього виводку, завбільшки з жаворонка. Ще в суботу їх було більше десятка, де поділися інші, невідомо.Пройшовши метрів сто, раптом зліва чую шум крил качки,що піднімається,кидаю стволи в той бік, чекаю-але бачу лише як захитався очерет і все.Не знаю, це був підранок чи, може, линяюча качка(схожа ситуація була на вихідних на іншій водоймі-один крижень піднявся, а поруч в очеретах щось зашуміло по воді).Вирішую пройти в цьому напрямку і буквально через метрів десять піднімаю на крило качку, яка повільно і низько летить, але над очеретами і в останній момент палець все ж зупинився.Дуже вже не люблю такі моменти, коли розумієш, що даремно птицю загубив,тому якщо не знаходжу трофей, то закінчую полювання і в цей день більше не стріляю.Самообмеження дисциплінує і 3 підранки за сезон поки що мій максимум, а багато років було не більше одного.
На вечірній зорі крутив головою, як зенітник кулеметами при повітряній атаці, і однаково пропустив вірний наліт із-за спини шести крижнів, потім наманив манком ще пару -і раптом промах,а потім ще один- якось зовсім так несподівано.Багато разів за собою вже помічав, що коли ще до пострілу вже подумки вважаю трофей своїм, то обов'язково буде промах.Але тим полювання і захоплює- не м'ясом же, а емоціями, враженнями. Мене, в усякому разі.
Шансів на постріл над водою більше не було, а над очеретами ще трійку вже майже в темряві просто провів очима-хай живуть.
Классный отчет. Читал и себя на вашем месте представлял. Знакомые ситуации на охоте.
 

LEART

Мисливець
Теж саме в мене.Тільки но уявлю собі запеченого качурця на столі при підльоті,то зразу можна облизатись і геть стволи непіднімати.Промах буде 100%
Тоже самое. Только представляю как крыжачек тяжелый об землю гуп... то хоть из зенитки лупи... даже в его сторону не полетит заряд... в небо... по самолетам которых там нет...
 

LEART

Мисливець
Красавец!!!
Ружье ему не показывайте!!!
А то заподозрит еще что то... :D :D :D
 
Статус
Закрита.
Зверху