Полювання на хижаків під час дії військового стану?

Статус
Закрита.

HOWA

Слідопит
То ви мене запитуєте? Я не знаю за що , а Міністерство мабудь знає, бо підпис там є , ось у підписанта й запитуйте. Підпис.jpg
 

север

ветеран форуму
надійна команда
То ви мене запитуєте? Я не знаю за що , а Міністерство мабудь знає, бо підпис там є , ось у підписанта й запитуйте. Переглянути вкладення 795474
Питання риторичне.
Дивний ліміт, як для України, по цій милій тваринці, ІМХО.
На Чернігівщині, буквально в останні роки, селиться прямо в мальовничих селах, де лісів немає навкруги на десятки км, бігає, немов кішка, по заборах, ласує плодами і ягодами в садках.
Декоративна тварина, не більше.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Я теж вважаю що зараз не треба проводити такі заходи, та й з огляду на те що хижаків будуть ганяти тільки в окремих районах толку від цього мало.
А я вважаю, що треба!!! Війна йде, але ніхто не відміняв відповідальності з директорів і господарів за стан їхніх мисливських господарств, зокрема і по хижаку теж, кількість яких значно збільшилась в областях, де не має бойових дій! Тай сказ ніхто не відміняв!
Просто ви не можете понять різницю між полюванням, для задоволення і відстрілом хижака. Хороша бригада з гарними гончаками, тільки за вихідні, добуває декілька десятків лиса і повірте - це немало. Один такий відстріл біля населеного пункту і цілий рік лисиця не тероризує птицю в людей, не забігає на подвір'я, нападаючи на собак і котів, яку все одно приходиться пристрелювати, а потім щей утилізувати.
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
А я вважаю, що треба!!! Війна йде, але ніхто не відміняв відповідальності з директорів і господарів за стан їхніх мисливських господарств, зокрема і по хижаку теж, кількість яких значно збільшилась в областях, де не має бойових дій! Тай сказ ніхто не відміняв!
Просто ви не можете понять різницю між полюванням, для задоволення і відстрілом хижака. Хороша бригада з гарними гончаками, тільки за вихідні, добуває декілька десятків лиса і повірте - це немало. Один такий відстріл біля населеного пункту і цілий рік лисиця не тероризує птицю в людей, не забігає на подвір'я, нападаючи на собак і котів, яку все одно приходиться пристрелювати, а потім щей утилізувати.
Не треба так кричати (!!!), це ви мабуть не можете зрозуміти різницю між війною та мирним часом. Ви не розумієте яка проводиться величезна оборона робота на території Дніпропетровської області (зараз саме за неї ведеться тут річ) і як тепер туди впишиться орава мисливців які носяться на машинах по полях і стріляють по хижих тваринах).
І кажу ще раз що полювання на хижака тільки в окремих районах толку не дасть.
Вісім років не має полювання Донецька та сім років Луганська області, (окрім як на скаженілу орду) кого там роздерли хижаки, де були епідемії сказу, там зменшилося поголів'я тварин?
Різні мисливські угіддя України в різні часи закривалися для полювання на декілька років, і від цього тваринний світ там тільки покращувався.
Схаменіться врешті, краще прикладіть зусилля для боротьби з двоногими хижаками!
 
Статус
Закрита.
Зверху