Продам ТОЗ 34Р

Статус
Закрита.

Корнилов

Снайпер
Продам ТОЗ 34Р. Безфлашковий. Стволи в ідеальному стані, без раковин та сипу. Шат відсутній. Дерево рідне. Продаж лише через дозвільну. Територіально м. Луцьк.
Ц 10 000 грн, можливий торг.
+380957891441
Рушниця 1977року, а цівка,наче з рушниць ранніх моделей! Яка довжина стврлів?
 

Петрович 444

Новачок
Рушниця 1977року, а цівка,наче з рушниць ранніх моделей! Яка довжина стврлів?
Цівка широка так як рушниця без флажка (старого зразка), так і повинно бут . У мене 1976 го року в точно такому ж виконанні. Стволи 710 , звуження 0,9 та 1,1 .
1711468359420.png
 

Корнилов

Снайпер
Цівка широка так як рушниця без флажка (старого зразка), так і повинно бут . У мене 1976 го року в точно такому ж виконанні. Стволи 710 , звуження 0,9 та 1,1 . Переглянути вкладення 875370
Ширина тут нідочого))) Флажковість,чи безвладковість ,на цівку ніяк не вливає!!! Просто у рушниць з такою формою цівки,стволи повинні бути 720!!! У мене 1977 геть інша цівка.І мені здається,шосте фото,геть інша рушниця)))
 

Корнилов

Снайпер
Цівка широка так як рушниця без флажка (старого зразка), так і повинно бут . У мене 1976 го року в точно такому ж виконанні. Стволи 710 , звуження 0,9 та 1,1 . Переглянути вкладення 875370
Це Ваша? Яка літера перед номером? Всі рушниці,старого зразка,не мали флажка!)
 
Останнє редагування:

SH1980

Новачок
Цівка широка так як рушниця без флажка (старого зразка), так і повинно бут . У мене 1976 го року в точно такому ж виконанні. Стволи 710 , звуження 0,9 та 1,1 . Переглянути вкладення 875370
В мене теж була безфлажкова, але цівка вузька
IMG_20180227_174856.jpg
мкове, але цівка вузька
 

Петрович 444

Новачок
Це Ваша? Яка літера перед номером? Всі рушниці,старого зразка,не мали флажка!)
Моя. Перед номером "УТ". На прикладі та цівках номери рушниці вибито. Цікаво що насічка не як завжди ромбовидна а вдавлені ромби в середину дерева.
 

Fedot

Мисливець
Я з Вами згоден, що явище часте, а розбиратись не має жодного смислу. Продав і добре, але для чого було голову морочити.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
За таку поведінку на форумі і з форумчанами я караю по максимуму.Наразі доступ на наш форум для топікстартера закритий назавжди.Так буде з кожним хто вважає,що брехня і неповага до товаришів є вищою!!
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху