Послуги для мисливців

Max 4

Новачок
Організую полювання по перу ( перепел,голуб,фазан,качка,гуска) в Херсонській області. Вартість залежить від виду дичини та кількості мисливців. Звертатись за номером телефону 0992582286.
IMG_20191108_065709.jpg
IMG_20200110_181332 (1).jpg
 

Max 4

Новачок
Можна прайс в тему, думаю що багатьом буде цікаво.
Що входить в організацію полювання? Проживання? Харчування? Транспорт?
Для кожного мисливця, все індивідуально. Прайса немає. В поняття організації входить розвідка(знаходження дичини), підготовка місця до полювання, оформлення документів. Можна сказати, єгерські послуги, але з совістю. Звичайно, якщо на декілька днів, то допоможу з житлом, харчуванням. Повторюсь, все індивідуально.
 

roz_koms

Слідопит
Для кожного мисливця, все індивідуально. Прайса немає. В поняття організації входить розвідка(знаходження дичини), підготовка місця до полювання, оформлення документів. Можна сказати, єгерські послуги, але з совістю. Звичайно, якщо на декілька днів, то допоможу з житлом, харчуванням. Повторюсь, все індивідуально.
Задумка неплохая, но мысль я так понимаю не до конца доработанная.
 

Max 4

Новачок
Для кожного мисливця, все індивідуально. Прайса немає. В поняття організації входить розвідка(знаходження дичини), підготовка місця до полювання, оформлення документів. Можна сказати, єгерські послуги, але з совістю. Звичайно, якщо на декілька днів, то допоможу з житлом, харчуванням. Повторюсь, все індивідуально.
Гусь это очень интересно...
Полювання на гуску на кормових полях, на мою думку, саме цікаве та захоплююче. Та підготовка до нього , і є самим затратним як фінансово, так і по часу. А саме полювання, це історія 2-3 нальотів. Але воно того вартує.
 

Max 4

Новачок
Цікавить полювання на гуску. Приїдемо троє. На коли можете організувати? Ціна? Умови?
Полювання на гусей - жовтень- січень. Все залежить від міграції. Звертайтесь на початку жовтня. Будь ласка, по телефону. Все розповім, які варіанти,що можу запропонувати, яка ціна і що в неї входить. Перед тим як організовувати, треба розуміти картину взагалі(кількість птаха,погодні умови , рельєф місця полювання, і т.д. Взагалі нюансів дуже багато. Рекомендую: серпень-жовтень- перепел; серпень-грудень- голуб;Друга половина вересня-грудень- качка;жовтень-грудень-фазан.
 

Max 4

Новачок
Я так понимаю чем богаче клиент тем прайсв гору ?
Ні, не правильно розумієте. Від достатку людини це абсолютно не залежить. Ще раз повторюсь,що вартість залежить від кількості мисливців та виду дичини, на яку планується полювання. Цю послугу можна назвати приватними єгерськими послугами. Кому дійсно цікаво, може зателефонувати і дізнатися, що скільки буде коштувати і зробити для себе висновок потрібно йому це чи ні.
 

Tosha Hunter

Мисливець
На какой вид голубя будет производится охота? и есть ли у Вас чучела и все необходимое для этой охоты или нужно иметь все свое вы предложите только место?
 

Max 4

Новачок
На какой вид голубя будет производится охота? и есть ли у Вас чучела и все необходимое для этой охоты или нужно иметь все свое вы предложите только место?
Перед тим, як ви виявите бажання приїхати, телефонуєте і говорите, на яку дичину ви б хотіли полювати і якого числа. Я обїджаю угіддя і говорю, що я можу запропонувати і скільки це буде коштувати. Якщо все влаштовує, виписуємо відстрільні картки і на ранок я вас зустрічаю. Голуб : припутень, горличка звичайна, горличка кільчаста. Чучал маю комплект. Але якщо ви маєте, то їх забагато не буває). Зі свого досвіду скажу, що чучала потрібні лише на припутня. А саме інтенсивне полювання на горличку звичайну.
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Ні, не правильно розумієте. Від достатку людини це абсолютно не залежить. Ще раз повторюсь,що вартість залежить від кількості мисливців та виду дичини, на яку планується полювання. Цю послугу можна назвати приватними єгерськими послугами. Кому дійсно цікаво, може зателефонувати і дізнатися, що скільки буде коштувати і зробити для себе висновок потрібно йому це чи ні.
Да не вопрос охота на утку,три человека,чучела есть палатки есть, собака тоже есть тоесть эконом вариант.суббота воскресенье,такие дни.цена вопроса ? И у моих сразу отпадут вопросы.
 
  • Like
Reactions: XXL

Max 4

Новачок
Да не вопрос охота на утку,три человека,чучела есть палатки есть, собака тоже есть тоесть эконом вариант.суббота воскресенье,такие дни.цена вопроса ? И у моих сразу отпадут вопросы.
Ціна одного дня полювання на качку на 3-х мисливців 200$ (входить вартість відстрільних карток). Другий день, якщо не змінюється місце полювання + 100. Але 2 дні, на одному місці,з мого досвіду скажу, що другий день буде значно бідніший на дичину. Економ варіанта полювання не має. При вашому бажанні, можу поселити в готель, можу домовитись за харчування. Але це за бажанням. Будь ласка, все що цікавить, що не зрозуміло, звертайтесь по телефону. Писарь з мене так собі))
 
Задумка гарна. Толк з неї буде чи ні покаже час....Декілька питань на які прошу відповістит ТУТ! :cool: На кожне питання окремо будь-ласка! І прохання, не писати, що відповім по телефону...
1. Ви користувач мисливських угідь?
2. У Вас є ліцезія на туристичну діяльність (мисливські тури відносяться до неї)?
3. Оплата за Ваші послуги здійснюється по договору на рахунок чи як?
4. Ви надаєте можливість (дозвільні документи -відстрільні картки) та наявність дичини в місці полювання?
5. Якщо так, то як вирішиться питання з іншими мисливцями які проїдуть законо полювати ів це ж місце?
6. Норми відстрілу для "Ваших" клієтів такіж як і для інших чи як?
7. В разі неуспішного полювання Ви компенсуєте витрати мисливця?
Заздалегідь вдячний за відповіді, які будуть цікаві ВСІМ!
 
Зверху