Патрони для ТОЗ-34

zweroboy

Мисливець
Я наоборот иногда дробь прокладками разделяю, что бы разброс побольше был. Никакими контейнерами и стаканчиками не пользують так как кучность и так очень большая. А для своего ТОЗа 2,15 гр. пороха Сокол сыплю только под пулю, а под всю дробь хватает и 2 гр.
 

SaniyOK

Мисливець
Было у меня ТОЗ-34 лет пять. Отличная кучность при навеске Сокола меньше на 0,1 гр. от нормы, заряженных лично, но гуся, дальше 35 м. не стрелять (для этого ружья проверено временем). Ружье отличное на коротке. Предел убойного выстрела 40м. Это все про пластиковую гильзу. Латунная на 15-20% хуже.
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Єто достойный выстрел! Друг попадал на 67 шагов дробью №000, 6 дробин попало в цель - ИЖ58м.
 

Ванс

Мисливець
Миколай писал:
Не правда. Бачив моменти - з "0" з 80 метрів зайчик лягав спати як пити дати.

То може він з переляку? ;-)
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
SaniyOK;72202 сказав(ла):
Предел убойного выстрела 40м.
Не згідний зайчика 00 бере 3 50м вільно. У мене ТОЗ-34 з 2006 року випуска. У товариша 1972 р.в. то він і 80м звіра добуває.
 

SaniyOK

Мисливець
TOZ-34ER;72526 сказав(ла):
SaniyOK писал:
Предел убойного выстрела 40м.

Не згідний зайчика 00 бере 3 50м вільно. У мене ТОЗ-34 з 2006 року випуска. У товариша 1972 р.в. то він і 80м звіра добуває.
Если Вы заметили, я говорил про охоту на гуся, гусиное перо с пухом зайца не сравнить, и вообще 80 м. с ТОЗ-34 из области фантастики (в глаз что-ли) или 80 шагов, а не метров.
 

galatuh

Новачок
у мене осалась пачка федерала після пятизарядки я з тоз 34 стріляв не понравилось а от у магазині купив російський фетер я дуже радий і добре влучаю
 

оскар

Мисливець
Спасибо ВСЕМ за инфу! но скажите пожалуста укаво какая навеска? от чего отталкиватса? уминя тоже ТОЗик 34-й и решыл сам снаряжть патроны так вот незнаю с чего начать! ну все приспособление уже приобрел!))))
 

147852

Новачок
Більшу ніж зазначено на упаковці нероджу ,я для свого 34го заражаю 2,1гр сокола 30-31гр дробу, но як неодноразово писалося для кожної рушниці потрібно підібрати свою навєску, успіхів.
 

Hatsan-E

Новачок
У мене був ТОЗ-34 штучний.Він не примхливий,стріляє усіма набоями які 70-12 .Із свого досвіда вам скажу,що кулю нада підбирати стріляв різними кулями ,діабола і полева 1 номера, були самими кращими ,а картечь супер таховська 8 міліметрів.
 

Artur1080

Новачок
у батьки тоз 34 с 1983 г.в. ЕРШ. с ним ходит на все от перепелки и до кабана. стреляет всем стволы хорошие кучность нормальная стреляет самокрутом тем что я делаю и таховскими покупными патронами - хантмастер аскания. вроде попадает да и резкость на высоте. самокрут уже лет 8 только круком снаряжаю. когдато не понравилось как ружжо стреляет патронами в латунных гильзах - тупо отказались от латуни.
ИМХО - на каждую охоту - свой конкретный вид патрона и для конкретных условий охоты
 

сергей1975

Слідопит
Для Тоз-34.На утку B&P MB Light 30грамм номер 7 и ТАХО номер 4 с навесной 30 грамм. Попробуйте,понравится.
 

Patso

Снайпер
З свого ТОЗ 34 Р в основному стріляю самокрутом, на відповідальні полювання - тільки самокрут. А от на перо іноді беру і заводські. Пробував різні. РІО, Тахо, Клевер, Ремінгтон. Всі більш-менш однаково непогано працюють. Лиш один заводський патрон справді запамятався багатьма вдалими пострілами - Федерал. Купував патрони з наважкою 28 г дробу №6. Патрон мав чудову різкість і кучність не зважаючи на малу наважку дробу. В основному стріляв ними качок.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Навеска до 32 грамм дроби, и дробь до 3ки т.к. ружье имеет сужения большие чем выбито на стволах.
 

Patso

Снайпер
Навеска до 32 грамм дроби, и дробь до 3ки т.к. ружье имеет сужения большие чем выбито на стволах.
Хочу з Вами не погодитись.
Стріляю з неї всіма номерами дробу, і картеччю і кулями.
В основному використовую для самокруту номери дробу 7, 5, 1 - наважки переважно 34г спорядження в контейнері або без (№7).
№00 заряджаю в контейнері, але узгоджую з Дульним звуження - складаю дріб рядами, як картеч. В 1 ряд 13 дробин. Такий патрон хоч довго заряджається, але дає дуже високу кучність, що добре для дальніх вистрілів по зайцю і лисиці.

Про наважки до 32 г для тоз 34 не одноразово чув від інших власників. Але сам стріляю 34г
 

glevhuk. oleg

Новачок
На свой ТОЗ-34 ер подобрал навеску:порох Нобель спорт динамит 206S 1,5 на 32г. на перо; полукартеч 1,55 на 32; картеч 1,7 на 36г-12шт. 8мм.; пуля ГУАЛАНДИ 32г. порох Сокол 2,2г.; пуля подкалиберна ППЦ(Э) Сокол 2,1г.; пуля Полева-3 Нобель спорт динамит 206S 1.5г.
 
Зверху