Перекурчик

Статус
Закрита.

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Хто що чув, що із законом про зброю, коли вже дійдуть хоть до чогось?
 

kef

Зброяр
Дійдуть до природнього переробу. Дітки маленькі таким дрищуть .Ти небачиш які там Дол...би зібралися...академіки курсів трускавецький !;)
 

КУБА

Мисливець
Смутні часи настають.Тут гумостріл не допоможе. ;)
Вогнепальна зброя присутня .. вчора на мого сосіда був напад злодюг вночі розбили вікно проникли в будинок він з ними вчипився почалася бійка поки троє по сходах катулялися в злочинців випав бойовий ствол газ балон... Він немає зброї взагалі хоча успішний бізнесмен .. менти в шоці сусіду 25років в рукопашну відбився від своїх озброєних дядів ... В мене вчора були опери брали відео з камер нагляду рекомендують доозброїтись а саме помпою та травматом Ось і шукаю.. доречі на обличчі сусіда живого місця нема гематоми капец але він відстояв свій дім ... Я думаю що закон має позволити всім підприємцям гумомтріли!!!!
 

kef

Зброяр
Таке було до ...і таке буде на дальше...
Не допоможе нікому короткоствол..лише для крайньої необхідності -Самоліквідації .!

(Шумова граната та додаткова фіз .сила у вигляді простого молотка) зробить справу краще а ніж та бахкалка...хотя після того феєрверку вона може бути ефективним засобом стримати агресію " наглухо"д ініціатора кримінального вчинку :D
 
Останнє редагування:

Мишко К36

Слідопит
Вогнепальна зброя присутня .. вчора на мого сосіда був напад злодюг вночі розбили вікно проникли в будинок він з ними вчипився почалася бійка поки троє по сходах катулялися в злочинців випав бойовий ствол газ балон... Він немає зброї взагалі хоча успішний бізнесмен .. менти в шоці сусіду 25років в рукопашну відбився від своїх озброєних дядів ... В мене вчора були опери брали відео з камер нагляду рекомендують доозброїтись а саме помпою та травматом Ось і шукаю.. доречі на обличчі сусіда живого місця нема гематоми капец але він відстояв свій дім ... Я думаю що закон має позволити всім підприємцям гумомтріли!!!!
Візьми помпу,і гумовий набій..
А там " по ходу п'єси любий в патронник і гайда...". Якщо вже так прикрутить ...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
всім підприємцям гумомтріли!!
то є гасло?
7 зарядної буде досить. травмат нафіг не потрібен + з ним купа гемору по бомажках
не дай Бог. не вчи людину такого. тут йому зразу навішають умисне нанесення тілесних. на форумі вже обговорювали. + гумова кутя та картеч скачуть від стін, тому в приміщенні не стрельниш. це обговорювали тут кілька років тому, і в підсумку згоди дійшли на тому, що краще хай 3є судять, ніж 6ро несуть.
 

kef

Зброяр
Запам'ятайте друзі...самі найкращі специ....це ті хто спокійно живуть мирським життям...а при крайній необхідності спокійно візьмуть шмат арматури чи щось інше ...і зроблять справу яка необхідна...тишком...нишком...
А та уся пальба для понтівсссс....Дассс !;):D:p
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Запам'ятайте друзі...самі найкращі специ....це ті хто спокійно живуть мирським життям...а при крайній необхідності спокійно візьмуть шмат арматури чи щось інше ...і зроблять справу яка необхідна...тишком...нишком...
А та уся пальба для понтівсссс....Дассс !;):D:p
те само собою розуміється, тому тут мова йде про "ограблєніє со взломом", а ти говориш про "кражу".
 

kef

Зброяр
В написаному немає а ні кражі і ні грабежу (розбою)....вийди із залу "розбійник" :D:p
 

kef

Зброяр
Ви багато бачили примінення поліцаями вогнепальної зброї під час виконання службових обов'язків !?
Більшість із них термін тягнуть! А що буде з цивільними.!?
Давайте проведемо опитування ...для скільки чоловік допоміг вогнестріл?. Розбій порівнюється " по виконанню" до спец.операції по звільненні заручників із знешкодження злочинців у приміщенні.
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху