Продаж та переоформлення зброї б/в.

old hunter

Снайпер
Я розумію про що ви писали і вибачте що акцентую, але:
Якщо дозвіл автоматично подовжено, то він не прострочений.
Такі прості речі кажу тому, що дозвільники пробували пояснити що дозвіл прострочений і тому наступне подовження було на рік. До речі, можливо знаєте чим регламентується подовження на рік раніше простроченого дозволу? Штрафи?
Воно то так формально, але в Единому вікні стоять дати (до серпня в мене) і там він якби вже просрочений по базі,
хоча він в мене був до березня 2023р. (в дозвлоі книжечкі дата).
Продовження на рік вважаю місцеві примхи (як і фото біля сейфа:)), нормативними актами таке не регламентоване.
 

Мишко К36

Слідопит
Мабудь в цих нових єлектронних базах наша зброя буде коли сходимо продовжувати, сфотографують і внесуть в базу.
Хоча моя зброя в Единому вікні е, але там е і та що я продав вже.
Витяг мені не дае сформувати, вважаю тому що не продовжував дозвіл.
Внесли в базу. Але за основу взято ,наприклад 01.01.23. "залили" , а там по факту переєєстрації підтягнуть, що на кого зареєстровано. Звідти можливо і "світить" продана , бо на ту дату яку взято за основу щоб "залити" в єрз , було на вас зареєстровано.
Це припущення . Мої особисті.
 

дмтрий к.

Мисливець
Якщо дія дозволу (книжечки) просрочена, то в базі витяг Ви не зробите.
Та і нашо він при наявності книжечки.
То вже як продовжите, будете брати витяги з бази.
Книжечки автоматично продовжені до кінця военного стану Наказом МВС №195.
А там життя покаже...
ні, книжечка в мене нова- від минулого листопада.
в магазині сказали, що треба повторно відстріляти зброю в ндекц: там її відфоткають і внесуть в базу
 

Volodia Hirniak

Мисливець
ні, книжечка в мене нова- від минулого листопада.
в магазині сказали, що треба повторно відстріляти зброю в ндекц: там її відфоткають і внесуть в базу
А єрз вступило в дію в червні цього року
 

VS1975

Снайпер
не зрозумів Вас - це Ви до чого сказали?
Це до того, що у ЄРЗ буде тільки та зброя, яку зареєстровано ( перереєстровано ) після червня цього року. Яку сфотографували та внесли у цей реєстр. А замість " книжечки " видали " Витяг " формату А4.
 

XXL

Снайпер
Це до того, що у ЄРЗ буде тільки та зброя, яку зареєстровано ( перереєстровано ) після червня цього року. Яку сфотографували та внесли у цей реєстр. А замість " книжечки " видали " Витяг " формату А4.
Не факт
 

XXL

Снайпер
Це до того, що у ЄРЗ буде тільки та зброя, яку зареєстровано ( перереєстровано ) після червня цього року. Яку сфотографували та внесли у цей реєстр. А замість " книжечки " видали " Витяг " формату А4.
Регистрировал до лета,имею
Згоден, навіть така зброя не факт що буде у ЄРЗ. А та, яку не внесли - точно не буде.
Регистрация до лета,имею корочки на руках и есть в реестре
 
Зверху