Порох NobelSPORT

huntumy

Зброяр
Якщо толком не згоріло 1,65х32, то що змінить 1,75х34?,
Якщо спорядження було з зіркою і порох не згорів вже нічого толком не допоможе.
А1 відстрілював як з зіркою так і завальцовкою(28-32гр). Все згорало. Ствол чистый як до пострілу.
Особисто доводилося стріляти 206св,206в,АС, С7в,С7,С7л,А0,Жм3,А1, сайпен, завжди ствол був чистий. Трохи є полоски після Діани. На ПК все чисто. Навіть на віхті копоті більше.
Минулої неділі після полювання трохи тестив іж57 на приклад 5,5мм. Це те, що з нього ще не відстрілював толком. Постріляли на ф2-36,мв-36,м92,а0. Орієнтовно все рівно. Може трохи м92 краще. Потім стріляв А1 і АL, 5,5мм в ПК рись і діані з стаканом в 12к. Все по 32гр. В коло 60-70см на 35м прилітає майже все що було в набої! Правда був портований чок 0,6мм. От на інших пороха з 36гр такого не було.
 

ATIS

Снайпер
Добрый день!
Подскажите рецептик или ткните в стр. 36гр на А0.
Пробка, войлок, диана в наличиии.
1.83 споряджав до нуля, 1.85 - 1.87 на мороз. Капсуль 688, конт гуаланді. Осип була бомбезна.. Добирав підранка зайонца товаришу, бив приблизно 40 метрів, шріт #2, пробила тушу і залишилась під шкірою, думаю більш ніж файно... ;)
 

shpak

Мисливець
Появилась нужда,в набої на вовка.Вовк є,в кількості +-10шт. Чекаєм на сніг,щоб обфлажити. По чорнотропу нічого зробити не виходить... Сьогодні відстріляв три різних набої,фото скину нижче,скидаю щоб спеціалісти релоадингу мене підкоректовали. Стріляв в круг 50см,за мішенью була суха,соснова (10% вологості) дошка 2,5см. Всі три набої дошку прошили навиліт. 1). Ао,686,1.87/36, картеч 6.2(27шт.). Рівн.,абтюр.,пиж войл.,стакан,дріб,закрутка. 2). Комплектуючі і навіски всі ті само,тільки- зірка,докрутка. По відчуттям набій получився трохи різчим за два попередні. 3). Ао,688,1.78/34,картеч 7.2(12шт), Рівн. абтюр,пиж войл,картеч столбіком,був використаний контейнер для согласованої картечі,зазделегідь обрізана нижня частина (обтюратор). Закрутка-зірка,докрутка. Від цього набою я очікував кращого результату(.
 

Вкладення

ATIS

Снайпер
Появилась нужда,в набої на вовка.Вовк є,в кількості +-10шт. Чекаєм на сніг,щоб обфлажити. По чорнотропу нічого зробити не виходить... Сьогодні відстріляв три різних набої,фото скину нижче,скидаю щоб спеціалісти релоадингу мене підкоректовали. Стріляв в круг 50см,за мішенью була суха,соснова (10% вологості) дошка 2,5см. Всі три набої дошку прошили навиліт. 1). Ао,686,1.87/36, картеч 6.2(27шт.). Рівн.,абтюр.,пиж войл.,стакан,дріб,закрутка. 2). Комплектуючі і навіски всі ті само,тільки- зірка,докрутка. По відчуттям набій получився трохи різчим за два попередні. 3). Ао,688,1.78/34,картеч 7.2(12шт), Рівн. абтюр,пиж войл,картеч столбіком,був використаний контейнер для согласованої картечі,зазделегідь обрізана нижня частина (обтюратор). Закрутка-зірка,докрутка. Від цього набою я очікував кращого результату(.
Доброго вечора. Як ви споряджали 6.2, що в вас вийшло 27 шт в патроні.
 

Гобой

Снайпер
Появилась нужда,в набої на вовка.Вовк є,в кількості +-10шт. Чекаєм на сніг,щоб обфлажити. По чорнотропу нічого зробити не виходить... Сьогодні відстріляв три різних набої,фото скину нижче,скидаю щоб спеціалісти релоадингу мене підкоректовали. Стріляв в круг 50см,за мішенью була суха,соснова (10% вологості) дошка 2,5см. Всі три набої дошку прошили навиліт. 1). Ао,686,1.87/36, картеч 6.2(27шт.). Рівн.,абтюр.,пиж войл.,стакан,дріб,закрутка. 2). Комплектуючі і навіски всі ті само,тільки- зірка,докрутка. По відчуттям набій получився трохи різчим за два попередні. 3). Ао,688,1.78/34,картеч 7.2(12шт), Рівн. абтюр,пиж войл,картеч столбіком,був використаний контейнер для согласованої картечі,зазделегідь обрізана нижня частина (обтюратор). Закрутка-зірка,докрутка. Від цього набою я очікував кращого результату(.
4/0 не хочите спробувати? Сіроманцю хватить з головою, енергії 4 нулів та і кучність буде краща. В мене добре пішло на контейнері Рись + пробка, А0 1,83х36 під закрутку. Стріляв з іж 54 та мц 21.
Якщо добре полетить то забудьте про ту картеч.
 

shpak

Мисливець
4/0 не хочите спробувати? Сіроманцю хватить з головою, енергії 4 нулів та і кучність буде краща. В мене добре пішло на контейнері Рись + пробка, А0 1,83х36 під закрутку. Стріляв з іж 54 та мц 21.
Якщо добре полетить то забудьте про ту картеч.
Дякую! 0000-це максимум 40м. А як показує практика,менш як 30м.,рідко виходить вовк,хоча були випадки,що стріляли і з 10м
 

huntumy

Зброяр
Дякую! 0000-це максимум 40м. А як показує практика,менш як 30м.,рідко виходить вовк,хоча були випадки,що стріляли і з 10м
На 40м вовка зупинити одним пострілом дуже важко. Голова або ЦНС. Це дуже кріпкий звір. Головне попасти в грудну клітку а кучність все одно буде замала.
 

senya 2011

Мисливець
Хлоппці, на вовка чотири нолі сила. Справа в тім що картеч, обноси аякщо попада то мало. До 50 метрів по месту 0000 ложи на повал, а за 50 м люба картеч розлетиться.
А якщо 5,5мм чи 6,2мм чи обов'язково №0000 ????
 

pasa bobkin

Мисливець
Років 30 тому дід сидів, на засіді. Модно тоді було на скирдах лисиць стріляти. Ну дідові повезло, вийшов вовк, в 2ночі. Постріл двома нолями на 30 метрів, і трофей добутий.Матьорий важив 74 кг. У сим селом на ранок зійшлись дивитись
 

senya 2011

Мисливець
Років 30 тому дід сидів, на засіді. Модно тоді було на скирдах лисиць стріляти. Ну дідові повезло, вийшов вовк, в 2ночі. Постріл двома нолями на 30 метрів, і трофей добутий.Матьорий важив 74 кг. У сим селом на ранок зійшлись дивитись
Так тож випадок, разова акція. Такі постріли є у всіх. А на рахунок картині більше ніж 8мм згоден, мине.
 
Зверху