Почетный член УООР

А то як? А чим підтверджував?
Чи просто не користувався цим званям.
Посвідчення Почесного члена УТМР. З печаткою та підписом Голови Всеукраїнської організації ;)
Приніс оригінал голові районної організації, де стою на обліку. Зробили ксерокопію. При сплаті внесків це знає бухгалтер. А відстрільні картки я крім сезонки на пернату, беру у єгеря.
При полюванні в інших угіддях УТМР, показую посвідчення,тому хто виписує відстрільну картку.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Нагрудного знаку з посвідченням Почесного члену УТМР не отримував.
Дякую. Дуже дивно, ІМХО. Зазвичай, вони (посвідчення і знак- значок) йшли в комплекті.
Мені, поки що, відомі 2 різновиди (і один - підвид!) знаку до ПЧ.
1) Це перший різновид. Зазвичай, наскільки мені відомо, йшов у спеціальному футлярі

1678287748719.jpeg


2) Це просто значок, а не знак. Але і він мав право на життя у ПЧ.
З якого року-дуже цікаво, він прийшов на заміну першому знаку?
1678287890905.png
 
Останнє редагування:

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда

Altay1972

Снайпер
І без значка? Фальшиве:p Скоріше із знаменитої, лімітованої партії 200 штук;)
Ну или нужно было доплатить (за значок), но так случилось что значок не додали, не доплатили, оставили себе, подарили кому-то, за одно звание обилетили двоих (одному ксива, одному значок)...то есть определенная тайна данной ситуации...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
за одно звание обилетили двоих (одному ксива, одному значок)
Ці знаки можна придбати, в наш час, в необмеженій кількості, але вони, самі по собі, не дають ніяких привілеїв їх володільцю без номерного, іменного посвідчення ПЧ. Яке теж пройшло певну еволюцію за період свого існування.
До речі, на відміну від посвідчень, знаки ПЧ не номерні.
 
Дякую. Дуже дивно, ІМХО. Зазвичай, вони (посвідчення і знак- значок) йшли в комплекті.
Мені, поки що, відомі 2 різновиди (і один - підвид!) знаку до ПЧ.
1) Це перший різновид. Зазвичай, наскільки мені відомо, йшов у спеціальному футлярі

Переглянути вкладення 815584

2) Це просто значок, а не знак. Але і він мав право на життя у ПЧ.
З якого року-дуже цікаво, він прийшов на заміну першому знаку?
Переглянути вкладення 815588
Маю такі в колекції. Є ще третій варіант, самий новий (круглий зеленого кольору).
Спробую вирішити питання, за можливості додам фото.
 
Ну или нужно было доплатить (за значок), но так случилось что значок не додали, не доплатили, оставили себе, подарили кому-то, за одно звание обилетили двоих (одному ксива, одному значок)...то есть определенная тайна данной ситуации...
Коли отримував, я навіть не подумав про значок...:rolleyes:
Найближчим часом, виправимо ситуацію :cool:
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Коли отримував, я навіть не подумав про значок...:rolleyes:
Найближчим часом, виправимо ситуацію :cool:
Інформуйте, який саме знак йшов до Вашого посвідчення.
Є ще третій варіант, самий новий (круглий зеленого кольору).
Спробую вирішити питання, за можливості додам фото.
+
Чекаємо
 

север

ветеран форуму
надійна команда
За №4747 21.12.2027 року з додатком за таким же номером
Хм...Як таке може бути? Якщо
Вот тут «https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Почетный-член-УООР.56210/post-1081912» есть фото подтверждение что на 2018 год корочка номер 4797...
?
Неув"язочка....
У посвідчень ПЧ було сквозне наростаюче нумерування !
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Не відкривається... :rolleyes:
Ви ж врахуйте, що номера звільняються в силу природних процесів....:oops:
Цікава версія
...йшли посвідчення і знаки. Які потім спадкоємці масово продають.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Посвідчення Почесного члена УТМР. З печаткою та підписом Голови Всеукраїнської організації ;)
Та таки фальшиве! Руку Шуляр не жав, урочисто не вручав! А на значку - зовсім з економили :D Передали Новою поштою
За №4747 21.12.2027 року з додатком за таким же номером
Ось і підтвердження"
Нова пошта - доставка майбутнього!:D:D:D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Та таки фальшиве! Руку Шуляр не жав, урочисто не вручав! А на значку - зовсім з економили :D Передали Новою поштою

Ось і підтвердження"
Нова пошта - доставка майбутнього!:D:D:D
та не перегинай, людина робила багато для організації роботи, того й дали.
у нас в районі був мені відомий один почесний член (нині покійний), то в нього за якимось збігом і похресник прокурор обласного рівня і ніби на день народження так припіднесли в якості "легкого подхалімажу", стверджувати не берусь, але точно знаю, що особливо в розвиток організації не вклався, окрім того, як влаштовувати панські полювання та брати участь в застіллях після них, за шо потім був і вигнаний успішно з того панського колективу, коли нові халуї лизнули глібше.
то якби до того почесного члена примотати олівець скотчем - був би почесний член-кореспондент
 
Останнє редагування:
Зверху