Перекурчик

Статус
Закрита.

Виталий 2.

Слідопит
всім привіт.
сьогодні минає рівно рік як відійшов у кращий світ наш колега, побратим, Друг, автор цієї теми та інших цікавих тем, просто гарна людина, справжній чоловік, Мисливець з великої літери, душа нашої форумної компанії, невиправний оптиміст навіть у найтяжчі періоди життя - Польовий Микола Васильович, для нас тут - Дядько Микола. Пом'янімо його в цей день... хай спочиває з Богом, а його родині - щастя та здоров'я, сил та мужності пережити цю важку втрату...
Переглянути вкладення 604594
Земля пухом.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Во царствии Твоем помяни его, Господи.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Нехай спочиває з Богом , земля йому пухом і царство небесне
 

sergo 771

Снайпер
а шо ж ви всі хочете - мінімалку піднімають, а звідти всі зарплати, ми утримуємо увесь штат єгерів та голів утмр. у мене фазан 3 голови - 300 грн, за зайця ше не ясно.
Та то вы мажоры !!! У нас - один фазан 150 гривен,+бензин+бухло+телок привезти-отвезти - нехилая сумма набегает за золотого петушка !)))))
 

Степанович 2

Снайпер
всім привіт.
сьогодні минає рівно рік як відійшов у кращий світ наш колега, побратим, Друг, автор цієї теми та інших цікавих тем, просто гарна людина, справжній чоловік, Мисливець з великої літери, душа нашої форумної компанії, невиправний оптиміст навіть у найтяжчі періоди життя - Польовий Микола Васильович, для нас тут - Дядько Микола. Пом'янімо його в цей день... хай спочиває з Богом, а його родині - щастя та здоров'я, сил та мужності пережити цю важку втрату...
Переглянути вкладення 604594
Земля пухом.
Царства небесного.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Та то вы мажоры !!! У нас - один фазан 150 гривен,+бензин+бухло+телок привезти-отвезти - нехилая сумма набегает за золотого петушка !)))))
а в нас 300 і це з усім перерахованим! тьолки ше й скубуть фазанів потім!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
То ви їм фазанів кидаєте замість трави щоб пір'я скубли ? Геніальне рішення питання !:D
то так! ми ше ті спіціалісти! :D
300 за трьох це по всій області ціна, чи якийсь район ?
1 район та вказаний обхід.
 
Статус
Закрита.
Зверху