Пошук спільників для полювання

Тема у розділі 'Житомирська область', створена користувачем Александр1390, 26 вер 2018.

Статус теми:
Закрита.
  1. Александр1390

Александр1390 Мисливець

Добрий день! Шукаю людину яка навчить полюванню! Мисливцем став в цьому році! На руках маю гладкоствольну зброю 12к. Посвідчення мисливця, карточку добутої дичини(матроску), та членський квиток УТМР! Сам з Олевська, але працюю в Киеві! Є автомобіль 4×4! Можу приїхати в любу точку Житомирської і Київської обл!

2. Safari
  3. kolesnyk_2007

kolesnyk_2007 ветеран форуму надійна команда

Друже, тобі потрібно спочатку оприділитись з місцем полювання і купити туди відстрілку, а потім шукати там колектив, ти сам з такого району де мисливець мисливця поганяє, думаю що знайти однодумців в Олевську не є проблема, тим більше що маєш авто. Зайди до голови УТМР Олевська візьми пляшечку сорокаградусної щоб розмова легше йшла, думаю він та пристроїть тебе до якихось досвідчених дідів

Корнилов, NORD_10, vaise та 2 іншим подобається це.
  4. NORD_10

NORD_10 ветеран форуму надійна команда

Просто охотник, mrjura, oooomasterandrey та 5 іншим подобається це.
  5. ramin

ramin Мисливець

Ага,- яким ти н.х не треба ("Лишній рот - як ніж у спину"). Через зуби пару раз візьмуть на полювання, поставлять там, де, навіть на тих, хто з двох рук в дитинстві г..но їв - звір не біжить...Можу продовжувати із власного досвіду - надивився по всій області. Стара гвардія це п....ць. Краще кентуйся з такими як сам-ото буде колектив. ІМХО.

Слава1982, mrjura та Александр1390 подобається це.
  6. Александр1390

Александр1390 Мисливець

Вот и ходим за частую в трёх))) я, кум и кореш)))) за частую в пустую((( изредка что-то тащим домой(

7. kolesnyk_2007

kolesnyk_2007 ветеран форуму надійна команда

Попитка не питка, а вдруг і зростеться, в житті всяко буває

Александр1390 подобається це.
  8. ramin

ramin Мисливець

З цим не поспориш.

Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою