Продам Меркель303

Статус
Закрита.

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Якщо бути точним,то на фото не "чиста" модель 303,а його оригінал з додатковими опціями(покриття механізму позолотою,вентильована прицільна планка) і вона пішла в життя вже під індексом 390.Власне всі нововведені опції 303 моделі в 1930 році були систематизовані під окремими цифровими індексами (390-покриття механізму позолотою,391-швидкоз'ємні замки,392-вентильована прицільна планка,393-односпусковий механізм без селектора,394-односпусковий механізм з селектором і гравірування під замовлення)!!Ці індекси витримувались і в післявоєнному зброєбудуванні,але траплялись і екземпляри з декількома сумісними опціями.В таких випадках індекс присвоювався починаючи від початкового,приблизно так як і на даному екземплярі.Тому чиста 303 модель дуже рідка в обіході,дорога і ретельнорозкукувана в кругах істинних цінителів раритетів.
 
Останнє редагування:

Shoroh

Слідопит
С такими ружьями надо чтоб сотрудники МЕРКЕЛЬ слюнявчики фирменные поставляли для тех кто ПОКА не может позволить себе такую радость.Ружье огонь!Продавцу-состоятельных и понимающих покупателей!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Для обговорення косяків топікстартера є відповідний розділ!!
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А шо з цим роздилом нетак? Попеределы людей про можлывый розвод. От и все.
Пропоную Вам в роздiл шахрайство чи якось так,зараз багато ображених может завiтати!Хай теперь спробуэ продати цю,а бо iншу рушницю.А взагалi цей Иван- 777 якийсь (КУМовський).Шкода,що вiн не з Днiпра,вже б вичисли б...Побачимось!!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Пропоную Вам в роздiл шахрайство чи якось так,зараз багато ображених может завiтати!Хай теперь спробуэ продати цю,а бо iншу рушницю.А взагалi цей Иван- 777 якийсь (КУМовський).Шкода,що вiн не з Днiпра,вже б вичисли б...Побачимось!!!
А ось і рушничка на яку так скаржиться парамон і яку він же вихваляє після покупки в Иван-777 і р'яно пропонує покупцям на нашому форумі!!Цирк і німці.Так хто кого дуре???Тяжко жити серед циган!!http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Продам-иж49-51рик-выпуску.73105/
 

парамон

Новачок
Я рушныцю 4 дни Як забрав зремонту де Майстер мени все показав. А теперь получаеться шо я брехав людям.а тепер прыйдеться з продажу заняты, тому шо за таки гроши йй нихто некупыть
 

Смак

Мисливець
Пропоную Вам в роздiл шахрайство чи якось так,зараз багато ображених может завiтати!Хай теперь спробуэ продати цю,а бо iншу рушницю.А взагалi цей Иван- 777 якийсь (КУМовський).Шкода,що вiн не з Днiпра,вже б вичисли б...Побачимось!!!
Доброго дня, опишу щось цікаве для роздумів форумчан, у розділі "Обговорення зброї", "ИЖ57 глазами владельцев", я уже писав, що приблизно у 2007-2008рр, шукав я Браунінг Авто5, і потрапив я до людини яка мала таку зброю (спілкувався я з ним довгенько показав свою колекцію рушничок, да класні, особливо цкібовські), а проживала вона у с.Трипілля Обухівського р-ну, і в 2013р ця людина на цьому ж сайті продавала ружья ЦКИБа ( і нетільки) як ГЕБЕЛЬС11, потім він пропав, форумчани писали що він виїхав в Канаду, другі писали, що десь в Україні, так от у 2018р я у Иван777, який зараз проживає у Маріуполі, купив ИЖ57 (новою поштою, зареєстроване у Дніпрі і на іншу людину, пробивав по органах цю рушницю раніша реєстрація Киівська область, і продавав це ружье ГЕБЕЛЬС11 ) спілкувалися по телефону не один день, по вайберу показував будинок у якому проживає, говорив що недавно будував, майбудь так, бо чимало незакінченого, але що я замітив "хаотичність" розміщення речей дуже схожа на ту, що я бачив у ГЕБЕЛЬС11) манера спілкування така як у Гебельс11, можливо я помиляюсь, але багато збігів.
 
Доброго дня, опишу щось цікаве для роздумів форумчан, у розділі "Обговорення зброї", "ИЖ57 глазами владельцев", я уже писав, що приблизно у 2007-2008рр, шукав я Браунінг Авто5, і потрапив я до людини яка мала таку зброю (спілкувався я з ним довгенько показав свою колекцію рушничок, да класні, особливо цкібовські), а проживала вона у с.Трипілля Обухівського р-ну, і в 2013р ця людина на цьому ж сайті продавала ружья ЦКИБа ( і нетільки) як ГЕБЕЛЬС11, потім він пропав, форумчани писали що він виїхав в Канаду, другі писали, що десь в Україні, так от у 2018р я у Иван777, який зараз проживає у Маріуполі, купив ИЖ57 (новою поштою, зареєстроване у Дніпрі і на іншу людину, пробивав по органах цю рушницю раніша реєстрація Киівська область, і продавав це ружье ГЕБЕЛЬС11 ) спілкувалися по телефону не один день, по вайберу показував будинок у якому проживає, говорив що недавно будував, майбудь так, бо чимало незакінченого, але що я замітив "хаотичність" розміщення речей дуже схожа на ту, що я бачив у ГЕБЕЛЬС11) манера спілкування така як у Гебельс11, можливо я помиляюсь, але багато збігів.
Я сподiваюсь,що колись вiн сам скупиться.Земля кругла,а держава наша не така вже й велика.Колись попадеться в силок.Ще одне пiдозрюю,що в того торгаша э ще одне iм'я i дуже знайоме абсолютно всим форумчанам! З повагою!
 
Останнє редагування:

hanter64

Новачок
Иван ,он же "грек" . Достаточно хорошо известен в кругах коллекционеров ....... .Любит 20ки . Как большинство постоянных продавцов с западной Украины делает на продажах свой бизнес.
№Грязнее или нет,вопрос спорный" . Но хочется видеть на сайте только людей влюблённых в оружие и охоту.
 
Иван ,он же "грек" . Достаточно хорошо известен в кругах коллекционеров ....... .Любит 20ки . Как большинство постоянных продавцов с западной Украины делает на продажах свой бизнес.
№Грязнее или нет,вопрос спорный" . Но хочется видеть на сайте только людей влюблённых в оружие и охоту.
Я думаю,что есть ещё одно "имя".Он на столько свой-что даже подумать страшно(из к/ф).
 
Статус
Закрита.
Зверху