Продам ІЖ 12-калібру

Статус
Закрита.

Lay

Новачок
Продам ІЖ 12калібру (вертикалка), 3 пари стволів(2ві довгі чок-получок і 1на коротка циліндер-раструб) оптика, модель 12 або 25 затрудняюсь сказати (в паспорті вказано ІЖ-25, а на рушници написано ІЖ-12), рік випуску 1976, приклад горіховий на рушниці є інкрустація сріблом, вздутя и сипь відсутне, анодування трішки потерте, рушниця стоїть на обліку у Львівській області
контактний телефон 0979041152 Роман
 

Вкладення

Седой

Мисливець
Все три пары стволов, родные, с одним заводским номером?, можно фото клейм на стволах, особенно интересует короткая пара. Для чего две пары стволов с одинаковыми сужениями? Спасибо.
 

Lay

Новачок
на короткий парі номер відсутній, навіщо дві пари в одинаковому розмірі я неможу відповісти( так було придбано.

вага рушниці з короткими стволами 3кг. з довгими 3.100кг.

довжина коротких стволів 650мм

довжина довгих стволів 730мм
 

Вкладення

Dersu

Новачок
Вот тот ствол который правее спрячь и никому никогда не показывай если хочешь жить счастливо!
Ну почему? Максимум - ответственность по ст. 191 админкодекса.
 

Andric

Мисливець
Судя по номеру - штучное 70 г.в.Помоему в 1976 их не выпускали.Удачи в продаже.
 

Volk

Мисливець
Седой;68706 сказав(ла):
Еще один не скромный вопрос, все три пары вписаны в разрешение?
У меня тотже вопрос все стволы вписаны-?судя по размеру выбитых цыфер на стволах,они разные...дерево родное-?
 

суган

Новачок
Что с прикладом?на средних стволах-где антабка,да и воронились ли стволы?Резерв до 15.05при условии ответов и больше фото.
 

Lay

Новачок
Volk;68760 сказав(ла):
Седой писал:
Еще один не скромный вопрос, все три пары вписаны в разрешение?

У меня тотже вопрос все стволы вписаны-?судя по размеру выбитых цыфер на стволах,они разные...дерево родное-?
Я запитував у свого дозвільника, мені відповіли що вних відмічені вси три пари стволів, дерево рідне. (Рушниця належала моєму батькові)
 

Lay

Новачок
в продажі, нова і остаточна ціна 10000грн. дешевше вже небуде
 

shtan

Слідопит
Седой;68706 сказав(ла):
Еще один не скромный вопрос, все три пары вписаны в разрешение?
у меня был тоз-34,с двумя парами стволов,1пара- цилиндрами и 2пара-чеками(1,0-0,6)на стволах по мимо номера,еще стоял номер на подушке стволов-на цилиндрах 1,на чеках-2,но в разрешении ничего не было указано сколько пар стволов.
 

Lay

Новачок
вмене також в дозволі невказано.. зате в міліції е видмітка що їх три пари
 
Статус
Закрита.
Зверху