Продаж та переоформлення зброї б/в.

Охотник77

Снайпер
На тому тижні продав одну рушницю із свох запасів. В нового власника це перша зброя в його житті думав довше прийдеться "зеленку" чекати чим на придбання вже не першої рушниці. Коли нічого подібного через 4-5 робочих днів він все пройшов комісії в районі а екзамени в області каже зараз з цім простіше. На рахунок як між областями незнаю бо ми з покупцем з одного міста
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Спілкувався з дозвільником. Принцип залишився то й же. Пакет документів вся та сама волокіта. Якщо хто планує зараз продавати зброю яка не внесена в ЄРЗ, треба спочатку внести в реєстр потім можна продавати. Гладкий по місцю фото на спеціальній планшеті/лінійці, нарізний область відстріл, фото. Подальше внесення в реєстр. Дозвіл на придбання діє 3 місяці за ці три місяці можна купувати на той дозвіл зброї, не одну як раніше а скільки хоч. Дозволів книжечок вже не буде, витяг з реєстру.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Дозвіл на придбання діє 3 місяці за ці три місяці можна купувати на той дозвіл зброї, не одну як раніше а скільки хоч.
Це точно? Як, взагалі, виглядає той дозвіл ("зеленка"?) по якому я маю право купити безмежну кількість рушниць по всій Україні? Що, нарешті, я маю надати в дозвільну після 3-х місяців? Зрозуміло, що всі куплені 23 рушниці, а які доки на них?! "Зеленки" і відривних "корінців" вже ж немає?
Детально, будь ласка. Припустимо, я купляю, 19 рушниць в Харкові, і по одній в Полтаві Дніпрі, Хмельницькому і в селі Вінницької області. Процедура поетапно, що за чим і що в мене на руках з документів залишається?
П.С. Вся зброя б/в , на руках у власників.
 
Останнє редагування:

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Це точно? Як, взагалі, виглядає той дозвіл ("зеленка"?) по якому я маю право купити безмежну кількість рушниць по всій Україні? Що, нарешті, я маю надати в дозвільну після 3-х місяців? Зрозуміло, що всі куплені 23 рушниці, а які доки на них?! "Зеленки" і відривних "корінців" вже ж немає?
Детально, будь ласка. Припустимо, я купляю, 19 рушниць в Харкові, і по одній в Полтаві Дніпрі, Хмельницькому і в селі Вінницької області. Процедура поетапно, що за чим і що в мене на руках з документів залишається?
П.С. Вся зброя б/в , на руках у власників.
Купили рушницю по тій же процедурі що й була, прибули в дозвільну внесли в реєстр, дозвіл ще відкритий 3 місяці. Купили другу знову їдете в дозвільну. Третю, знов поїздка в дозвільну. І так 3 місяці наскільки вистачить грошей та терпіння.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Купили рушницю по тій же процедурі що й була,
Не вийде! "Зеленка" (папірець, бланк...)- з двох частин: одну я залишаю по місцю реєстрації зброї у попереднього власника, іншу- везу до свого. Все, "зеленка" закрита!
Цікавить саме технічна сторона питання. Бо я ж хочу купити по одноразовому дозволу ще 22++++++ одиниць зброї!
 
Останнє редагування:

Altay1972

Снайпер
"Зеленка" (папірець, бланк...)- з двох частин:
Из трех частей...одна остается у разрешуна, чтобы было видно что вам ее давали (кому раздали бланки строгой отчетности), вторая в магазине или другого разрешуна - основание списать единицу оружия с магазина или клиента на вас, третья вам на провоз и в ваше дело чтобы записать оружие на вас...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Из трех частей...одна остается у разрешуна, чтобы было видно что вам ее давали (кому раздали бланки строгой отчетности), вторая в магазине или другого разрешуна - основание списать единицу оружия с магазина или клиента на вас, третья вам на провоз и в ваше дело чтобы записать оружие на вас...
Так, дійсно. Я стартував з тих доків, які видаються на руки потенційному придбавачу зброї.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Не вийде! "Зеленка" (папірець, бланк...)- з двох частин: одну я залишаю по місцю реєстрації зброї у попереднього власника, іншу- везу до свого. Все, "зеленка" закрита!
Цікавить саме технічна сторона питання. Бо я ж хочу купити по одноразовому дозволу ще 22++++++ одиниць зброї!
Поживем побачимо, я так глибоко не вникав в самий процес, як воно буде, папірець чи якісь там відмітки......
 

old hunter

Снайпер
Не вийде! "Зеленка" (папірець, бланк...)- з двох частин: одну я залишаю по місцю реєстрації зброї у попереднього власника, іншу- везу до свого. Все, "зеленка" закрита!
Цікавить саме технічна сторона питання. Бо я ж хочу купити по одноразовому дозволу ще 22++++++ одиниць зброї!
Те що я бачив, це папірець формату А4 з кюар кодом. Так звана "зеленка". Діе три місяця, купляй скільки хочеш одиниць зброї. Вся інформація що до неї е в реестрі і дозвільники її бачать.
Едине що не зрозуміло як і ранійше, як везти зброю з іншого міста, в тебе на руках ніякого документа.
Бо дозвіл на носіння та зберігання видасть твій дозвільник (в реестрі зявится) після заяви до нього про видачу такого дозволу, через декілька днів.
Хлопець віз СВТ з іншого міста без бумаг. Там зняли з учету, записали на покупця, але дозвіл на носіння та зберігання вже оформляв в себе вдома і чекав доки він появився в Единому вікні.
Якщо одне місто , то легше, зброю можна забрати коли вже в тебе буде дозвіл на носіння та зберігання.
 

Altay1972

Снайпер
Те що я бачив, це папірець формату А4 з кюар кодом. Так звана "зеленка". Діе три місяця, купляй скільки хочеш одиниць зброї. Вся інформація що до неї е в реестрі і дозвільники її бачать.
Едине що не зрозуміло як і ранійше, як везти зброю з іншого міста, в тебе на руках ніякого документа.
Бо дозвіл на носіння та зберігання видасть твій дозвільник (в реестрі зявится) після заяви до нього про видачу такого дозволу, через декілька днів.
Хлопець віз СВТ з іншого міста без бумаг. Там зняли з учету, записали на покупця, але дозвіл на носіння та зберігання вже оформляв в себе вдома і чекав доки він появився в Единому вікні.
Якщо одне місто , то легше, зброю можна забрати коли вже в тебе буде дозвіл на носіння та зберігання.
Ну наверное в этой ситуации должна быть еще какая-то бумага :) от магазина (чек, гарантия и т.д.) или другого разрешуна (справка к той бумаге), что вы везете железо, которое позже, через неделю появится в реестре, и чтобы какой-то проверятель в дороге в нее поверил...:D

Чисто гипотетически: доезжает тот товарищ к вечеру домой, а его раз и проверяют на предмет запрещенных моментов, а у него ствол да еще и нарез...может привидится в перспективе три гуся (раньше так называлось...статья была 222, сейчас 263), понятые свидетели в общем оформление...разрешун с работы свалил, трубку не берет, магазин закрыт и не контактен...QR-код в бумажке помялся и не читается, в реестре нет ничего... доставление в РО и разбирательство с легким геморроем обеспечено...мне видится как-то так...
 
Останнє редагування:

old hunter

Снайпер
Ну наверное в этой ситуации должна быть еще какая-то бумага :) от магазина (чек, гарантия и т.д.) или другого разрешуна (справка к той бумаге), что вы везете железо, которое позже, через неделю появится в реестре, и чтобы какой-то проверятель в дороге в нее поверил...
Це начебто логічно.
Але з іншого боку, поки в Вас немае дозволу на носіння та зберігання саме ціеї одиниці зброї, ви її ані носити (возити) а ні зберігати не маете права.
Щоб не було проблем ні в кого:
1) Поїхали в дозвільну написали заяву на переоформлення (прицьому у власника зброї е витяг що вона належить йому) і він її спокійно везе до дому.
2) Покупець в свого дозвільника пише заяву на носіння та зберігання, через декілька днів отримуе витяг з ЕРЗ, де вона вже належить йому.
Їде до продавця з витягом і грошима, віддае гроші та забирае зброю.

А ну ще:
п.3 Обмивае покупку з друзями.:)
 

Altay1972

Снайпер
Їде до продавця з витягом і грошима, віддае гроші та забирае зброю.
А вчера продавец после пива немного побузил и прибывший наряд еще и обнаружил и изъял у него чужое ружье...геморрой

Приехавший покупатель пересматривает цену, или вообще не дает денег и забирает принадлежащее ему по закону и учету оружие, и пусть попробует не отдать, опять извиняюсь "говнотерка" и геморрой...

Нельзя как в магазине с колбасой; выбрал, понравилась, прошел через кассу оплатил и все, колбаса твоя... охот ружье такая же моя собственность как и мои ботинки, трусы, рубашка, машина и колбаса :D
 

mulyavchik

Снайпер
Це як? Шо за новий дозвіл, кому віддали? Де і в кого отримали витяг?
Можна трошки ширше пояснити, для тих хто на пронепоїзді.:)
Дозвіл-книжки вже немає.Вам видадуть форматний листок з витягом з реєстру,внизу цього листка буде QR код,по якому в разі перевірки поліцаї можуть побачити всю інфу про Вас,як власникаЮ,так і про зброю яка на Вас висить.Якось так.
 

HOWA

Слідопит
Дозвіл-книжки вже немає.Вам видадуть форматний листок з витягом з реєстру,внизу цього листка буде QR код,по якому в разі перевірки поліцаї можуть побачити всю інфу про Вас,як власникаЮ,так і про зброю яка на Вас висить.Якось так.
Поліція буде бачити, то так, а перевіряючі з УТМР, інспектори-екологи на полюванні як побачать? Чи єгері, мисливствознавці мисливських господарств, яким чином побачать легальний статус зброї під час проведення полювання? (ст.14; ст.20. Закону про мисливське господарство). Йдеться мова про посадових осіб, уповноважених здійснювати державний контроль у галузі мисливського господарства.
В них також буде доступ до бази? Хотілось би знати про всі моменти володіння використання, мисливської вогнепальної зброї.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Поліція буде бачити, то так, а перевіряючі з УТМР, інспектори-екологи на полюванні як побачать? Чи єгері, мисливствознавці мисливських господарств, яким чином побачать легальний статус зброї під час проведення полювання? (ст.14; ст.20. Закону про мисливське господарство). Йдеться мова про посадових осіб, уповноважених здійснювати державний контроль у галузі мисливського господарства.
В них також буде доступ до бази? Хотілось би знати про всі моменти володіння використання, мисливської вогнепальної зброї.
А інтернет в лісі взагалі є?! Тут у місті місцями не бере!
 
Останнє редагування:
Зверху