ПІДГОТОВКА і ЗВІТИ ПО ПЕРУ 2021-22

Статус
Закрита.

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

kef

Зброяр
Декілька днів тому їздив велосипедом до лісу. Приблизно п'ять км.в одну сторону. В темі про гриби є спогади. Повертаючись з лісу до дому вирішив перевірити свої місця полювання на качву. Там де ще до відкриття сезону розвозили зернові для підгодівлі. Зерно проросло але зелень молоду добряче поскубли качки та порозрібали рештки.По краях водойм багато пір'я. Тобто линька триває. Привернули увагу маленькі хвилі із зарослів осоки... тільки хлопнув в долоні як з криком та лупотінням крил неохоче піднялася стайка качок . Та потягнула над водою повздовш рівчака. Я лише уявно провів руками на вскидку першу двійку і ....як колись з минулих років полювання повстала картина успішно виконаного дуплету з сторічного "француза Лефоше " шротом номер сім та два трофеї - крижні, що залишилися на краю водяного плеса. після декількох взмахів крил . І настала тишаааа.
Провівши їх політ у вигляді декількох маневрів надімною..та в дальнішому посадки в районі бобрових дамб . Стало зрозуміло, що це не "стріляна" наша місцева качва.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
А я тільки в середу а на вихідних на Полтавщину до тещі. ((( І це у відпустці
Колись і мені таке було, як вихідні - мамі треба допомогти........
А та мама як насадить всього на огороді......, ладно весна, літо та осінь там раком стій, а потім ще зимою дзвонить і просить допомоги, якого....... - та з горіща треба цибулю вивезти бо її дуже багато, гніє........ На х..... її було скільки садити??????? !!!!!!!!!! І так одного разу за послав їх в одному напрямку))). Як в мене сусід каже - Я собі сам продукти купую, мені в цьому ніхто не допомагає, чому тоді я маю комусь в цьому плані домомагати???
А сьогодні на полювання не пішов, жінка якось відмовила))))).
Вибачте що не по темі. А так зараз на рибалку підемо.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

a_l_e_x_84

Мисливець
Колись і мені таке було, як вихідні - мамі треба допомогти........
А та мама як насадить всього на огороді......, ладно весна, літо та осінь там раком стій, а потім ще зимою дзвонить і просить допомоги, якого....... - та з горіща треба цибулю вивезти бо її дуже багато, гніє........ На х..... її було скільки садити??????? !!!!!!!!!! І так одного разу за послав їх в одному напрямку))). Як в мене сусід каже - Я собі сам продукти купую, мені в цьому ніхто не допомагає, чому тоді я маю комусь в цьому плані домомагати???
А сьогодні на полювання не пішов, жінка якось відмовила))))).
Вибачте що не по темі. А так зараз на рибалку підемо.
Допомагайте мамі, повірте ніяке полювання не замінить спілкування з рідними
 

Степанович 2

Снайпер
Допомагайте мамі, повірте ніяке полювання не замінить спілкування з рідними
Спілкування з рідними людьми вкрай важливе. На жаль це розуміння приходить, в багатьох, тоді коли ми їх втрачаємо... а час вже назад не повернути, щоб знову, як колись...
 

василь довжик

Слідопит
. І так одного разу за послав їх в одному напрямку))). Як в мене сусід каже - Я собі сам продукти купую, мені в цьому ніхто не допомагає, чому тоді я маю комусь в цьому плані . А так зараз на рибалку підемо.
Цікаво чи то цікаве.
А не замислювались вИ над тим чому ваша мама не сказала раніше вам а ну у..й мені ти взагалі???
Подумайте!!!
Я сам з села.
Мамка насадить тієї картоплі.
Зберемось всі разом викопаємо.
Беремо торбу картоплі а по факту час який було потрачено собівартість картоплі ні в які рамки не підлягає.
Головне дати можливість їм нам допомогти.
А на томість гостинців купити в сто разів дороще.
 
Статус
Закрита.
Зверху