Потерялся курцххар

Статус
Закрита.

Zaratustra

Мисливець
Тимуровцы за вознаграждение целые поисковые отряды формируют
 

Mechanik

Снайпер
В 9:30 видели его как он бежал по южному мосту в сторону левого берега по встречному путепроводу, я поехал, спрашивал дорожников, говорили видели, обходил все вокруг метро Славутич, ничего(((
У мене є сумніви, що це був саме Ваш курц. Може подібний був, але не Ваша пропажа.
Не міг собака, за одну ніч перейти на інший бік міста. Причин для такого блукання я не бачу.
Собака домашнього утримання, ручна, а не багатомісячний безхатько, вона має бути в районі зникнення.
Максимум, прилеглі території іншого району.
 

AND KOV

Снайпер
У мене є сумніви, що це був саме Ваш курц. Може подібний був, але не Ваша пропажа.
Не міг собака, за одну ніч перейти на інший бік міста. Причин для такого блукання я не бачу.
Собака домашнього утримання, ручна, а не багатомісячний безхатько, вона має бути в районі зникнення.
Максимум, прилеглі території іншогoо району.
Доброе утро
Как раз это оказался мой.
Мне даже фото прислали.
Я сам в недоумении.
История звонков и постов с фб:
Бежал по дружбы народов, потом бежал через юж. мост, я погнал на славутич- видели но я не видел, потом в 10:30-11:00 видели на ул Вишняковчкой на Позняках ( даже фото скинули)но мне сообщили поздно, я поехал туда( хотя все время был в движении от славутича до харьковкой по обеим сторонам трассы прочесывал в глубь микрорайонов- ничего
Вечером в фб появилось что видели на здолбуновской, я туда прочесал все, ноль.
Потoм сын звонил , что видели на славутиче на противоположной стороне новуса, я туда и ничего.
Обратно прочесывал все улицы до 5 :00
Ничего.
Поехал домой зарядить телефоны, и часок на часок прилечь,
Сейчас поеду опять.
Спасибо вчера все звонившим и не равнодушным!!!
Был он , к рукам не дается, описания получал четкие.
Вот вам собака так сказать диванная.
Вот фото, что прислали:
 

Вкладення

Останнє редагування:

Mechanik

Снайпер
Досить дивна поведінка, курца. Подався в біга.
Так дійсно, на фото Ваш песик, з червоним намистом на шиї.
Вночі шукати тяжко, та й собака мабуть десь мабуть знайшла собі нічний прихист, на кшталт теплотрас та інших теплих місць.
Вихід один. Залучити якомога більше людей для пошуку.
Головне, щоб собака не вийшов за межі міста в лісові масиви.
Якщо курц крутився на протязі вчорашнього дня в одному районі міста, то він буде і сьогодні - ТАМ.
Харчові заклади ( магдональси, шаурма, і різна кухня) не залишати без уваги.
Голод, наших пропаж завжди приводить, до людей.
Бажаю Вам, якомога скоріше, обняти свого друга.
 

CheshireCat

Мисливець
Бажаю скоро його знайти живим і здоровим!
Думаю, після цього ви купите GPS-маяк йому...
 

Mechanik

Снайпер
У мене ще виникла одна ідея.
Зателефонувати в чергову частину поліції черговому по району де блукала собака, із запитом
- Чи не бачили патрульні екіпажі поліції даного району, в день чи в ночі під час патрулювання, об`єкту пропажі - курцхара? Прикмети собаки описати.
Але, бажано було б підключити до цієї справи, поліцейских - мисливців.
Я думаю що такий варіант - спрацює.
У мене таке відчуття, що ось - ось песик знайдеться.
Щастя ходить поруч, але ми його ще, не помітили.
 

drive4x4

Слідопит
Сделал репост на Фейсбуке
Люди тему просматривают тел ваш указан
Верю собака вернётся в плижпйшии дни
100 процентов
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Андюха , по ходу Механік має рацію , поліція дуже допомогла би , їздять кругом і бачуть багато
 

AND KOV

Снайпер
Все спасибо за поддержку.
Виднли сегодня 16:30 возле тц алладин на позняках, говорили бал с дворнягой, мужик который видел сказал дал ему косточку, нще удивился , что такая собака гуляет с бродячей, Товарищ щас там меня ждет, ходит ищет , пока глухо.Еду, пробки кругом, прорвался на левый берег.
 

roz_koms

Слідопит
Все спасибо за поддержку.
Виднли сегодня 16:30 возле тц алладин на позняках, говорили бал с дворнягой, мужик который видел сказал дал ему косточку, нще удивился , что такая собака гуляет с бродячей, Товарищ щас там меня ждет, ходит ищет , пока глухо.Еду, пробки кругом, прорвался на левый берег.
Верю, что Ваше усердие вознаградится! Обязательно найдётся!
 

Mechanik

Снайпер
Виднли сегодня 16:30 возле тц алладин на позняках, говорили бал с дворнягой,
Це і добре, що курц знайшов собі своїх однодумців.
Дворняга, і буде таким собі гальмом, його блукань, і зникнення з поля зору в подальшому.
Такий смичок як правило, тримається своєї міченої території.
Позняки- там і буде "весілля в Малинівці" Зимовий період часу, і зараз саме течуть "дами сердця"
 

Mechanik

Снайпер
Якщо пошуки собаки не дадуть результатів до 23 max 24.00 години то пошуки треба перенести на ранок 7-8 година.
В такий пізній час, собаки (вони вже в парі) як правило знаходять собі ночівлю, і скрутившись один біля одного, чекають ранку.
Людський організм має також відпочити. Хоча б на другу добу, таких виснажливих пошуків.
Така моя думка.
 
Статус
Закрита.
Зверху