Продам ИЖ 59 спутник 1961 р.

Статус
Закрита.

Yaroslav2016

Новачок
Продам ИЖ 59 спутник 1961 р. у доброму стані. довжина стволів 750 мм, чок полу чок, сверловка діаметра стволів 18,5 мм. стволи в ідеальному стані, вороніння рідне, прогарів немає, шату немає. продаж через дозвільну систему. ціна 18000 грн (торг) Рівненська область, рушниця має різкій, кучний бій, телефон 0979783635
 

Вкладення

Patso

Снайпер
Удачі в продажі. Сам колись такий дуже хотів, тоді не знайшов.
 

vitamin

Новачок
Продам ИЖ 59 спутник 1961 р. у доброму стані. довжина стволів 750 мм, чок полу чок, сверловка діаметра стволів 18,5 мм. стволи в ідеальному стані, вороніння рідне, прогарів немає, шату немає. продаж через дозвільну систему. ціна 18000 грн (торг) Рівненська область, рушниця має різкій, кучний бій, телефон 0979783635
супер,я б не продавав
 

Yaroslav2016

Новачок
на рахунок ИЖ 12 не знаю, такої рушниці не мав, но то, що не устпупає ИЖ 59 ИЖ12 то точно. А ИЖ 27 у мене був 1982 р. у досить не поганому стані. так ось з 59 його і поряд не поставиш, і по бою і по кучності і по якості збіркі. а ви Томка перш чим робита такі висновки, трбеа цю рушницю хоча б в руках потримати!
 
Останнє редагування:

Ruslan83

Мисливець
И напрасно. Иж12 лучше. Разве,что внешний вид как бы глаз больше радует...,а всё остальное уступает и иж12 и 27му
В яких показниках лучше??? ИЖ 12 зроблена на базі ИЖ 59 все майже ідентичне тільки в 59 стволи з кріпленні муфтами а в 12 паяні.ИЖ 59 СПУТНИК одна із перших радянських рушниць з вертикальним розположенням стволів. Якось так.:cool:
 

Arsenfresh

Мисливець
В ІЖ 59 сверловка 18.5мм., а ІЖ12 18.2мм., плюс довжина стволів в 59-му 750мм., а в 12-му 730мм., і це сказується на параметрах бою, на жаль в гіршу сторону! Апарат достойний але б краще кріплення стволів! Удачного продажу!
 

Буга

Снайпер
Продам ИЖ 59 спутник 1961 р. у доброму стані. довжина стволів 750 мм, чок полу чок, сверловка діаметра стволів 18,5 мм. стволи в ідеальному стані, вороніння рідне, прогарів немає, шату немає. продаж через дозвільну систему. ціна 18000 грн (торг) Рівненська область, рушниця має різкій, кучний бій, телефон 0979783635
Шановний давайте признавайтеся при стрільбі часом не хрестить ваш Тоз - 59 ?
 

роман!!!

Слідопит
Шановний давайте признавайтеся при стрільбі часом не хрестить ваш Тоз - 59 ?
Про вібрацію ствольних труб на 59-му писано-переписано.Сам не стріляв, тому цікаво почути думку власників.
 

Yaroslav2016

Новачок
стріляв не один раз по мішенням та по мішенням на воді, все супер стреляю виключно самокрутом. на відстані 40-50 м. двоєчкою зайця на вильот
 

Mykola STARyy

Снайпер
И напрасно. Иж12 лучше. Разве,что внешний вид как бы глаз больше радует...,а всё остальное уступает и иж12 и 27му
В мене 59-й 60го р, в сина 12-й 63го. Не скажу котре краще. Мені зручніший Спутник, йому - ИЖ 12, от і вся різниця.
Шановний давайте признавайтеся при стрільбі часом не хрестить ваш Тоз - 59 ?
Мій не хрестить.
Про вібрацію ствольних труб на 59-му писано-переписано.Сам не стріляв, тому цікаво почути думку власників.
Умене з центральною муфтою, На дистанціях 20-35м ніяких ознак вібраціі нема. на більших не пристрілював.
 

роман!!!

Слідопит
В мене 59-й 60го р, в сина 12-й 63го. Не скажу котре краще. Мені зручніший Спутник, йому - ИЖ 12, от і вся різниця.
Мій не хрестить.
Умене з центральною муфтою, На дистанціях 20-35м ніяких ознак вібраціі нема. на більших не пристрілював.
Дякую!Я теж далі рідко стріляю. А рушниця гарна.Я б таку не продавав би. Вдалого продажу.
 

трудяга2

Мисливець
Шановний давайте признавайтеся при стрільбі часом не хрестить ваш Тоз - 59 ?
Нащот то3-59 не знаю - тому-що в даній темі продають іж-59 .По даній рушничці - скажу -так хороша рушниця радянських часів-перша вертикалка випущена за радянської влади і випущена ще тоді - коли за якістю ще слідкували на відміну від теперішнього часу. По поводу - хрестити -я вам скажу по секрету- що не хрестить тільки одностволка та напівавтомат.а двудулки хрестять всі - якщо стріляти далі як рекомендовано заводом виробником.
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Нащот то3-59 не знаю - тому-що в даній темі продають іж-59 .По даній рушничці - скажу -так хороша рушниця радянських часів-перша вертикалка випущена за радянської влади і випущена ще тоді - коли за якістю ще слідкували на відміну від теперішнього часу. По поводу - хрестити -я вам скажу по секрету- що не хрестить тільки одностволка та напівавтомат.а двудулки хрестять всі - якщо стріляти далі як рекомендовано заводом виробником.
Крестит поп, у ружей при стрельбе пулей отклонение!
 

Саша1985

Мисливець
Нащот то3-59 не знаю - тому-що в даній темі продають іж-59 .По даній рушничці - скажу -так хороша рушниця радянських часів-перша вертикалка випущена за радянської влади
Вы ошибаетесь что иж-59 первое ружье с вертикальным расположением стволов, которое было выпущено в советском союзе.за долго до иж-59 было выпущено еще две модели ружей с таким расположением стволов.Первая модель была выпущена если не ошибаюсь в 1946 году,а вторая в 1950 году.
 

роман!!!

Слідопит
Вы ошибаетесь что иж-59 первое ружье с вертикальным расположением стволов, которое было выпущено в советском союзе.за долго до иж-59 было выпущено еще две модели ружей с таким расположением стволов.Первая модель была выпущена если не ошибаюсь в 1946 году,а вторая в 1950 году.
Ого...,дивина! Не чув і тим більше не бачив.
 

Ruslan83

Мисливець
Вы ошибаетесь что иж-59 первое ружье с вертикальным расположением стволов, которое было выпущено в советском союзе.за долго до иж-59 было выпущено еще две модели ружей с таким расположением стволов.Первая модель была выпущена если не ошибаюсь в 1946 году,а вторая в 1950 году.
Цікаво знати що ж це за рушниця:) скажіть будь ласка марку рушниці і завод ???
 
Статус
Закрита.
Зверху