Продам Иж27Е

Статус
Закрита.

Юра 28

Мисливець
Олег я вибачаюсь такий самий у мене рік тільки штучне виконання(срібло) Я розумію що нова,таким рушницям навіть середній настріл не шкідливий.Думаю трішки перегнули.З повагою земляче.
 

Олег_Львів

Мисливець
Рушниця знімається з продажі,до речі,я просто показав що такі речі ще існують!а продавати не збирався!
 

vitamoon

Мисливець
Ни понял,какие такие вещи ещё существуют??? Тридцатилетние ружья,которые ни разу не стреляли???
 

Иж-27м

Мисливець
Помоему нужно было показывать свое оружие в разделе обсуждение оружия. А то здесь как то не очень красиво это у Вас получилось.
 

Міша

Мисливець
Олег_Львів;64310 сказав(ла):
Рушниця знімається з продажі,до речі,я просто показав що такі речі ще існують!а продавати не збирався!
То чому тему не закриваєш???Чи думаєш що когось "жаба" задавить? Тримай, протирай, і коли її стукне 100 я із задоволенням гляну ще разок на неї. З повагою.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Олег_Львів;64310 сказав(ла):
Рушниця знімається з продажі,до речі,я просто показав що такі речі ще існують!а продавати не збирався!
На цьому форумі топікстартер вже більше продавати нічого небуде!!Мисливці не клоуни,а тому потребують до себе поваги,а таке це повна зневага!!!
 

Brno

Мисливець
Вважаю вихід один, виставити рушницю на продаж і продати за будь яку ціну!!! Або кращє подарувати!!!!!!
 

Andric

Мисливець
Олег_Львів;64310 сказав(ла):
Рушниця знімається з продажі,до речі,я просто показав що такі речі ще існують!а продавати не збирався!
П...ец.Весеннее обострение у ТС.Вам Олег к врачу надо и чем быстрее,тем лучше.
 
Статус
Закрита.
Зверху