Продам ИЖ-18Е 32 кал.

Статус
Закрита.

SergGrey

Новачок
Продам ИЖ-18Е 32 калибра. Регистрация Кривой Рог. Цена 3800 грн. Тел. 098 625-83-21
В подарок:
1. 20 гильз
2. пыжерубка
3. для выбивания капсюлей - 2 шт.
4. дозатор
5. пыжи войлочные 300 шт.
6. пыж картонный 100 шт.
7. пыж дробовой 50 шт.
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ви краще опишіть саму рушницю,а власне її ТТХ,недоліки і т.д,а то Ви насіли відразу на маркетинг!!
 

SergGrey

Новачок
Уважаемый Арго, у меня ружье когда-то подаренное, всю информацию которую имел по моему мнению выложил (я больше владелец, чем охотник). Кому нужна дополнительная информация пишите, спрашивайте. Паспорт имеется, 80 г.в. Данное объявление размещал год назад, замечаний со стороны администрации не было. Еще раз с Уважением!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Потенційного покупця ітересує не "прискорювач і задобрювач" до рушниці,а рік випуску,чокове звуження,недоліки як видимі так і не видимі,стан дерева,стан вороніння,настріл і т.д.!!!Це вимагають діючі Правила форуму,це вимагає і адміністрація.На форумі покупець спочатку "купує"очима,а вже потім головою і руками,а тому давайте правильно продавати,а не малювати дульки на стіні!! Думаю,що Ви мене зрозуміли правильно.
 

bazalt

Мисливець
Шановний SergGrey дайте відповіді на такі запитання,-
-стан ствола всередині, наявність сипу, раковин, чи їх відсутність;
- загальний стан вороніння, наявність потертостей, подряпин, зовнішньої корозії, ( доводилось необноразово бачити як деякі власники ззовні "чистили" корозію наждачним папером).
-наявність піддуття ствола, патронника, у т.ч. горохоподібне піддуття.
- загальний стан дерева, тобто потерте чи ні, наявність тріщин
сколів і т.д.
- яка кількість пострілів здійснена з Вашої рушниці.
- наявність прогарів на колодці.
- як працює механізм.
- чи ремонтувалась рушниця, якщо так то з якоі причини.
- яке дульне звуження.
Зрозумійте, що пан Арго не придирається, а хоче Вам допомогти. Ця інформація допоможе Вам швидше продати рушницю, а їй знайти нового власника. До того ж так вимагають Правила.
Вдалого продажу.
 

s_nikita79

Мисливець
Доброго дня.
Прохання-більш чіткі фото лоба колодки,і якщо можливо стволів всередині.
Будуть додаткові питання обговорим в телефонному режимі.

Дякую.
 

Alex2603

Мисливець
Потенційного покупця ітересує не "прискорювач і задобрювач" до рушниці,а рік випуску,чокове звуження,недоліки як видимі так і не видимі,стан дерева,стан вороніння,настріл і т.д.!!!Це вимагають діючі Правила форуму,це вимагає і адміністрація.На форумі покупець спочатку "купує"очима,а вже потім головою і руками,а тому давайте правильно продавати,а не малювати дульки на стіні!! Думаю,що Ви мене зрозуміли правильно.
Дополнительные бонусы к этому калибру очень кстати! И то ,что продавец это указал играет только на руку покупателю. А, уж если вы утверждаете, что покупают в первую очередь "глазами" то требуйте качественных фото. При всем при этом правил ни кто не отменял.
 

Alex2603

Мисливець
Шановний SergGrey дайте відповіді на такі запитання,-
-стан ствола всередині, наявність сипу, раковин, чи їх відсутність;
- загальний стан вороніння, наявність потертостей, подряпин, зовнішньої корозії, ( доводилось необноразово бачити як деякі власники ззовні "чистили" корозію наждачним папером).
-наявність піддуття ствола, патронника, у т.ч. горохоподібне піддуття.
- загальний стан дерева, тобто потерте чи ні, наявність тріщин
сколів і т.д.
- яка кількість пострілів здійснена з Вашої рушниці.
- наявність прогарів на колодці.
- як працює механізм.
- чи ремонтувалась рушниця, якщо так то з якоі причини.
- яке дульне звуження.
Зрозумійте, що пан Арго не придирається, а хоче Вам допомогти. Ця інформація допоможе Вам швидше продати рушницю, а їй знайти нового власника. До того ж так вимагають Правила.
Вдалого продажу.
Всему выше требуемого вы конечно купите ружье не подержав его в руках!!!
 

bazalt

Мисливець
Пане Alex 2603, якщо я не помиляюсь, цю рушницю продаєте не Ви, і моя порада Вас абсолютно не стосується.
Тож, як кажуть у нас на Україні- раз до тебе не чаркуються то й нічого шию витягувати.
Я просто порадив новачку на форумі , як потрібно представити свій товар, до речі згідно Правил, і йому вирішувати - скористатись цією порадою чи ні.
Вітаю усіх форумчан зі святом.
 
Статус
Закрита.
Зверху