Порадьте бюджетний коліматор

Микола ARMS

Мисливець
Доброго здоров`я! Хочу поставити коліматор на гладкоствол 20кал, порадьте будь ласка щось з бюджетного або середнього сегменту!!!
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
порадьте будь ласка щось з бюджетного або середнього сегменту!!!
Смотря что в Вашем понятии бюджетно или средне? Хотя бы примерно по цене с ориентируйте. А там и быстрей подсказка будет. С УВ.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
И так же вопрос, хотите открытый или закрытый?
 

Микола ARMS

Мисливець
И так же вопрос, хотите открытый или закрытый?
По цене примерно 2000грн но если очень хороший то можно и чуть больше но не больше 5000)) Открытый или закрытый ещё не определился, хотелось бы что бы можно было быстро прицелиться, хороший обзор что б был и не очень габаритный
 

Виталя

Снайпер
Моё сугубо личное мнение, коллиматор на гладкоствольное оружие,это лишнее приспособление.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Микола ARMS

Мисливець
І ще таке питання, що можна придумати аби точно стріляти коли немає прицільної планки та практично немає мушки? наприклад маю иж 5, хотів пристріляти кулею але через те що там окрім ствола нічого по чому можна було цілитися немає, прицільного пострілу зробити практично невдалося((
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
коли немає прицільної планки та практично немає мушки? наприклад маю иж 5, хотів пристріляти кулею але через те що там окрім ствола нічого по чому можна було цілитися немає
Не проще поставить оптоволоконную мушку. Сейчас в продаже они в большом и разном ассортименте.
 
Зверху