Подарунки до Миколайка

Статус
Закрита.

mykro

Мисливець
Я обіцяв 12х76 віддарувати лишнє, так і роблю, всіх з святом!
По 12 калібру:
1. Гільза радянська стріляна, грубезний пластик, під жевело

2. Гіза тахо хант профі, обжата, мита

3.Контейнер гуаланді, штук 30-40, точно не знаю

4.Контейнер рись економ, гарно підходить під дрібні порохи, дуже щільний, набрав з жадності багато, можу половину віддати бажаючим

5. Гільзи латунні, пересверлені під єврокапсуль, так як є не раджу стріляти, по бажанню переробіть нормально, штук 10-12

6.Прогонка 12 к

7. Прогонка з екстрактором.

По 16 калібру:
1. Барклай некомплектний, пелюстки цілі

2. Пару стріляних гільз

3. Куля ліман, пару шт

4. Прогонка древня, якщо не до колекції, то зсередини потрібно пройтись нождачкою, дре гільзу

5. Закрутка ручна №1

6. Закрутка ручна №2

Без калібрів:
1. Буферна коркова суміш, не підійшла фракція, сіяти лінь, не розпечатував


2. Заготовка чохла, робив на хатсан ескорт, влазить в обліпку


3. Кнопка до ліхтарика №1, кріплення на ствол

4. Кнопка до ліхтарика №2, кріплення на ствол, світлофільтри

5. Зарядка акумів 18650, нова на 1 акум, може комусь треба, пару штук лишніх маю, гляну чи ще живі

12gilzarad3.jpg 12gilzarad1.jpg 12gilzatacho2.jpg 12gilzataho1.jpg 12gualandi.jpg 12kontejnerrusj.jpg 12latun1.jpg 12latun2.jpg 12progonkaekstraktor.jpg 16gilza.jpg 16lyman1.jpg 16lyman2.jpg 16progonka1.jpg 16zakrutka1.jpg zakrutka2.jpg bufer1.jpg bufer2.jpg bufer3.jpg chohol1.jpg chohol2.jpg chohol3.jpg knopka11.jpg knopka12.jpg knopka21.jpg zaryadka1.jpg zaryadka2.jpg zaryadka3.jpg
 

mykro

Мисливець
Чомусь фото в кінці вставились... Що не зрозуміло питайте, ага ще маю войлочні пижі 12к, можу трохи відсипати.
 

BooMka

Слідопит
А можно мне зарядку и буферную смесь? И чехол для мц20-01?
 

сантёр-34

Мисливець
а я б принял(или приплатил бы) лот 1 для 12-го(пластик гильз.) кал и лот 2 без кал(кнопка и светофильт.),если можно...
с ув..
пысы:можно ли в закрутке 16-ой заменить матрицу на 12-й?--у меня сломалась,а матрица есть,может удастся..если да,то тоже)
 

Yarik1993

Мисливець
Можна мені початківцю:
4. Прогонка древня, якщо не до колекції, то зсередини потрібно пройтись нождачкою, дре гільзу
6. Закрутка ручна №2
 

охотник из Сум

Мисливець
Без калібрів:3. Кнопка до ліхтарика №1, кріплення на ствол,5. Зарядка акумів 18650, нова на 1 акум, може комусь треба, пару штук лишніх маю, гляну чи ще живі
-резерв
 
Останнє редагування:

mykro

Мисливець
а я б принял(или приплатил бы) лот 1 для 12-го(пластик гильз.) кал и лот 2 без кал(кнопка и светофильт.),если можно...
с ув..
пысы:можно ли в закрутке 16-ой заменить матрицу на 12-й?--у меня сломалась,а матрица есть,может удастся..если да,то тоже)
Так не вийде, в настольній без проблем, а в ручній не виходить.
 

mykro

Мисливець
Всім все повідправляю в кінці тижня, ще маю матрицю та контрматрицю до настольної закрутки 16к. Пишіть адреси в приват.
 
Статус
Закрита.
Зверху