Продам ТОЗ-91-12-1

Siasko

Новачок
Доброго здоров*я шановні Мисливці, хотів би запропонувати до вашої уваги рушницю ТОЗ-91-12-1.
Рушниця у відмінному стані, всі деталі за телефоном (093)938-42-91 Юрій.
м.Київ
Ціна 450$
viber image.jpg
viber eimage.jpg
viber imapge.jpg
viber uuimage.jpg
vibetr image.jpg
vibner image.jpg
vibyer image.jpg
 
Останнє редагування:

Володимир0504

Слідопит
Доброго здоров*я шановні Мисливці, хотів би запропонувати до вашої уваги рушницю ТОЗ-91-12-1.
Рушниця у відмінному стані, всі деталі за телефоном (093)938-42-91 Юрій.
м.Київ
Ціна 450$
Добрий вечір, резерв до з"ясування обставин, питання написав у приватні повідомлення.
 

Володимир0504

Слідопит
Доброго Дня. Резерв до понеділка 10.12.2018
Чекатиму вашого дзвінка
Резерв знімаю, у зв"язку з іншими, покупками які несподівано навалились на голову. З власником (порядна людина) і рушницею не пов"язано. Варіант був для мене підходящий так як шукаю гладкий ствол для лісових полювань. Але як то кажуть селяві.
 

Серг-Кл

Слідопит
Если кто в курсе от 120го чем отличается? За 91й как то инфы очень мало нашел. 120й очень грешит сдвойками как на этом?
 

caniok

Новачок
Перехідна модель від тоз 34 до тоз 120 бла тоз91 випускалась в період розпаду союзу та плохого періоду заводу тоз їх випустили мало того і мало інформації дужи мало .нарахунок тозу 120 таспарок маю в особистім користуванні ніяких спарок ніколи не було правда в мени експортне ,зброя з одним спусковим крючком воно рахується як скоро стрільни якщо ви притримати палиць в момент вистрілу на крючку воно робить другий постріл після 2005 року на този поклали ділітіль і вони нибють спарками своїм тозом задоволений .Всім вдалих постріл ,відмінного полювання ,та знаступаючими святами
 

tyrist 1945

Тигр
Перехідна модель від тоз 34 до тоз 120 бла тоз91 випускалась в період розпаду союзу та плохого періоду заводу тоз їх випустили мало того і мало інформації дужи мало .нарахунок тозу 120 таспарок маю в особистім користуванні ніяких спарок ніколи не було правда в мени експортне ,зброя з одним спусковим крючком воно рахується як скоро стрільни якщо ви притримати палиць в момент вистрілу на крючку воно робить другий постріл після 2005 року на този поклали ділітіль і вони нибють спарками своїм тозом задоволений .Всім вдалих постріл ,відмінного полювання ,та знаступаючими святами
:(
 

Серг-Кл

Слідопит
якщо ви притримати палиць в момент вистрілу на крючку воно робить другий постріл після 2005 року на този поклали ділітіль і вони нибють спарками своїм тозом задоволений .Всім вдалих постріл ,відмінного полювання ,та знаступаючими святами
Оказывается все просто, спасибо!
 

caniok

Новачок
Так написано на сайті заводу я свою ще нирозбирав ,нибуло потреби моя 2006року з цим проблем нимає
 
Зверху