Продаж та переоформлення зброї б/в.

Altay1972

Снайпер
А у меня товарищ пошел продлять разрешение (в пятницу), так говорит все как было так и осталось ;), документы и
два его фото, разрешун сделал фото ружья с линейкой, взял с него 1500 грн, потом было напомнил про две квитанции: страховка 51грн и 9 грн, товарищ правда сказал что там из 1500грн хватает на те платежи, на том и порешили... разрешун сказал погулять пару недель, сделает все "под ключ" :D...
Система очень инертна, изменения придут не быстро, да и мы сами отчасти виноваты, очевидно что не все хотят изменений...
Исходя из приведенных здесь цен на мед справку (900-1000 грн), у меня возникает две мысли о разрешуне: либо он более менее честный и за свою работу денег много не берет, либо он сильно хитрый, игнорит и опускает мед справку в материалах дела (хотя деньги за нее и на нее берет) и получает сверх прибыль...o_O
 

senya 2011

Мисливець
Исходя из приведенных здесь цен на мед справку (900-1000 грн), у меня возникает две мысли о разрешуне: либо он более менее честный и за свою работу денег много не берет, либо он сильно хитрый, игнорит и опускает мед справку в материалах дела (хотя деньги за нее и на нее берет) и получает сверх прибыль...o_O
По розмовах, якщо працювати лише з дозвільником, непотрібна ні страховка ні медсправка ні послуги банку, чи буде це дешевше - не факт, чи буде менше мороки та втраченого часу - факт. Все одно з дозвільником зустріч неминуча і не одна телефонна розмова.
 

VS1975

Снайпер
По розмовах, якщо працювати лише з дозвільником, непотрібна ні страховка ні медсправка ні послуги банку, чи буде це дешевше - не факт, чи буде менше мороки та втраченого часу - факт. Все одно з дозвільником зустріч неминуча і не одна телефонна розмова.
І це не " по розмовах ", а з свого власного досвіду.
 

senya 2011

Мисливець
І це не " по розмовах ", а з свого власного досвіду.
Ще неприємний факт, коли в кожному районі був дозвільних а зараз він 1 на 3, місцезнаходження його може бути будь-де, та якщо зателефонувати то він і сам невпевнений де буде завтра, плюс потік великий, постійно на телефоні з керівництвом по тій чи іншій одиниці зброї .... "Сира" поки система і кількість власників вже поменшала )
 

maryan_hlunka

Новачок
" чому різняться ціни на мед довідку"
Хлопці структора МОЗ України, опісля децентралізації та адміністративного поділу населених пунктів, у критичній більшості попередавала мед заклади в комунальну власність в громади, що з цього випливає: тепер вся медицина побудована на пацієнтові, тобто МОЗ деякі послуги компенсовує лікарні згідно пролікованих пацієнтів і наданих лікарнею їм послуг, але МОЗ формує так звані пакети на кожну лікарню (хірургія, терапія, реабілітація УБД, пологи і так далі) якщо послуги надані згідно тих пакетів хворому, гроші держава лікарні вертають. Але утримання самої лікарні покладено на плечі громад, і відповідно котра громада більш платоспроможна там легше, а якщо достатнього фінансування нема то лікарня згідно нової реформи має право надавати платні послуги от і маємо що ціни можуть різнитись не по областях, а навіть між лікарнями і то кардинально!
 

maryan_hlunka

Новачок
Ще неприємний факт, коли в кожному районі був дозвільних а зараз він 1 на 3, місцезнаходження його може бути будь-де, та якщо зателефонувати то він і сам невпевнений де буде завтра, плюс потік великий, постійно на телефоні з керівництвом по тій чи іншій одиниці зброї .... "Сира" поки система і кількість власників вже поменшала )
Мій дозвільник на 2 райони, але є таке поняття як прийомний день, і мій так і працює в моєму відділку він приймає людей четвер і п’ятниця. от і все, я подзвонив та записався, приїхав мене прийняли.
Щодо к-ті власників Ви праві! офіційних поменшало в звязку з війною, а не офіційних зросло в геометричній прогресії.
 

senya 2011

Мисливець
" чому різняться ціни на мед довідку"
Хлопці структора МОЗ України, опісля децентралізації та адміністративного поділу населених пунктів, у критичній більшості попередавала мед заклади в комунальну власність в громади, що з цього випливає: тепер вся медицина побудована на пацієнтові, тобто МОЗ деякі послуги компенсовує лікарні згідно пролікованих пацієнтів і наданих лікарнею їм послуг, але МОЗ формує так звані пакети на кожну лікарню (хірургія, терапія, реабілітація УБД, пологи і так далі) якщо послуги надані згідно тих пакетів хворому, гроші держава лікарні вертають. Але утримання самої лікарні покладено на плечі громад, і відповідно котра громада більш платоспроможна там легше, а якщо достатнього фінансування нема то лікарня згідно нової реформи має право надавати платні послуги от і маємо що ціни можуть різнитись не по областях, а навіть між лікарнями і то кардинально!
Воно так, але будівля диспансеру де видають сертифікати та беруть кров на аналіз ще радянська, з тою плиткою, з тими гачками для одягу (беее). Але автомобілі на яких приїжджають працівники досить сучасні та недешеві, просто доводилося були в черзі ще до відкриття. Там без кави і перебігу світських новин день не проходить.
 

senya 2011

Мисливець
Мій дозвільник на 2 райони, але є таке поняття як прийомний день, і мій так і працює в моєму відділку він приймає людей четвер і п’ятниця. от і все, я подзвонив та записався, приїхав мене прийняли.
Щодо к-ті власників Ви праві! офіційних поменшало в звязку з війною, а не офіційних зросло в геометричній прогресії.
А наш говорить " Приймаю по середах, завтра не зможу приїхати приїжайте до мене додому" - нормально !???
 

maryan_hlunka

Новачок
А наш говорить " Приймаю по середах, завтра не зможу приїхати приїжайте до мене додому" - нормально !???
я не знаю що Вам на таке відповісти, якщо по логіці то скарга до начальника відділу де сидить дозвільник, але якщо дозвільник друг то мож і додому на чашку "кохве")
 

senya 2011

Мисливець
я не знаю що Вам на таке відповісти, якщо по логіці то скарга до начальника відділу де сидить дозвільник, але якщо дозвільник друг то мож і додому на чашку "кохве")
У нього звання, людина у віці, не той випадок )
 

old hunter

Снайпер
По розмовах, якщо працювати лише з дозвільником, непотрібна ні страховка ні медсправка ні послуги банку, чи буде це дешевше - не факт, чи буде менше мороки та втраченого часу - факт. Все одно з дозвільником зустріч неминуча і не одна телефонна розмова.
Наврядче.
Зараз в ЕРЗ він повинени виложити всі ці документи (сканкопії). Без них ЕРЗ не пропустить перееестрацію.
Скорійше за все візьме з вас 2 фото і бігунок побіжить по лікарням та страховим за вас.
Або покладе в діло (в реестр) чужу мед. справку та страхоаку. Але це вже крімінал.
ИМХО.
Тому я вже чув цифру 2500 грн. за послугу продовження гладкого.
 

senya 2011

Мисливець
Наврядче.
Зараз в ЕРЗ він повинени виложити всі ці документи (сканкопії). Без них ЕРЗ не пропустить перееестрацію.
Скорійше за все візьме з вас 2 фото і бігунок побіжить по лікарням та страховим за вас.
ИМХО.
Тому я вже чув цифру 2500 грн. за послугу продовження гладкого.
Якщо цифра є то довідка непотрібна ) , а якщо отримав довідку сам то нема вже сенсу щось вигадувати. Можливо в отриманні довідки є питання повязане з військоматом по типу прийому на роботу зараз, тоді є сенс скористатись послугою "Все включено" в дозвільника.
 

Степанович 2

Снайпер
Витяг з реєстру ( формату А4 ) дадуть. На кожну одиницю зброї окремий витяг. А от у " Дії " обіцяють, що буде ближче до Нового року.
Сьогодні говорив з дозвільником на цю тему і я казав про слухи, що Дія буде ближче до Нового року.
Його думка, що скоріше. Щоб Дія запрацювала потрібно набрати більше 20000 чоловік, а це набереться скоро.
 

Степанович 2

Снайпер
Уже і не смішно. Про, що вище йде обговорення на офіційному сайті,- як краще працювати за схемами і яку краще вибрати:oops:
А мали б з цим боротись...
 

old hunter

Снайпер
Уже і не смішно. Про, що вище йде обговорення на офіційному сайті,- як краще працювати за схемами і яку краще вибрати:oops:
А мали б з цим боротись...
Ну поперше, форум не офіційний.
Немае в керівництві та адмініструванні форуму представників УТМР (нажаль).
А по друге, якщо е таке в житті, то е і обговорення.
Реклами платних послуг поки не було тут :)

Та і боротися треба не з цим а з тим що до цього приводить.
Бо ми бачимо тільки картину на стіні, мало хто звертае увагу на раму картини, а от руки які носять цю картину бачуть одиниці.
 
Останнє редагування:

Петрович 444

Новачок
Для інформації по Одеським цінам. Сьогодні зробив мед. довідку + страховку все разом 520 грн. за 20 хвилин. Що до видачі дозволу на придбання 18грн. На зберігання та носіння чи перереєстрацію 9грн.
 

Степанович 2

Снайпер
Одеса від нас не далеко втекла, а то тут малюють уже ціни більше 1000,0 грн за одну мед.довідку і про ціну в 300-400 грн ніхто не хоче вірити.
У нас тергромада на лікарню виділяє багато, тому і ціни держаться помірні.
 

VS1975

Снайпер
Одеса від нас не далеко втекла, а то тут малюють уже ціни більше 1000,0 грн за одну мед.довідку і про ціну в 300-400 грн ніхто не хоче вірити.
У нас тергромада на лікарню виділяє багато, тому і ціни держаться помірні.
Так, у вас багата громада.
 

Охотник77

Снайпер
більше 1000,0 грн за одну мед.довідку і про ціну в 300-400 грн ніхто не хоче вірити.
У нас тергромада на лікарню виділяє багато, тому і ціни держаться помірні
Ось зимою буду проходити переоформлення то відпишусь які реальні ціни в нас,нікого годувати не збираюсь ну хіба що пити трохі дам)
 
Зверху