Порох NobelSPORT

миклован

Снайпер
И такие баночки ,все пороха обстреляны и нет проблем ,во Львов парни возят бочками20 кг. Если их знаете ,може брать без боязни.
 

Вкладення

миклован

Снайпер
Більш цікавіше скількі років ті баночкі пролежать невтративши своїх якостей ;)
Років шість пролежать.Мої баночки стоять в сухому місті ,в сейфі ,герметично закриті ,ще ніколи не один порох не пропав.
 

Охотник77

Снайпер
Років шість пролежать.Мої баночки стоять в сухому місті ,в сейфі ,герметично закриті ,ще ніколи не один порох не пропав.
То добре бо наскількі відомо що сучасні пороха для гладкоствола ( за інші незнаю) вже нетакі довговічні як димний та сокол ( хоча сам перевіряв їх після кількох десятиліть храненія в заводскіх упаковках то невіриться мені в казки що вони зовсім невтратили свої якості).
 

Varjag229

Слідопит
Зараз є. 620 грн./банка. магазин "Хантер" м. Вінниця. Там же є 206 V по 580 грн.
В Хмельницькому у Sparta-Gun є Д20 по 525 грн./200 г., 206 S по 500 грн./банка 200 г., й 686 капсуль по 2,5 грн. (сам брав на тому тижні).
У Рівному у м-ні "Хантер" Д 20 в 150 г. банках взагалі по 332,50грн. (2,216 грн./1 грам).
У магазинах можна знайти порох від Нобель спорт по адекватних цінах, а не так, як зараз продають на іншому ресурсі приватні особи.
 

Охотник77

Снайпер
Зараз є. 620 грн./банка. магазин "Хантер" м. Вінниця. Там же є 206 V по 580 грн.
В Хмельницькому у Sparta-Gun є Д20 по 525 грн./200 г., 206 S по 500 грн./банка 200 г., й 686 капсуль по 2,5 грн. (сам брав на тому тижні).
У Рівному у м-ні "Хантер" Д 20 в 150 г. банках взагалі по 332,50грн. (2,216 грн./1 грам).
У магазинах можна знайти порох від Нобель спорт по адекватних цінах, а не так, як зараз продають на іншому ресурсі приватні особи.
Друже я розумію що нудний але поясніть мені навіщо накуповувати пороха окрім спортивного якщо полювань років зо п'ять небуде. То може і сам затарюватися набоями почну
 
Останнє редагування:

Varjag229

Слідопит
Взяв 24 грамовий С7 UV у Вінниці, а у Хмельницькому - капсулі. Інші види пороху Нобель бачив у наявності але не купував. ))
 

Охотник77

Снайпер
Взяв 24 грамовий С7 UV у Вінниці, а у Хмельницькому - капсулі. Інші види пороху Нобель бачив у наявності але не купував. ))
Та я памятаю що ти займаєшся спортінгом,але чому такій ажіотаж на інші нерозумію)
 

senya 2011

Мисливець
Панове, як на рахунок терміну зберігання, в набоях і в банці, цікавить термін? Умови як у варення (темне та сухе місце), а от партії різні по терміну виготовлення!
 

Призрак 153

Слідопит

oms

Слідопит
Відстріл 15.10.2023.
Другу подарували трохи куль, спорядив йому 3 штуки на пробу. Позавчора він їх відстріляв.
Рушниця - Mossberg Maverick 88, ствол 47 см, циліндр. Температура - приблизно +20 С. Відстань до мішені - 40 м. Відстріл вівся з рук, із швидким прицілюванням в центр. Швидкість не вимірював.

П-8) Гільза: Нова Cheddite T3 12/70 нефрезована
Капсюль: G1000 білий
Порох: NS C7L
Наважка пороху: 1,75 г
Куля: Удар 32 гр. від Cervus
Вага кулі із хвостом: 31,6 гр.
Повна вага кулі (із обкладками): 33,6 гр.
Завальцовка, матриця OMV OTP
Довжина готового набою: 62,1 мм

Відгук стрільця, цитата: Віддача доволі відчутна, але не критична.
 

Вкладення

Zabar Andrij

Мисливець
Відстріл 15.10.2023.
Другу подарували трохи куль, спорядив йому 3 штуки на пробу. Позавчора він їх відстріляв.
Рушниця - Mossberg Maverick 88, ствол 47 см, циліндр. Температура - приблизно +20 С. Відстань до мішені - 40 м. Відстріл вівся з рук, із швидким прицілюванням в центр. Швидкість не вимірював.

П-8) Гільза: Нова Cheddite T3 12/70 нефрезована
Капсюль: G1000 білий
Порох: NS C7L
Наважка пороху: 1,75 г
Куля: Удар 32 гр. від Cervus
Вага кулі із хвостом: 31,6 гр.
Повна вага кулі (із обкладками): 33,6 гр.
Завальцовка, матриця OMV OTP
Довжина готового набою: 62,1 мм

Відгук стрільця, цитата: Віддача доволі відчутна, але не критична.
на короткому стволі на цій помпі, та без амортизатора у кулі, мабуть і повинно бути відчутно. саме вчора стріляв з цієї рушниці, вона легка, і віддача в неї взагалі відчутна
купність нормальна, як для динамічної стрільби
 
Зверху