Помповое ружье на охоте.

Тема у розділі 'Обговорення зброї', створена користувачем A_N_D_R_E_Y 13, 20 тра 2016.

1. A_N_D_R_E_Y 13

A_N_D_R_E_Y 13 Мисливець

Комбо и буду брать. Если все таки помпу.

2. Safari
  3. crp

crp Мисливець

якщо напівавтомат я за АРМСАН А 612 :) але там не комбо варіант здається +-17тис. коштує...

4. kolesnyk_2007

kolesnyk_2007 ветеран форуму надійна команда

5. Арго

Арго S-Moderator Команда форуму

О,цей варіант якраз норма!!І для самооборони,і для пострілух ,а головне- ствол 710 на всі випадки мисливського життя!!!

6. kolesnyk_2007

І ціна приємлима

7. A_N_D_R_E_Y 13

A_N_D_R_E_Y 13 Мисливець

Спасибо за ссылки. Ехать далеко по таким дорогам не хочется. Был в Николаеве приценивался, в принципе то, что потрачу на дорогу то на то выйдет. В магазине пообещали услугу оплату частями (ПриватБанк). Если в городе Корабелов не найду то Кривбас то же рядом.
    Пока бланки зеленки везут в район-думы гадаю.

8. Арго

Арго S-Moderator Команда форуму

Ну,ціна взагалі подарунок!!Але ж її по роботі не зрівняти з Ердоганом!!!!

9. kolesnyk_2007

Я думаю що торгова марка ствол доставить даний девайс і в Миколаїв , головне щоб той магазин в якому будете купувати співпрацював з тм ствол

10. crp

crp Мисливець

от поціквтесь скільки помпа ЛАТЕК комбо коштуватиме і потім приймайте рішення ;)

11. A_N_D_R_E_Y 13

A_N_D_R_E_Y 13 Мисливець

Взял номера телефонов продавцов, будет зеленка, и окончательный выбор девайса, начну допросы с пристрастием. Без зеленки, в магазине, в руки оружие не дают.(хотя есть разрешение на гладкоствол).

12. A_N_D_R_E_Y 13

A_N_D_R_E_Y 13 Мисливець

crp подобається це.
  13. Optimum

Optimum ветеран форуму надійна команда надійний помічник

Та, що у Ван-Дама в "трудной мишени"
    Тогда 21-12 супер аппарат.
    А помпа супер весч людей стрелять, а не дич.... Имхо

14. Optimum

Optimum ветеран форуму надійна команда надійний помічник

Это проблемы с коммуникацией.

crp подобається це.
  15. saeco

saeco Мисливець

Слід зауважити, що армія і мисливство представляють собою абсолютно протилежні напрямки і підходи.
    Для армії - мінімальна закупівельна ціна, легкість ремонту в польових умовах, мінімум деталей, мінімальна вага, достатній ресурс для виконання бойової операції. Всім цим критеріям і відповідає Mosberg. Не забувайте, що військові стріляють легкими зарядами. Одним словом - високоякісний презерватив.
    Полювання, правоохоронні органи - надійність протягом всього періоду експлуатації, стрільба потужними зарпядами, вага не враховується бо запвжди в автомобілі. IPSC, мисливці, правоохоронні органи, спецпідрозділи вибирають Rem. 870.

БорисПЕТРОВ подобається це.
  16. crp

crp Мисливець

та ну...:D
    швидше мосберг :)
    а в ipsc еталоном вважається бенеллі.

Останнє редагування: 24 тра 2016
  17. BigCat

BigCat Снайпер

Інфу підтверджену, будь ласка, в студію! Особливо про "IPSC, мисливці, правоохоронні органи, спецпідрозділи вибирають Rem. 870"!
    Ага, і про легкі заряди - 535 та 835, то так іграшки... але чомусь найвищий тиск з усіх рушниць витримують...
    http://www.mossberg.com/category/series/turkey-shotguns/
    І розкажіть Артему (чемпіону Україні з прикладної стрільби), що він не правильну рушницю вибрав для себе! Любите казки розповідати?

50_reichsmark, Roman Yaroslavovich та crp подобається це.
  18. crp

crp Мисливець

BigCat подобається це.
  19. BigCat

BigCat Снайпер

20. crp

crp Мисливець

я не сперечаюсь з saeco, суто для автора теми інфа. заради об'єктивності :)

BigCat подобається це.
  21. crp

crp Мисливець

та вОпше то багато де така совкова звичка є...

Поділитися цією сторінкою