Продам ИЖ-27 1974 р.в. експортний варіант

Статус
Закрита.

fanfanfan

Мисливець
Продам ИЖ-27, 1974 р.в., в калібрі 12/70, чок півчок, екстрактор, експортний варіант, привезений із закордону.
Рушниця у доброму стані без сипі, раковин піддутій. Зареєстровано в Івано-Франківську. Продажа тільки при наявності дозволу на придбання. Ціна 700 у.о.
Торг.
0967429184 Володимир.
 

Вкладення

Андрю F

Мисливець
стволи з ІЖ12, не вентильована планка. У Вас канал ствола 18.2 чи 18.5?
 
Останнє редагування:

Влад

Слідопит
Прошу прощения,а почему єкстрактор белий,зацепи черние?
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
fanfanfan подскажите на Фото трещина?
IMG_20220220_082736.jpg
 

kef

Зброяр
Що тут спільного і хто власник ?
Одна рушниця ваша , інша форумчанина 'peps,
 

Вкладення

fanfanfan

Мисливець
Прошу прощения,а почему єкстрактор белий,зацепи черние?
Навіть не знаю що Вам відповідсти, можливо таке виконання, неодноразово таке зустрічалось, можливо більш досвідченіші форумчани можуть дати пояснення. З повагою.
 

fanfanfan

Мисливець
Що тут спільного і хто власник ?
Одна рушниця ваша , інша форумчанина 'peps,
Власник я. А форумчанин Peps мій товариш із яким я іх і привожу із закордону. Він просто має більший досвід у виставлені різних повідомлення на форумі того він і їх мав виставляти, але його тимчасово заблокували і виставив їх я із свого акаунту. Надати всі дозвільні документи можу адмінам форуму. З повагою.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Власник я. А форумчанин Peps мій товариш із яким я іх і привожу із закордону. Він просто має більший досвід у виставлені різних повідомлення на форумі того він і їх мав виставляти, але його тимчасово заблокували і виставив їх я із свого акаунту. Надати всі дозвільні документи можу адмінам форуму. З повагою.
А то что продавать не свое оружие строгого запрещена правилами форума Вас обоих это мало интересовало ???
 

fanfanfan

Мисливець
Не одноразово бачив на форумі повідомлення "продам рушницю товариша"...
А зброя ця вся наша яку ми до спілки завозимо. Слідуючого разу буду уважніший більше не повториться. З повагою.
 
Статус
Закрита.
Зверху