Продам ИЖ 54 Ш2 2 штуки

Статус
Закрита.

ДРОБОВИК

Мисливець
Продам ИЖ 54 Ш2 в хорошем состоянии (2 штуки).Калибр 12/70.Одно с оригинальным паспортом, второе без паспорта.Стволы 750 мм цельнотянутые без раковин.
Ружьё которое с паспортом 1957 г.в. имеет английскую ложе,второе 1958 г.в. имеет пистолетной ложе.Ружья без реставрации.Шатов нет.Люфтов нет.Зарегистрированы и находятся в Запорожье.Цена за пару 7000 у.е.
Возможна продажа по отдельности.

Телефон для связи 0632710211
 

Вкладення

Останнє редагування модератором:

ДРОБОВИК

Мисливець
УВ форумчане.Я не знаю о чем речь.Ранее с брантрубками ружьё на продажу и в обсуждение не выставлялось.
 

kef

Зброяр
Не рекламу, а пытался разобраться, к какой градации относится вариант с брандтрубками.
У них одна градація - ІЖ 54. Тільки стан різний та ціна. Про друкарський текст у паспорті вже мова була.
Мені щось так здається що Ви раніше тут були на форумі а не з вересня місяця. Чи я може помиляюсь ? Тоді вибачте .
 

Хохотабыч

Новачок

kef

Зброяр
Цю тему варто прикрити до зясування усіх обставин . А потім відкрити з усіма ясностями по темі.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Шановний пане Хохотабиче!!!Бан для того і існує,щоб на певний час ізолювати вас від обговорень за деякі порушення на форумі,а не для повторної реєстрації!!!Зараз ви будете вже ізольовані назавжди як Хохотабич і як ippollo!!!Топікстартер взагалі ніяким боком до виставлених рушниць відношення немає,а тому попереджається!!Тема закрита,а після ознайомлення форумчанами буде видалена.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Топікстартер представив необхідні пояснення по продажу рушниць і теми в розділі "Допоможіть...",а також необхідні документи.Все в рамках діючого законодавства.Тема відкривається,але з просьбою до форумчан дотримуватись дисципліни листування і роботи форуму.
 

Hunter 79

Слідопит
Доброго !
Якщо не помиляюсь п. Михайло , а зробіть но будь ласка фото 54го 57го року колодку з стволами ,,крупним,, планом з боку , щоб можна було розгледіти ,,підгонку,, колодки з стволами з обох боків.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
На мій особистий погляд, ТС зобов"язаний надати вичерпну інформацію про стан предметів, які він виставиив на продаж, включаючи детальні, а не поверхові фото, всіх вузлів,, клейм і надписів, а також повністю перерахувати всі недоліки і ремонти цих дороговартісних рушниць. Вибачте, але тут неякісних і неінформативних фото на 90 грн, а не на 7 тисяч.у.е. А інформації про ремонти взагалі "0", що вводить в оману потенційних покупців.
Інакше тема знову перетвориться в черговий скандал з ІЖ-54.
П.С. По цих фото продаються ніби зачастини зброї- жодного фото в повному ракурсі зібраної рушниціі!
І де пояснення з приводу виправлень (підробки!) в паспорті рушниці?
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
До речі, з приводу другої рушниці.
Є експертне заключення, що це саме модель ІЖ-54 Ш2? А не Ш чи Ш1?
Як її можна реєструвати в МВС без підтвержень, зі слів попереднього власника?
 
Статус
Закрита.
Зверху