Продам ИЖ-12

Статус
Закрита.

Buyto

Новачок
ИЖ-12 (калибр 12, длина стволов 730 мм., сужения п/чок 0,5 и чок. 1,00, год выпуска не знаю). Со слов предыдущего хозяина - экспортный вариант, но я не утверждаю. Состояние на фото. Мой настрел 500-600 патронов с навеской до 32 гр. (сколько до меня не знаю). Место регистрации - Харьков. Причина продажи - третий год стоит без дела, перешел на полуавтомат. Цена 13000 грн., покупателю бонус в виде чехла с чулками, ремень, патронташ. Тел.: 068-608-43-тридцать пять.
 

Вкладення

Buyto

Новачок
Можна. Дещо пізніше. Це - не метал. Можу скинути відео на вайбер (фото - не якісні), якщо дасте контактний номер.
Я зрозумів, що то пайка така. Та думаю, що не одному мені цікаво. Потенціальному покупцеві теж буде цікаво. Хоча я теж звернув увагу на ваш ІЖ - 12.
ГАРНЕНЬКИЙ !
 

Buyto

Новачок
Я зрозумів, що то пайка така. Та думаю, що не одному мені цікаво. Потенціальному покупцеві теж буде цікаво. Хоча я теж звернув увагу на ваш ІЖ - 12.
ГАРНЕНЬКИЙ !
Ні, не пайка. Якесь затемнення (видалиться спецзасобами), не відчувається, навіть, на дотик. До продажу не готував, виставив таким, як є.
 
Статус
Закрита.
Зверху