Полювання з Нарізною Зброєю

VS1975

Снайпер
Ваш пост трохи не по темі полювання з нарізною зброєю, але поясню...
Так користування відповідно до Закону є платним. Ви праві!
АЛЕ, ВІДСУТНІЙ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИЙ ДОКУМЕНТ, ЯКИЙ ВИЗНАЧАЄ СУМУ ОПЛАТИ! ЗА 1 га чи за 1000 га угідь (польових, водно-болотних чи лісових). ЦЕ ФАКТ!!!
ТЕ ЩО ВИ НАПИСАЛИ , ЩО ПРИВАТНІ ГОСПОДАРСТВА ПЛАТТЯТЬ А УТМР НІ, М`ЯКО КАЖУЧИ НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ!!!!
ПО ПЕРШЕ. ПЛАТЯТЬ ЗА КОРИСТУВАННЯ НЕ У ВСІХ ОБЛАСТЯХ.
ПО ДРУГЕ, ПЛАТЯТЬ УСІ ГОСПОДАРСТВА, НЕ ЗАЛЕЖНО ВІД ФОРМИ ВЛАСНОСТІ В БАГАТЬОХ ОБЛАСТЯХ ЛИШЕ ЗА КОРИСТУВАННЯ ЛІСОВИМИ УГІДДЯМИ ЛІСОГОСПОДАРСЬКИМ ПІДПРИЄМСТВАМ, ОПЛАТА ЗА КОРИСТУВАННЯ ПОЛЬОВИМИ ТА ВОДНО_БОЛОТНИМИ УГІДДЯМИ НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ В ЗАГАЛІ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ,
ПО ТРЕТЄ. СУМА ОПЛАТИ РІЗНА В РІЗНИХ ОБЛАСТЯХ, ВЗЯТА "ІЗ СТЕЛІ"...ПЕРЕПРОШУЮ....
ПО ЧЕТВЕРТЕ. ТАК ОПЛАТА ЗА КОРИСТУВАННЯ ЛІСОВИМИ УГІДДЯМИ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПО ДОГОВОРАМ,
СПОДІВАЮСЬ, ЩО ВІДПОВІВ ЧІТКО І ЯСНО НА ВАШ ПОСТ,
З повагою.
Чітко і ясно. Але я до того, що ДОСІ не розроблено механізм ( нормативно - правові акти ) сплати оренди саме за польові та водно - болотні угіддя. Це не сьогодні виникла проблема. Вона тягнеться роками. З 2015 року має сплачуватися. Але це окрема тема.
 

HOWA

Слідопит
Відповідь пану Катыш Сергей Васильевич, Почесному члену УТМР. Шановний, мені не потрібні ваші пояснення .
ПО ЧЕТВЕРТЕ. ТАК ОПЛАТА ЗА КОРИСТУВАННЯ ЛІСОВИМИ УГІДДЯМИ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПО ДОГОВОРАМ,
, а за польові та лугові, водні платити ниц не потрібно ? Ви своїм постом тут визнали порушення Закону? Ви собі пояснюйте чому так виходить що порушується "Закон України про мисливьке господартство та полювання".
 
Відповідь пану Катыш Сергей Васильевич, Почесному члену УТМР. Шановний, мені не потрібні ваші пояснення .
, а за польові та лугові, водні платити ниц не потрібно ? Ви своїм постом тут визнали порушення Закону? Ви собі пояснюйте чому так виходить що порушується "Закон України про мисливьке господартство та полювання".
Не потрібні так не потрібні....
А хамити не треба, це личить жодному з нас всіх...
Є питання, звертайтесь до Державного агенства лісових ресурсів.
Далі лише по темі.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
сплати оренди саме за польові та водно - болотні угіддя.
ці виплати ляжуть на плечі мисливців ще однією статтею розходів. щоб платити за щось, треба знати скільки воно коштує - нормативно-грошову оцінку, залишкову балансову вартість, експертну оцінку тощо, а вже від того платити певний процент, як у випадку з орендою с/г земель. з паями тоді як бути? з кожним власником укладати договір на право полювання?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
я чогось думаю що як ми війдем в євросоюз мислиців на відсотків 50 внас стане менше,уявіть собі що це все вам потрібно буде робити колективом а ще оцінювати шкоди фермерам і відшкодовувати .
нас стане менше після війни. не фізично, а морально - утмр потухне, як атавізм совдепії помножений на корупцію сучасності, тому що не можна 100 років займатись нічим (я не хочу образити окремих фахівців та спеціалістів своєї справи, які роками на ентузіазмі витягували товариство). багато хто просто не захоче повертатись, платити внески і все таке. + наше природоохоронне законодавство буде адаптовано до європейського, а там лише площа ПЗФ має бути не меншою, 15% від загальної площі держави.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Тому якщо це все прийде до нас зникнуть браконьєри нічні мажорики на джипах ітд тому що штрафи і котроль такий що ніхто не рискує і порішати не вдасця
у нас все буде рішатись. у нас менталітет такий... зайця вночі б'ють не від голоду, а "для куражу", на адреналіні, перед якимось застіллям - типу диви шо я можу! коротше, до європи нам ше як до Києва раком вночі і задом.
 

VS1975

Снайпер
у нас все буде рішатись. у нас менталітет такий... зайця вночі б'ють не від голоду, а "для куражу", на адреналіні, перед якимось застіллям - типу диви шо я можу! коротше, до європи нам ше як до Києва раком вночі і задом.
Нажаль так і є.
 

mulyavchik

Снайпер
наше природоохоронне законодавство буде адаптовано до європейського, а там лише площа ПЗФ має бути не меншою, 15% від загальної площі держави.
На бумазі в нас буде все гаразд,а от як дійде до діла то ніхрена небуде.Хто нічого неробив раніше той зараз робити небуде.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
На бумазі в нас буде все гаразд,а от як дійде до діла то ніхрена небуде.Хто нічого неробив раніше той зараз робити небуде.
та ні... тут будуть заглядати в кожну дірку мишачу. і спитають кожного суслика - європейський бюрократизм, то страшно нудна штука. фон дер Ляєн приїхала на початку вересня до Зеленського з приводу обговорення вступу в ЄС - одразу на місця лист з Мінприроди - дайош 10-12,5% заповідання територій до кінця 2022 та у 2023 з доведення до 15 % в майбутньому. ніби й не на часі цим займатись, але ж ні.
 
Останнє редагування:

mulyavchik

Снайпер
Оті підари з Мінприроди все заповідували ь,а потім під шумок і прихватизувавли б.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А скажіть на який хер вона потрібна та заповідність,кому від неї буде легше і краще?У всякому разі не звірині це точно
збереження та відтворення в природних умовах рідкісних та зникаючих видів рослин та тварин - ну так би мовити офіційна версія
 

kef

Зброяр
Якщо є час на писанину і все інше то це вже добре. А все інше лірика ні про що.
 

mulyavchik

Снайпер
збереження та відтворення в природних умовах рідкісних та зникаючих видів рослин та тварин - ну так би мовити офіційна версія
Ооо,це тільки офіційна версія.А в житті все навпаки.Всі тільки й кричать про ту заповідність,але далі крику діло нейде.Ніхто нехоче нічого робити.Всі хочуть на халявку.і шукають дурніших за себе.
 

Hovarf

Слідопит
збереження та відтворення в природних умовах рідкісних та зникаючих видів рослин та тварин - ну так би мовити офіційна версія
Ну нехай так. В цьому ніби і нема нічого поганого. Але НАХІБА забороняти полювання в регіональному ландшафтному парку, який створений для збереження якихось рослин, чи історико- природних ландшафтів? Чим мисливець може зашкодити7 Ну хіба не ідіотизм?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Але НАХІБА забороняти полювання в регіональному ландшафтному парку
то питання до ї..тих, які складали положення про об'єкт ПЗФ та покладали охоронні зобов'язання. наприклад є категорія заповідання - ландшафтний заказник місцевого значення, де прописується, що ЗЯ шо НІЗЯ, гідроогічна пам'ятка природи (кринички, джерела, струмки тощо) - туди ж. а от заповідне урочище того ж місцевого значення передбачає вже навіть заборону причалювання човнів, окрім ДЕІ та Рибохорони, якщо таке урочище має вихід до води.
я коли створював об'єкти ПЗФ, то вибирав ту категорію, де найменше заборон та обмежень - і площа є, і люди рибалять, полюють, збирають шипшину та глід, правда було багато уродів, які просто різали гілки. а пастухи уйо..ки випалювали цілі плантації ковили, щоб коровам була соковита паша... а ми в Європу зібрались... дуже зримувати хочеться до слова "Європа"
 

Тоз-Б

Новачок
я чогось думаю що як ми війдем в євросоюз мислиців на відсотків 50 внас стане менше,уявіть собі що це все вам потрібно буде робити колективом а ще оцінювати шкоди фермерам і відшкодовувати .
Заодно розробити оцінку шкоди пасічникові від фермерів за потрави бджіл
 
Зверху