Продам ИЖ-26

Статус
Закрита.

Байбак

Новачок
Продам ИЖ-26, 1975 г.,бук, 12/70,(1,0/0,5), вес 3,260 кг, длина стволов 730 мм+кирзовый чехол.Шата нет, есть в правом стволе за потронником небольшая сыпь, в левом стволе в 12 см от дульного среза в одном месте мелкие раковинки.В ремонте не было, продаётся как есть.Регистрация - Луганская обл.,п.г.т.Беловодск.Причина продажи:в связи с перерегистрацией.
 

Вкладення

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
А мерки у СССР были достойные(тогда за брак наказывали),если ружьё шло на экспорт - то за него краснеть не приходилось.
 

Gray Hunter

Новачок
Які запчасти!!!!!!!!!!!????????????????????? У мене ИЖ-26Е, на 10 років старше за мене. Стан такійже, як і в цього, якщо не трошкі гірший. Мені за нього пропонують 3500грн. і я не хочу продавати. А пропонують такі гроші бо знають що в радянські часи були 3 найкращі горизонталки. Це ИЖ-54, ИЖ-58 і модернезований ИЖ-54 це ИЖ-26, а робилися ці рушниці на базі Зауера і вимоги до виготовлення були високі. Мені мій 26 попав від дядька, а він його з северов привіз ще в радянські часи і полював він там з ним на медведів. І зараз цей 26 валить кабанчіків на ура. Я вже не кажу про уток і зайців. І ще років 20-30 постріляє в моїх руках. А ви кажете на запчасти........
 

lEVA2505205

Мисливець
В мене є ИЖ-26,в отлічном состоянии,но хай будуть запчастини на всякий випадок.А то ружья старі і вже комплектуючих не знайдеш. А я привик,щоб були запчастини,змазані в сейфі. За мій ИЖ-26 дають 7тис. гривен,но я не буду продавати.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
lEVA2505205;55366 сказав(ла):
В мене є ИЖ-26,в отлічном состоянии,но хай будуть запчастини на всякий випадок.А то ружья старі і вже комплектуючих не знайдеш. А я привик,щоб були запчастини,змазані в сейфі. За мій ИЖ-26 дають 7тис. гривен,но я не буду продавати.
Так оформляй разрешение, бери за сумму топистартера и делай с ним что хочешь!.. В чем проблема?.. ;-)
 

ZUGAN 79

Слідопит
ИЖ 58 робили НЕ на базі ЗАУЕРА, це вже трішки інше "манто" .З пов.
 
Статус
Закрита.
Зверху