Помогите найти компанию для охоты

фенолфталеин

Мисливець
Александр, 22г, студент, хожу на охоту с 15 лет, сейчас уже есть все необходимые документы (кроме отстрелки).
Помогите найти компанию, так как самому скучно. да и не знаю угодий данного региона(так как сам с Черниговской обл., а возможности поехать на каждые выходные туда, нет)
 

HDC

Мисливець
Александр, 22г, студент, хожу на охоту с 15 лет, сейчас уже есть все необходимые документы (кроме отстрелки).
Помогите найти компанию, так как самому скучно. да и не знаю угодий данного региона(так как сам с Черниговской обл., а возможности поехать на каждые выходные туда, нет)
А я б на Вашому місці все-таки їздив у Чернігівську область. Там хоч дичі побільше. А в Київській області особливо в околі 30 кілометрів навколо Києва у порівнянні з Чернігівською областю Вам буде не полювання а прогулянка на свіжому повітрі.
Якщо по-суті: документи кажете є, а внески УТМР оплачені чи ні? Якщо оплачені то купляйте собі сезонну картку на полювання в якесь угіддя що саме ближче та й ідіть, по гугл мапі можна глянути де приблизно ходити -полювати, перед тим розпитайте межі угіддя і т.д., познайомитесь з мисливцями на полюванні. Машина є чи ні ? Бо без машини важко їздити на полювання. І в залежності від того в якій частині Києва живете то й на ту сторону вибирати угіддя. Ще можна в приватні угіддя купляти відстрілки, це скоріше якщо в УТМР не проплачено нічого.
 

Hanter47

Новачок
Александр, 22г, студент, хожу на охоту с 15 лет, сейчас уже есть все необходимые документы (кроме отстрелки).
Помогите найти компанию, так как самому скучно. да и не знаю угодий данного региона(так как сам с Черниговской обл., а возможности поехать на каждые выходные туда, нет)
Якщо тема ще актуальна, то також шукаю товариша з Киева для спільних поїздок на полювання. Вік 27 , на полюванні з 14 років.
 

Respekto

Мисливець
Я за, стукайте в ЛС, скину номер, в неділю можна було б і зустрітися кілька чоловік шо писали
 

Respekto

Мисливець
Я завжди радий новим знайомствам. Треба організуватися і зібратися десь, перезнайомитися та й далі по ситуаціі
 

Kostyan77

Новачок
Я тоже хочу в компанию охотников! Как охотник, я совсем юнец))))) Да и в Киеве всего как месяц.
 

Andreevi4

Мисливець
Добрый день!
Присоединюсь к адекватным людям, вменяемым ( все таки дело имеем с оружием!)
Документы, ружье, желание имеется, главное время)! Есть молодая сука Курцхаар. Транспорта не имею!(
Территориально Вышгород!
Пишите в лс
С ув. Всем добра!
 
Зверху